e632c0edb59bfee7bf4d97f114bc9cfd.html Nowości Andropolu na EuroGastro 2014

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nowości Andropolu na EuroGastro 2014

Email Drukuj

Od sypialni, po łazienkę – kompleksową ofertę dla branży hotelowej i restauracyjnej prezentuje Andropol na XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych  EuroGastro 2014 w Warszawie.

 

Festiwal Kuchni Greckiej, Olimpiada Kawy, konkurs Kulinarny Talent 2014, a także szkolenia branżowe i konferencje - targi EuroGastro znane są z atrakcyjnego programu wydarzeń towarzyszących. To największa w Polsce impreza targowa adresowana do specjalistów z branży restauracyjnej, czyli segmentu HoReCa. Najwięksi producenci i dostawcy usług z kraju i zagranicy przedstawiają oferty w czterech sektorach: wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, kawowym oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów. Prezentują produkty i rozwiązania dla branży: propozycje wyposażenia lokali, meble i profesjonalny sprzęt dla gastronomii, a także oprogramowanie i systemy zarządzania. Ale też napoje, alkohole i używki, czy produkty cukiernicze. Słowem, wszystko dla małej i dużej gastronomii oraz hoteli.

Andropol promuje w Warszawie swoją kolekcję konfekcji pościelowej i stołowej, adresowaną szczególnie do odbiorców z branży hotelarsko-gastronomicznej. Stoisko zaaranżowano jak hotelowy pokój, gdzie centralnym punktem jest łóżko i elegancka pościel Andropolu. Przygotowano też restauracyjny stół, stanowiący tło dla kolekcji ekskluzywnych obrusów i serwetek.

Całość uzupełnia kompleksowa oferta tekstyliów łazienkowych, ekskluzywnych ręczników i szlafroków, a także nowość dla tego segmentu – kołdry i poduszki z syntetycznym, antyalergicznym wypełnieniem.

- To najważniejsza impreza w branży, która  na stałe gości w kalendarzu imprez wystawienniczych Andropolu - mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy spółki. – Jesteśmy tu, by pokazać się jako firma prężnie działającą na rynku, o silnej, stabilnej pozycji. To również okazja do poznania trendów i kierunków, w których podąża rynek restauracyjny.

Andropol dał się poznać nie tylko bywalcom targów, jako producent tekstyliów o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, które nie tracą swych właściwości nawet po wielokrotnych cyklach prania i użytkowaniu o wiele bardziej intensywnym niż w tradycyjnych gospodarstwach domowych.

Targi odbywają się w dniach 26-28 marca w Centrum Targowo-Kongresowym.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był