6c34a6b4a7448f5e0e120fde7138526e.html Na oscypki do Wadowic? Nowa reklama McDonald's

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Na oscypki do Wadowic? Nowa reklama McDonald's

Email Drukuj
McDonald's nie zawitał jeszcze do Wadowic, za to Wadowice znalazły się w McDonald's. A dokładnie w najnowszej reklamie jednej z największych na świecie sieci restauracji szybkiej obsługi. W wesołym spocie pada propozycja by udać się do Wadowic.. na oscypki.


McDonald's to jedna największych i najpopularniejszych sieci barów szybkiej obsługi na świecie, założona 74 lata temu. Roczny dochód ciągle rozbudowywanej o nowe lokale spółki szacuje się na ponad 20 miliardów dolarów. Na całym świecie funkcjonuje ponad 32 tysiące barów, w których zatrudnionych jest prawie pół miliona osób, z czego ponad 16 tysięcy w Polsce, w której działa ponad 300 lokali.

Wadowice to jedno z miast w Polsce, w których nie postawiono jeszcze McDonald's, choć na forach internetowych mieszkańcy naszego miasta od wielu lat domagają się otwarcia bardzo popularnego, ale jednocześnie ostro krytykowanego przez niezdrowe jedzenie baru szybkiej obsługi.

Mimo, iż w papieskim grodzie próżno szukać takiego baru, odpowiadającym za reklamę w Polsce pracownikom nie przeszkodziło to jednak, aby Wadowice znalazły się w reklamie "makdonalda".

W półminutowym spocie czterech mężczyzn, należących prawdopodobnie do jakiegoś zespołu muzycznego, wyrusza w trasę na koncert. W drodze do celu postanawiają coś zjeść. Tutaj pada główne hasło reklamy, czyli "do maka na kurczaka".

Rozbawieni uczestnicy podróży, nie dowierzają, że w tej restauracji można kupić coś z kurczakiem i zaczynają drwić z propozycji, proponując swoje "nierealne" rozwiązania. Jeden z nich proponuje, aby wybrać się "na oscypki … do Wadowic", inny z kolei radzi wypad "na kremówki … do Poznania".

I jak wam się podoba?
(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (22)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Tssa komentuje +5
do gsxr
To po co mieszkasz w WADOWICACH SKORO TAK NA NIE NAJEŻDŻASZ ?!
A no i popracuj nad słownictwem
xd

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 02 - 2014
... urbancity komentuje +2
Paranoja ... GSXR Co ty Piszesz Miasteczko które ma niecałe 20 tys. mieszk. Owszem jest znane mimo wszystko na prawie cały dostępnie medialny świat poprzez Jana Pawła II . Więc czego ty oczekujesz więcej? Sam piszesz ,żę tłuczesz się po kraju i niestety albo stety znają Wadowice , hmm. Jednak . Do rzeczy , bo człowiek chyba niezbyt inteligentny jesteś... Są w Polsce miasta które mają po 200 tys. i wiecej mieszkańców i nikt nie jest w stanie powiedzieć z czego słyną , a nawet gdzie dokładnie są w odniesieniu do mapy ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
... medical komentuje +1
A Skawina z czego słynie małolacie ??? Z zapiekanek ..? Które jednak najlepsze są w Andrychowie przy ul. Dąbrowskiego

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
Najlepsze papieskie kremówki są na Placu Pigalle !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
... Pafcio komentuje +2
DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 02 - 2014
... dd komentuje +3
Jak to z czego słyną Wadowice ?Z tego że tu urodził się Papież. Może to nie za wiele ,ale już coś.Wiele miast na świecie korzysta z tego że mieszkał w nich czy urodził się ktoś znany pisarz ,sportowiec itd. Czy Wadowice to dobrze wykorzystują czy źle to już inna dyskusja.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 02 - 2014
... okolice wadowic komentuje +5
Kremówki w Wadowicach są beznadziejne, robione na margarynie, z bitą śmietaną, byle co. Pyszne kremówki są w Skawinie--małe, na budyniu i dobrym cieście francuskim:)
A poza tym z czego słyną Wadowice??? Z niczego.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 02 - 2014
... bru komentuje +1
Oscypki w Wadowicach a Kremówki w Poznaniu, to może pierniki w Zakopanym,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 02 - 2014
... demik komentuje +0
do mistrz
lubisz jesc ze szczurów mieso widze to smacznego

