15709c50cf7eb3a3b08ffde68b52862e.html Andropol prezentuje się w regionach turystycznych

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Andropol prezentuje się w regionach turystycznych

Email Drukuj

Spółka Andropol SA szuka odbiorców na różnych rynkach. Obecnie prezentuje swoją ofertę  na regionalnych targach Gastro-Hotel 2014 w Kołobrzegu.

 

Gastro-Hotel to cykliczna impreza wystawienniczo-szkoleniowa, która odbywa się każdego roku w atrakcyjnych turystycznie miastach polski.  W tym roku - prócz Kołobrzegu - gościła będzie także w Chorzowie (edycja czerwcowa).

Targi są okazją do prezentacji nowości z branży gastronomiczno-hotelarskiej, to też kompendium wiedzy o trendach w wyposażaniu hoteli i restauracji w: tekstylia, środki czystości, artykuły spożywcze, półprodukty oraz nowinki techniczne i oprogramowanie. Niewątpliwym plusem imprezy jest atrakcyjny program – pokazy sztuki kulinarnej, degustacje i liczne konkursy. A wszystko to w wykonaniu mistrzów kucharskiego fachu.

- Pomorze, jako region turystyczny z rozbudowaną bazą hotelową i gastronomiczną, to dla nas ważny rynek zbytu – mówi Grzegorz Łukawski, prezes Andropolu. – Te targi są doskonałą okazją by w jednym miejscu i czasie zaprezentować swoją nową ofertę, dowiedzieć się, co proponuje konkurencja czy poznać opinię na temat swoich produktów. Ale liczymy też na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z lokalnymi hotelami i pensjonatami, które odwiedzi nasz przedstawiciel handlowy.

Andropol tradycyjnie pokazuje w Kołobrzegu swoją kompleksową ofertę tkanin i konfekcji dla segmentu HoReCa – pościele, obrusy, wysokiej jakości wyroby frotte oraz nowość- kołdry i poduszki z antyalergicznym wypełnieniem. 

 

Andropol SA jest znanym nie tylko na krajowym rynku producentem artykułów tekstylnych kierowanych do hoteli i restauracji, czyli segmentu HoReCa. Spółka  proponuje konfekcję pościelową o różnorodnych rozmiarach, sposobach szycia i zapięcia, bawełnianą i bawełniano-poliestrową, atrakcyjną wzorniczo i asortymentowo. Z fabryk Andropolu w Białymstoku i Andrychowie wychodzi również konfekcja stołowa w szerokiej gamie kolorystycznej oraz odpasowane serwetki  bankietowe. Nakrycia stołowe Andropolu zdobią luksusowe restauracje, hotele, sale konferencyjne oraz świąteczne stoły. 

Targi w Kołobrzegu trwają od 2 do 4 kwietnia. 

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był