a24a026bc58258012db3fdf678ff46be.html ASG Wadowice - 4th Beskids Squad Reconnaissance

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

ASG Wadowice - 4th Beskids Squad Reconnaissance

Email Drukuj

 

Airsoft Wadowice, Airsoftguns Wadowice, ASG Wadowice, Grupa Airsoft Wadowice, Airsoft Sucha Beskidzka, Airsoftguns Sucha Beskidzka, ASG Sucha Beskidzka, Grupa ASG Sucha Beskidzka, Airsoft Andrychów, ASG Andrychów, Airsoft Jordanów, ASG Jordanów, ASG Oświęcim, Airsoft Oświęcim, ASG Tarnawa, Airsoft Tarnawa, ASG Maków Podchalański, Airsoft Maków Podchalański

 Airsoft Wadowice

Jesteśmy grupą liczącą ok. 27 osób biorących czynny udział w Airsoft'owych potyczkach od 2010 roku, osób, które łączy ta sama pasja do militariów, survivalu, wypraw górskich. Jesteś z okolic  Wadowic i masz podobne zainteresowania?
Koniecznie skontaktuj się z nami!

 

 

 

Nie stawiamy żadnych wymagań, członkostwo w naszej grupie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami - dla nas Airsoft to czysta zabawa której poświęcamy swój wolny czas by odbić się na chwile od zgorzkniałej rzeczywistości. Cenimy sobie, więc i nie kładziemy nacisku na osobiste preferencje dotyczące umundurowania i wyposażenia.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do wstąpienia w nasze szeregi!

Airsoft Wadowice, Airsoftguns Wadowice, ASG Wadowice, Grupa Airsoft Wadowice, Airsoft Sucha Beskidzka, Airsoftguns Sucha Beskidzka, ASG Sucha Beskidzka, Grupa ASG Sucha Beskidzka, Airsoft Andrychów, ASG Andrychów, Airsoft Jordanów, ASG Jordanów, ASG Oświęcim, Airsoft Oświęcim, ASG Tarnawa, Airsoft Tarnawa, ASG Maków Podchalański, Airsoft Maków Podchalański 

Ekipa? Kim tak na prawdę jesteśmy? 
Jesteśmy sporą grupką dobrych znajomych w wieku od 18 do 24 lat, zrzeszająca miłośników ASG z naszych okolic, ludźmi których połączyło wspólne zainteresowanie i spojrzenie na airsoft. Nie jesteśmy grupą militarną, paramilitarną, nie szkolimy się w tym kierunku i nie interesują nas rekonstrukcje - Airsoft dla nas jest czystą frajdą, sposobem na spędzenie wolnego czasu i okazją do spotkania się ze znajomymi, co nie oznacza, że nie traktujemy "strzelanek" z pełną powagą. Każda akcja, operacja, jest dla nas wyzwaniem, staramy się dostosowywać taktykę do pola walki i zaistniałych sytuacji. Nie praktykujemy hierarchii militarnych - nie przyznajemy sobie stopni, odznaczeń, tytułów. Wzajemnie traktujemy się z pełnym, należytym szacunkiem. Powstanie naszej grupy datuje się na wrzesień 2009 roku, jednak pełny rozkwit nastąpił dopiero we wrześniu 2010 roku.

 

 

"Strzelanki"/manewry - jak to u nas wygląda?
- zaczynamy w uzgodnionym z tygodniowym wyprzedzeniem terminie, są to zazwyczaj godziny poranne (+/- 9:00). Strzelanki, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim są częstym zjawiskiem - w przeciągu miesiąca można doczekać się nawet do 10 spotkań ( ~ dwa spotkania/tydzień).

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj Się z nami! 

FACEBOOK:  www.facebook.com/BeskidsSquadReconnaissance

WMASG:  www.bsr.airsoft-team.pl

 

 

 

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był