Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

APTEKA "WADOWICKA" CZY JESTEŚCIE ZADOWOLENI???

Email Drukuj

APTEKA "WADOWICKA"

Drodzy Wadowiczanie, mam pytanie jak oceniacie pracę i podejście do klienta/pacjenta w "owej" aptece? Czy Panie służą pomocą i radą? Czy są uprzejme? Jeśli ktoś ma ochotę bardzo proszę o wyrażenie swojej indywidualnej opini.

Komentarze (19)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Ella komentuje +3
Do wszystkich (prawie) komentujących poniżej.

Pytania dotyczą obsługi w tej aptece !!!!
Nikt nikogo nie prosił o porownywanie cen w aptekach, jak również o reklamowanie innych aptek. To nie ranking aptek !!!!!
A do konrada k - czytaj ze zrozumieniem, wyrazilam tylko opinie o pracownicach, nie zareklamowalam innej apteki. Co za tym idzie nie jestem z konkurencji :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... do konrada komentuje +10
Panie nie reklamuj głupio swojej drogiej apteki wadowickiej, kto tam ostatnio widział kolejkę,nawet mieszkańcy domu gdzie jest apteka wadowicka tam nie kupują

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 07 - 2014
... paweł ko komentuje +6
Jakbym pracował w konkurencji to też bym pisał negatywne komentarze na temat tej Apteki.

Moim zdaniem żadna apteka im nie dorówna zarówno jeśli chodzi o obsługę jak i ceny leków, niestety. Porównałam ceny swoich leków - różnica znacząca.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 07 - 2014
... Doris. komentuje +11
Nie chodzę do tej apteki od ok.3 lat , Powodem jest nieuprzejmość farmaceutek. Panie zachowują się tak jak urzędniczki w Urzędzie Skarbowym.
Zawsze mają jakieś problem z realizacją recepty , jakoś w innej aptece tego problemu nie mają.
Według mojej oceny najlepsza apteka teraz to Medicus-Plus obok Tesco .


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 07 - 2014
... Na + komentuje +5
Kupuję lekarstwa w tej aptece od bardzo dawna. Zawsze spotykam się z rewelacyjnie uprzejmą obsługą, więc dziwi mnie zarzut , iż Panie są nieuprzejme. Zawsze uzyskałam wyczerpującą informację na zadawane często przeze mnie pytania. Zawsze też proszę o fakturę i NIGDY to nie sprawiło tym Paniom problemów oraz nigdy ich nastawienie do mnie jako klienta się nie zmieniło. Podziwiam Panie za właśnie pełny profesjonalizm i oddanie swojej pracy. Ceny również są na poziomie dla każdego, ewentualnie można uzyskac informację iż jest tańszy zamiennik. Wydaję średnio 450 zł miesięcznie na leki dla dziecka i tu mam je najtaniej!!!!! Życzę Paniom samych zadowolonych i wiernych klientów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 07 - 2014
... berek komentuje +3
Prawda jest taka ze leki refundowane czyli ze zniżka są w każdej aptece w tej samej cenie przynajmniej powinny.Roznice dotyczą leków nierefundowanych, które paradoksalnie są nieraz tańsze i lepsze od tych refundowanych, a chętniej zapisywane przez lekarzy bo nie kontrolowane przez NFZ oraz suplementów diety i kosmetyków i innych produktów sprzedawanych przez apteki.Dlatego najlepiej poszukać gdzie jest najtaniej, różnica potrafi sięgnąć 300 i nawet więcej złotych. Podobno w Wadowicach mają się pojawić kolejne sieciowki wiec będzie jeszcze taniej.Tanio jest za Tesco na Zatorskiej i na starym dworcu autobusowym na pl.Kosciuszki gdzie kiedyś były kasy biletowe pks

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 07 - 2014
... @konrad k komentuje +10
Nigdy nie wypowiadam się na temat personelu, w aptece ważna jest cena, a nie konkurs uprzejmości czy też piękności aptekarek, zresztą w każdej aptece są tylko ludzie, a ten artykuł ma na celu reklamę apteki, która już nie jest tania i to klient wiedzieć powinien.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... konrad k komentuje +1
Do M1

Czy Pan przeczytał ze zrozumieniem o co proszono? O opinię na temat personelu a nie o ceny.

I jak słusznie Pan zauważył właśnie dzięki temu, źe apteka jest sieciowa to ma konkurencyjne ceny. W przeciwnym razie nie byłoby tam kolejek.

W Pana aptece, którą tutaj próbuje Pan reklamować na pewno nie będę się zaopatrywał.


