22d1a38827c48fb78a5b16d1b9bcc2f1.html Szok! Zaskawianka wygrała z Beskidem

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Szok! Zaskawianka wygrała z Beskidem

Email Drukuj
W seniorskich rozgrywkach oba zespoły dzieli kolosalna przepaść, ale w rywalizacji oldbojów Zaskawianka dzielnie stawia czoła renomowanej firmie z Andrychowa. Wadowiccy oldboje zajęli piąte miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Regulicach, wygrywając m.in. derbowe starcie z Beskidem.

Osiem drużyn z trzech powiatów: krakowskiego, chrzanowskiego oraz wadowickiego, walczyło o puchar prezesa chrzanowskiego podokręgu Piłki Nożnej na turnieju oldbojów w Regulicach. Zaproszenie na imprezę otrzymali również piłkarze Zaskawianki, którzy w ośmioosobowym składzie udali się do oddalonych o 35 kilometrów Regulic.

Highslide JSDrużyny, które zameldowały się na turnieju, zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszym spotkaniu oldboje z Wadowic polegli z gospodarzami turnieju aż 1:5, ale w drugim spotkaniu zrehabilitowali się za wysoką porażkę, wygrywając niespodziewanie 2:1 z Beskidem Andrychów. W piłce seniorskiej C klasowa Zaskawianka w starciu z III ligową drużyną z Andrychowa nie miałaby najmniejszych szans, ale w rywalizacji oldbojów wadowiczanie walczą z byłymi „ligowcami” jak równy z równym.

Zwycięstwo w derbowym starciu było bardzo cenne, ale aby dostać się do półfinału, zaskawianie musieli ograć Zielonki Wrząsowice. Niestety, choć w tym meczu długo utrzymywał się wynik remisowy, potrzebująca zwycięstwa do awansu Zaskawianka musiała zaryzykować w końcówce spotkania, w efekcie czego straciła dwa gole i przegrała 3:1. Na pocieszenie pozostał mecz o piąte miejsce z oldbojami z Trzebini, który wadowiczanie wygrali bez problemów 3:1.
Atmosfera na turnieju była fantastyczna. W cenie 200 zł, ile wynosiło wpisowe na turniej, każdy z zawodników otrzymał dwudaniowy obiad, drożdżówki, pączki, a także różnego rodzaju napoje. Otrzymaliśmy również puchar za piąte miejsce. Uważam, że nasza drużyna grała bardzo dobrze. Kibicom oraz piłkarzom z innych zespołów podobał się zwłaszcza nasz mecz z Beskidem Andrychów – mówi nam prezes Zaskawianki, Stanisław Kwiatek.
Zaskawianka zagrała w składzie: Paweł Daniec, Adam Serwin, Krzysztof Szczotka, Andrzej Zmysłowski, Waldemar Nowak, Marek Czuba, Marek Korzeniowski, Jacek Kiernoziak. Po zwycięstwo w turnieju sięgnęli oldboje z Krzeszowic, w składzie których zagrało kilku byłych zawodników Kmity Zabierzów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Pyszne Krzeszowice
2. Hattrick Łączany,
3. Zielonka Gamar Wrząsowice
4. SPRiN Regulice
5. Zaskawianka Wadowice
6. Manhattan Trzebinia
7. PPN Chrzanów
8. Beskid Andrychów

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... skawa komentuje +6
Waldek Nowak nie zniszczalny. kondycji ma lepszą niż nie jeden młokos.Może do Skawy wróci

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
... żołnierz komentuje +2
a jusz myslałem, ze to cud na Skawą!!! heh heh

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był