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 02 - 2014
... ojo komentuje +3
Wstyd i Hańba tyle można powiedzieć,śmieciowe żarcie i syf. W maku najwięcej się jedzenia psuje.A do tego obcy kapitał i podatki gdzie płacą ? bo nie u nas, dostają wieloletnie ulgi podatkowe ,płacą śmieciowe płace.a zysk płynie do żyda w ameryce.
Zakazać reklamy bo szkodzi miastu.
Nie chce żeby moje miasto było kojarzone z śmieciowym jedzeniem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 02 - 2014
... Do gsxr komentuje +3
Gsxr - ręce opadają jak się czyta to co napisałeś - jesteś kompletnym KRETYNEM

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 02 - 2014
... gsxr komentuje +22
''Wadowice to marka sama w sobie'' - a czegóż to niby ? Wadowice to kolejne paskudne miasteczko jakich setki w Polsce i na świecie. Fakt, jest tutaj w okolicach kilka znanych i cenionych firm, ale prawda taka że cała ''sława'' tego miasta jest zasługą JPII. Podniecają się wszyscy tymi Wadowicami, pomimo iż oprócz kilku budek z fajnym jedzeniem nie ma tu nic. Bawi mnie osobiście pewna sprawa. Miałem przyjemność ''potłuc'' się trochę po kraju i zawsze gdy pytano mnie skąd jestem i odpowiadałem ''z Wadowic'' zaraz padało ''a to tam się papież urodził'', i wsio, nikt oprócz tej informacji nie potrafił podać nic innego, nie wspominając o lokalizacji na mapie. Ale spokojnie, jak zaleją zbiornik w Świnnej to miasto nawiedzi fala turystów... Którzy albo się zgubią, albo będą musieli przejechać przez obwodnicę coby się do wody dostać.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... cd komentuje +4
to nie problem ,problem jest taki że przed Urzędem Miejskim kostka się sypie już wychodzą pojedyncze kostki .Za 2 miesiące zobaczymy koparki które będą zrywać całą kostkę.Jak nie wierzycie to sami obejrzyjcie (kostka przed Urzędem Miejskim w Wadowicach)-pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... marketing komentuje +3
Skoro macie darmową reklamę to zacznijcie sprzedawać oscypki :-)
Poznaniacy też powinni "wyskoczyć" z pączkami

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... mistrz komentuje +3
do demik :d
sam jesteś SZCZUR :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... demik komentuje +8
MC donald jedzenie z kotów i szczurów fuj!!!a Wadowice moze sie niech zarekalmują ze takie bezrobocie duze mają!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... helqfia komentuje +11
Jak dla mnie to fakt że Mak i nas wspomniał to wielkie wyróżnienie. Często bywa tak że miasta i firmy zabiegają o taką formę reklamy a my mamy to za darmo. A dlaczego? Bo Wadowice to marka sama w sobie pozytywnie kojarzona wśród Polaków. Żałosne jest to że sami wadowivzanie nie potrafią tego docenić!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... Armela komentuje +3
Co za promocja miasta. neheheheehe -,-
Może ktoś się obrazi że to nieładnie żartować w ten sposób i znowu będzie show xd

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... oki komentuje +2
nie zawital i nie zawita , zbyt maly rynek

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... via komentuje +1
wszystkim sie musza podniecać.... totalna porażka

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... bla komentuje +9
szczyt marzeń... 'pojawić się' w reklamie tejże zdrowej żywności. Oh, ah.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
... Paweł84 komentuje +25
Jak tylko zobaczyłem tą reklamę, od razu wiedziałem że Wadowiczanie będą się Jarać :)
hahahaha,
Pozdro

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 02 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był