88b4a8e2f36d929113c579cfd9ca1b81.html Masaże w Fitdance Wadowice!!!

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Masaże w Fitdance Wadowice!!!

Email Drukuj


Masaż Ukraiński AROMA - HIT w Fitdance!


To masaż relaksacyjny, z wykorzystaniem naturalnych olejków aromatycznych, działających leczniczo zarówno na umysł jak i na ciało- np: olejki rozgrzewające, antycellulitowe, zmniejszające żylaki, regulujące krążenie krwi, zmniejszające napiecie mięśniowe, bóle migrenowe, niektóre z nich działają stymulująco na centralny układ nerwowy w tym mózg, ułatwiają procesy myślenia, poprawiają pamięć i koncentrację.

Każdy/każda z nas marzy o tym, aby położyć się, zrelaksować i odpłynąć w niesamowitą, magiczną krainę, gdzie panuje spokój, zatrzymuje się czas, gdzie człowiek zapomina o ciężkim dniu, gdzie wokół unosi sie delikatna woń pomarańczy, grejpfruta, cytryny, pomarańczy, kojących ziół itp..

Jeśli szukasz sposobu na odprężenie i chcesz odzyskać wewnętrzną równowagę, a przy tym przywrócić organizmowi siły witalne, oraz poprawić odporność...
-zapraszamy do Fitdance Wadowice na Masaż Ukraiński AROMA! 

Zapisy już od poniedziałku!
Zapraszamy na szereg innych równie skutecznych masaży!

Tel:
 723 026 289               www.fitdance.pro

  

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był