5ac8a3236204a0b3c8ba9f4a3a0819b5.html Dostali pieniądze na koło reporterów

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Dostali pieniądze na koło reporterów

Email Drukuj
Uczniowie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy otrzymali od swoich opiekunów zielone światło dla działalności koła reporterów. Młodzi reporterzy utworzą lokalny portal o tematyce turystyczno-kulturalnej, w którym publikować będą swoje niusy.


W Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie popatrzono przychylnym okiem na pomysł Krzysztofa Olszyńskiego, który starał się o dofinansowanie projektu „Utworzenie koła reporterów dla młodzieży z terenu Doliny Karpia”.

Kilka dni temu podpisano umowę i już wkrótce pomysłodawca będzie mógł skorzystać pomocy finansowej samorządu wojewódzkiego. Kilka dni temu przedstawiciele Ludowego Klubu Sportowego „Orkan” stowarzyszenia działającego na terenie Zespołu Szkół RCKU w Radoczy podpisali umowę z samorządem, która dotyczy właśnie zrealizowania pomysłu Krzysztofa Olszyńskiego.

Celem projektu jest ukazanie Doliny Karpia w całej okazałości. Pomysłodawcy chcą to osiągnąć poprzez założenie koła reporterów dla młodzieży i utworzenie portalu turystyczno-kulturalnego pod adresem internetowym dolinakarpiatv.pl.

To ma pozwolić na stworzenie mieszkańcom i turystom serwisu o różnorodnych informacjach i ofercie turystycznej, kulturalnej tego regionu. Dofinansowanie w wysokości 8500 złotych, przy wkładzie własnym 1500 złotych, przeznaczone będzie na zakup odpowiedniego laptopa, kamery oraz dysku zewnętrznego.

(wp)
Fot. ZS RCKU w Radoczy

NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (5)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... K .Olszyński komentuje +1
Dzięki Hela za krytykę, a zdjęć nie będę robić

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... HELASPOTFOTELA komentuje +3
Olszynski zamiast uczyc bedzie teraz fotografie robil? Moze to potrafi, bo uczyc wcale. Dziw bierze, ze do tej pory pracuje jako nauczyciel.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... demik komentuje +2
ma byc tusk na otawrciu!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... elo pierwszy komentuje +0
podobno gazeta wyborcza i tvn na czele z po chca juz objac patronat by siac ferment. nie dajmy sie im omamic!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... gonzo komentuje +4
REDAKTOREM BĘDZIE KOPACZ Z URZĘDU GMINY CZY NIE TYLKO PYTAM

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był