8b6c90d17b6a189fb60817646b6eaf81.html Oszust z Kęt zatrzymany w Andrychowie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Oszust z Kęt zatrzymany w Andrychowie

Email Drukuj
Pracownik jednej z hurtowni na terenie Andrychowa postanowił wzbogacić się kosztem swojego pracodawcy. Wystawiał lewe pokwitowania i przyjmował za nie pieniądze. Niestety pracodawca nigdy ich nie zobaczył.


Andrychowscy policjanci zatrzymali 44 – letniego mieszkańca Kęt podejrzanego o przywłaszczenie znacznej kwoty pieniędzy.

Mężczyzna ten w okresie od połowy miesiąca sierpnia tego roku będąc pracownikiem jednej z andrychowskich hurtowni przywłaszczył sobie pieniądze w kwocie 8600 zł.
Proceder wyglądał w ten sposób, iż ze sklepów, które zaopatrywały się w hurtowni sprawca odbierał różne kwoty pieniędzy wystawiając pokwitowania na drukach, które nie były firmowymi. Zainkasowane pieniądze nie przekazywał do kasy firmy lecz przywłaszczał je sobie - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzeczni powiatowej policji.
W chwili obecnej policjanci ustalają kolejnych kontrahentów, którzy przekazali pieniądze nieuczciwemu pracownikowi hurtowni.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, odpowie za przestępstwo z art. 284 par.1 kk za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... zi3 komentuje +2
Kradzież to kradzież jest karalna bez względu na kwotę...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Kopiko komentuje +2
Pracownicy to skur..... jak kradną. Ciężko teraz o dobrego pracownika. Ja bym takiemu urwał jaja.. Najlepiej to robota kupć który nie kradnie. Jak nie tak to inaczej. Proszę o napisanie z imienia i nazwiska. Bo jak by pracodawca komuś coś zrobił to nazw firmy ludzie podają. P.S. nie bronie pracodawców pseudo biznesmenów u których si pracuje za 1000 zł. Ament

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był