41cb6a46acec4ffd047796b3af5c611d.html O nas

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

O nas


"Wadowice24.pl - Twoje miasto z innej strony" - to serwis miejski i platforma hostingowa przeznaczona do informowania, przekazywania i zbierania informacji o Wadowicach i okolicach.

Serwis służy również lokalnej społeczności do przekazywania informacji przez tworzenie blogów, pisaniu artykułów i komentarzy przez użytkowników portalu.

Portal Wadowice24.pl miał swoją premierę 1 stycznia 2008 roku. Powstał jako inicjatywa prywatna.

Z serwisu korzystają nie tylko internauci z terenu Wadowic i okolic, ale również z całej Polski oraz zagranicy m.in. Stanów Zjednoczonych, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, a nawet Australii.

Właścicielem serwisu jest Firma Wadowice24.pl, zajmująca się prowadzeniem portali internetowych. 17 listopada 2008 roku Wadowice24.pl opublikowało serwis drugiej generacji pod adresem http://www.wadowice24.pl.

Przy pomocy blogów i komentarzy dochodzi na niej do wymiany myśli i debaty na ważne tematy dotyczące Wadowic i okolic.

Pisać i komentować może każdy - założenie własnego profilu jest bardzo proste.Stopka redakcyjna:

Redaktor Naczelny
: Marcin Płaszczyca
dziennikarze: Tomasz Mamcarczyk, Małgorzata Targosz, Karina Płaszczyca, Marysia Reuter, Paulina Sikora,

Rejestr prasowy dla dziennika Wadowice24.pl:
Ns. Rej. Pr 226/07 Sąd Okręgowy/ I Wydział Cywilny w Krakowie z dn. 14 stycznia 2008.

Wydawca:
Firma Wadowice24.pl z siedzibą w Wadowicach,
zarejestrowana 30.10.2008 roku w Urzędzie Miejskim w Wadowicach
pod numerem 9358/08, posiadająca NIP: 551-208-84-43 oraz REGON 120 802 577.
Adres do korespondencji: os. Kopernika 17/35, 34-100 Wadowice


}} Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Szybki kontakt:
tel kom. 784 467 044
lub 602 693 277


Zespół Wadowice24.pl
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.