Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Cennik reklam

Email Drukuj

Masz ochotę na reklamę złóż zamówienie drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub zadzwoń do naszego konsultanta: tel: 784 467 044 lub 602 693 277

Proponujemy Państwu kilka rozwiązań reklamowych w serwisie Wadowice24.pl. To tania i skuteczna reklama na lokalnym rynku. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na ulotki, które lądują na śmietnikach i plakaty na mieście, które zaraz ktoś zalepi, skorzystaj możliwości zaprezentowania swoich produktów i usług w serwisie Wadowice24.pl. U nas nikt cię nie zalepi i nie wyrzuci do śmietnika. Według najnowszych badań rynku, reklama internetowa ma obok telewizyjnej wysoką skuteczność.
My ze swej strony:
  • poprzez umieszczenie reklamy w portalu Wadowice24.pl gwarantujemy dotarcie do lokalnej społeczności (ze statystyk wynika , że docieramy także poza Wadowice. Czytają nas także w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej i pozostałych gminach powiatu wadowickiego. )
  • poprzez umieszczenie reklamy w odpowiednich sekcjach gwarantujemy dotarcie do klientów zainteresowanych określonymi zagadnieniami.
  • gwarantujemy niskie ceny na regionalnym rynku reklamowym

Przez sześć lat działalności serwis Wadowice24.pl zdobył wysoką poczytność wśród Internautów i jest liderem na lokalnym rynku serwisów informacyjnych.

Według statystyk Google Analytics w ostatnim miesiącu (czerwiec 2014) serwis Wadowice24.pl miał:
  • 1 407 436 odsłon wszystkich stron serwisu.
  • 522 640 odwiedzin użytkowników portalu.
  • 162 837 unikalnych użytkowników (IP)
Nasza oferta reklamowa zakłada emisję banerów w rozliczeniu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. W każdym momencie trwania okresu abonamentowego klient może zażyczyć sobie podania statystyk wyświetleń reklamy i innych statystyk reklamy. Szczegółowy raport dla reklamy klient otrzymuje po zakończeniu okresu abonamentowego.

Masz ochotę na reklamę złóż zamówienie drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub zadzwoń do naszego konsultanta: tel.784 467 044 lub 602 693 277
Cennik aktualizowany w dniu 08.02.2010r. Obowiązuje od dnia 8.02.2010

Cennik Reklam


Mapa  banerów - zobacz miejsca reklamoweHighslide JS
Po sześciu latach funkcjonowania serwisu Wadowice24.pl w sieci internetowej mamy pełną wiedzę, które miejsce reklamowe i jakie rozwiązania mają wysoką skuteczność. Teraz emisja banerów jest jeszcze tańsza.

W cenniku reklamowym wyróżniliśmy sześć miejsc reklamowych (patrz mapa banerów), które sprawdziły się na stronach portalu Wadowice24.pl i były cenione przez naszych dotychczasowych klientów.

Ceny już od 6 zł do 20 zł za dzień emisji (patrz tabela cen poniżej).

Oprócz reklamy na stronie głównej, w systemie rotacyjnym bez dodatkowych opłat  oferujemy Państwu również miejsca reklamowe w serwisach tematycznych Wydarzenia, Sport, Polityka, Kultura, Pieniądze, Na luzie oraz w serwisie darmowych Ogłoszeń.

Ceny emisji reklam w serwisie informacyjnym Wadowice24.pl:


Nazwa Kod Opis Rozmiar
System emisji *)
Czas emisji Upust Cena netto
(wliczono upust)
Bilboard A1 Największy baner w serwisie. Wyświetlany na stronie głównej, serwisach tematycznych i serwisie Ogłoszeń 900x200px waga do 100kb 1/10 Dzień brak 20 zł
Tydzień 20 zł 120 zł
Miesiąc 160zł 440 zł
Pasek I A2 Baner na stronie głównej. Górna część serwisu pod aktualnościami. Nie wyświetla się w serwisach tematycznych 600x100px waga do 100kb 1/8 Dzień brak 8 zł
Tydzień 8 zł 48 zł
Miesiąc 60 zł 190 zł
Pasek II A3 Baner na stronie głównej. W dolnej części serwisu nad prezentacją ogłoszeń. Nie wyświetla się w serwisach tematycznych 600x150px waga do 100kb 1/8 Dzień brak 6 zł
Tydzień 0 zł 42 zł
Miesiąc 40 zł 140 zł
Button I B1 Baner w panelu bocznym serwisu. W górnej jego częsci. Wyświetlany na stronie głównej i serwisach tematycznych. 310x400px waga do 100kb 1/9 Dzień brak 13 zł
Tydzień 13 zł 78 zł
Miesiąc 90 zł 300 zł
Button II B2 Baner w panelu bocznym serwisu. W środkowej jego części. Wyświetlany na stronie głównej i w serwisach tematycznych 310x310px waga do 100kb 1/9 Dzień brak 10 zł
Tydzień 10 zł 60 zł
Miesiąc 80 zł 220 zł
Button III B3 Baner w panelu bocznym serwisu. W dolnej jego części. Na wyłączność. Wyświetlany na stronie głównej. Nie wyświetlany w serwisach tematycznych. 310x100 waga do 100kb 1/1 Dzień brak 10 zł
Tydzień 0 zł 70zł
Miesiąc 50 zł 250 zł

Ważne:
- Wszystkie ceny za emisję reklam są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT (23 %)
- Banery reklamowe mogą zostać przygotowane w formatach .jpg, .png, .bmp i .swf (flash)
*) System emisji - reklamy wyświetlane są w systemie rotacyjnym. Wartość 1/8 określa minimalną i maksymalną liczbę banerów, które mogą pojawić się w danym boksie reklamowym. Ilość wyświetleń banerów jest proporcjonalna dla każdej z reklam.
- Minimalna gwarantowana przez serwis Wadowice24.pl liczba wyświetleń reklam typu bilboard, button I oraz button II wynosi 2000 wyświetleń na dobę.
- Na życzenie klienta istnieje możliwość zmiany niektórych parametrów wielkości reklam.

Dodatkowe usługi:
0 zł - wykonanie baneru tradycyjnego bez elementow graficznych (jpg, gif)
do 50 zł netto - wykonanie baneru z elementami grafiki w formatach .jpg.
od 35 do 100 zł netto - wykonanie baneru animowanego w formacie Flash (swf)
Termin realizacji wykonania reklam: Do 7 dni od momentu złożenia zamówienia na reklamę.
100 zł plus VAT - artykuł sponsorowany na stronie głównej i w boksie "Polecamy" we wszystkich serwisach tematycznych.

Masz ochotę na reklamę złóż zamówienie drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub zadzwoń do naszego konsultanta: tel. 784 467 044 lub 602 693 277

 
19 Października 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Fryda,
Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit,
Skarbimir, Toma,
Ziemowit
Do końca roku zostało 74 dni.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był

0.13417506217957