557402ac3b3eb1c559634acffb6d1568.html W Wadowicach powstaje Uniwersytet Dzieci

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

W Wadowicach powstaje Uniwersytet Dzieci

Email Drukuj
Uniwersytet Dzieci to nowy projekt Wadowickiego Centrum Kultury. Placówka proponuje dzieciom w wieku od 6 do 13 lat zajęcia naukowe, które poprowadzą pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego. Pierwszy semestr zajęć rozpocznie się w październiku.Prorektor do spraw studenckich prof. Jan Suchanicz z Uniwersytetu Pedagogicznego i dyrektor Wadowickiego Centrum Kultury Piotr Wyrobiec podpisali w Krakowie umowę patronacką pomiędzy swoimi instytucjami. Porozumienie dotyczy współpracy uczelni przy prowadzeniu nowego projektu – Uniwersytetu dla Dzieci.
Uniwersytet Pedagogiczny objął patronat nad naszym nowym projektem i będzie służył pomocą merytoryczną oraz udostępni swoje pracownie na przeprowadzenie zajęć naukowych dla najmłodszych studentów- poinformował b.
Uniwersytet Dzieci rozpocznie swoją działalność w październiku. Studentami mogą być dzieci od 6 do 13 roku życia. Już w tej chwili można się zapisywać na zajęcia. Swoje aplikacje można składać w sekretariacie WCK.

Wykłady mające na celu poznanie świata w aktywny i badawczy sposób, prowadzone będą przede wszystkim przez pracowników naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego. Celem działania jest rozwój dzieci we wszystkich sferach, więc nie zabraknie także działań artystycznych.

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... mietek komentuje +0
no patrzcie tak sie w polsce narzeka ze kazdy chce skonczyc studia zamiast zostac murarzem, ze jest tego za duzo a tu nawet dla dzieci robia uniwersytet i dziecko w wieku 6 lat moze byc juz studentem ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był