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... m1 komentuje +8
@konrad k
Dla pacjenta ważna jest cena leków, a apteka wadowicka obecnie jest droga ,najtańsza jest pod szpitalem naprzeciwko postoju Taxi, przyjazna i tania.

Apteka wadowicka jest droga, a wadowicka jest tylko z nazwy, jest cały sztab aptek z warszawskim właścicielem, co można przeczytać na rachunku, nie dajcie się nabierać to najdroższa apteka w miescie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... konrad k komentuje +2
Cóż za dziwny zbieg okoliczności... wszystkie farmaceutki, bez wyjątków , są nieuprzejme, traktują z góry, zachowują się jak urzędniczki...
Widać - konkurencja nie śpi...
Takiej obsługi nie ma w żadnej aptece - zawsze tam z wielką przyjemnością wykupuję leki.
PS. Podziwiam ich cierpliwość w pracy ( byłem świadkiem bezczelnego zachowania pacjentki, która nie miała racji i nie dała sobie tego przetłumaczyć)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... m1 komentuje +11
Ta apteka była kiedyś dobra i tania, a nie teraz, obecnie najlepszą, najtańszą i przyjazną apteką jest apteka pod szpitalem obok przystanku BUS, naprzeciwko postoju Taxi, tam można nawet rozłożyć receptę na kilka pozycji i kupić to co najpotrzebniejsze, a po resztę lekarstw przyjść wtedy kiedy nam dogodnie, jest to bardzo dobre dla emerytów, którzy jak wiemy otrzymują żebracze świadczenia.
.
Proszę nie reklamować Apteki Wadowickiej i nie wprowadzać ludzi w błąd, ona była tania 5 lat temu, a nie dzisiaj.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... Joannna komentuje +4
Apteka Wadowicka jest popularna ze względu na miłą atmosferę jaka tam panuje, sympatyczny i uprzejmy personel oraz cenny leków. Na prawdę warto, przekonałam się o tym 3 lata temu gdy porównałam paragon z innej apteki...
Dla mnie obsługa bez zastrzeżeń.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... natek komentuje +3
Moim zdaniem również to najlepsza apteka.
ostatnio miałam sytuację, że lekarz źle wypisał receptę, bez problemu farmaceutka zadzwoniła do lekarza a poprawę recepty wzięła na siebie i nie musiałam wracać z powrotem do lekarza, nie mówiąc, że w trzech aptekach odesłano mnie z tą receptą


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... mamuska26 komentuje +4
najlepsza apteka to apteka na ul.fatimskiej swietna obsluga fachowa konkretna i mila zawsze usmiechnieci z szacunkiem podchodza do klienta polecam szczerze ta apteke do innych nie chodze;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... berek komentuje +4
Tak się zawsze zastanawiam kto teraz leczy lekarz czy aptekarz.W aptece leki są zamieniane zgodnie z prawem farmaceutycznym ale jeśli będzie działanie niepożądane leku,kto odpowiada lekarzprzecież przepisał inny lek niż pacjent zażywał.A niestety leki mimo że mają ten sam skład niekiedy nie tak samo działają .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... zupa komentuje +4
Bardzo dobra apteka, sprawna obsługa, niewysokie ceny. Od dawna tam kupuję.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... Ona_uu komentuje +14
Osobiście jestem negatywnie rozczarowana zachowaniem farmaceutki, która w wulgarny sposób się do mnie odniosła. Jestem młodą osobą i na pewno mój wiek nie upoważniał tej Pani do odnoszenia się do mnie jako do "klienta" w taki sposób. Zgadzam się z ELLA powyżej, że Panie zachowują się jak urzędniczki. Są nieuprzejme i z łaską "służą pomocą".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... Monika55 komentuje +7
Moim zdaniem jest to najlepsza apteka w Wadowicach miłe Panie zamieniają drogie leki na tańsze można często trafić na promocje kupić dany produkt za nawet za grosza.Pozostałe apteki liczą tylko na zysk i nie ma mowy o promocji czy sprzedaży zamiennika.Kupuje tam od początku powstania apteki.Nie jest to budynek w centrum ale dla tak miłej fachowej obsługi można tam zaopatrywać się w lekarstwa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... Ella komentuje +27
Nareszcie ktoś porusza temat owej apteki. Nie chodzę do tejże apteki od ok.2 lat. Powodem jest rozmanierowanie,traktowanie z góry,nieuprzejmość etc... farmaceutek. Panie zachowują się tak jak urzędniczki. Zauważyłam,że nie tylko ja mam takie zdanie i coraz mniej osob tam chodzi.
Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był