9b62eb0ad646b5f303807022c2e10667.html Małe Smerfy ogłaszają rekrutację na rok szkolny 2014/2015

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Małe Smerfy ogłaszają rekrutację na rok szkolny 2014/2015

Email Drukuj

Małe Smerfy to prywatne przedszkole w Wadowicach. Funkcjonujemy na Wadowickim rynku od ponad roku z licznymi sukcesami .Prowadzimy zajęci zgodnie z Nową Podstawą Programową, pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Jesteśmy wpisani do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Posiadamy niezbędne pozwolenia, oraz kursy jak i w pełni wyposażoną salę edukacyjną i plac zabaw.Godziny otwarcia możemy dostosować do potrzeb rodziców (6,30-17), pracujemy również w soboty .

Od dziś ruszamy z rekrutacją na rok 2014/ 2015 .Zapraszamy wszystkich rodziców z dzieciakami do odwiedzenia naszego przedszkola i zapoznania się z naszą ofertą.  Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Czesne wynosi 350 zł+ koszt wyżywienia ( koszt całkowity na miesiąc to ok 500 zł) W cenie czesnego zawarte są wszystkie zajęcia dodatkowe: rytmika, język angielski dwa razy w tygodniu, zajęcia logopedyczne, wycieczki oraz materiały plastyczne i podręczniki dla dzieciaków.  

W naszym przedszkolu odbywają się Smerfne Soboty, gdzie każdy mały Smerf może poczuć się jak prawdziwy przedszkolak, a rodzic może zobaczyć  jak wygląda i funkcjonuje placówka, a bycie przedszkolakiem nie jest takie straszne ;)

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy na Fb Małe Smerfy - gdzie możecie Państwo zobaczyć jak funkcjonuje nasze przedszkole  .

Przyjmujemy dzieci w pampersach ! 

Ponadto po godzinach pracy przedszkola organizujemy przyjęcia urodzinowe dla wszystkich dzieci. Koszt: do 10 dzieci 100 zł, każde następne dziecko 10 zł. Czas trwania imprezy 2h (17-19 ) zabawy z animatorem , malowanie twarzy, konkursy i ciekawe atrakcje dla dzieci.  

Dogodny dojazd i miejsca parkingowe.

 Kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel: 792085277

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był