452e0ca16e52ebd39852085aecbd43d9.html Memoriał Zemana zebrał najlepszych

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Memoriał Zemana zebrał najlepszych

Email Drukuj
Na hali już drugi raz zebrali się dorośli, którzy chcieli uczcić trenera Józefa Zemana. Po emocjonujących meczach grupowych oraz fazie finałowej puchar powędrował do drużyny TKKF Telekomunikacja Polska, która w finale wygrała z TMT Wadowice.


W zeszłym roku organizatorzy memoriału wybitnego trenera siatkówki, pedagoga oraz jednego z założycieli Solidarności Józefa Zemana nie spodziewali się tak dużego zainteresowania turniejem. Tak samo jak rok temu tak i teraz w meczach siatkówki wzięło udział wielu zawodników, których tym razem gościła hala wadowickiego ekonomika. Imprezę współfinansowała Gmina Wadowice.

Wśród 12 drużyn znalazły się Ekoland Tychy, IDEA i Przyjaciele, Jaśki, Pizzeria Retro, PKS Św. Józef Kalwaria, PLUS, Płoszczyca i Przyjaciele, Ponar Wadowice, Talarinio, TKKF Telekomunikacja Polska, TMT (Maspex) oraz TMT Wadowice.

Podczas uroczystego otwarcia Turnieju zawodnicy zostali zdopingowani do sportowej walki przez Marcina Prusa, wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce.

Losowanie wyłoniło 3 grupy, z których następnie do finału przechodziły zwycięskie drużyny, a także jeden zespół z drugiego miejsca. W grupie A znalazły się: TKKF Telekomunikacja, Talarinio, PLUS oraz Jaśki. Grupa B: Ekoland Tychy, IDEA i Przyjaciele, PKS Św. Józef Kalwaria, Ponar Wadowice. Do grupy C natomiast trafiły Pizzeria Retro, Płoszczyca i Przyjaciele oraz dwa zespoły TMT , które toczyły między sobą bardzo zażarte pojedynki.

Ostatecznie do fazy finałowej zakwalifikowały się: TKKF Telekomunikacja, PKS Św. Józef Kalwaria, TMT Wadowice i Ekoland Tychy. Rywalizacja była bardzo emocjonująca , a końcowe pojedynki wyłoniły najlepszych. TMT Wadowice uległo TKKF Telekomunikacji 2:0, taki sam wynik zanotował PKS Św. Józef, pokonując Ekoland Tychy.

Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:
Miejsce I - TKKF Telekomunikacja Polska (Grzegorz Setlak, Marek Samol, Sławomir Mazek, Sebastian Żarłok, Sebastian Marczyński, Tomasz Gęborys, Adam Mojeścik, Piotr Baliński)
Miejsce II - TMT Wadowice (Dariusz Franus, Marek Banaś, Mateusz Jesiołowski, Kamil Kanik, Wojciech Kułaga, Paweł Mlak, Tomasz Ryczko, Grzegorz Zieliński) Miejsce III - PKS Św. Józef Kalwaria Zebrzydowska (Artur Wyrwa, Marek Mlak, Jacek Piwowar, Krzysztof Oleksy, Michał Odrobina, Mateusz Marszałek, Szymon Węglarz, Dawid Brudny)
Miejsce IV - Ekoland Tychy
Miejsce V - Pizzeria Retro
Miejsce VI - PLUS
Miejsce VII – TMT (Maspex)
Miejsce VIII- Talarinio
Miejsce IX - Ponar Wadowice
Miejsce X - Jaśki
Miejsce XI - Płoszczyca i Przyjaciele

Miejsce XII - IDEA i Przyjaciele

Najlepszym Zawodnikiem został Marek Samol z TKKF Telekomunikacja, który zachwycił swoją grą i walecznością, zawstydzając sportową postawą niejednego młodszego konkurenta.
II Memoriał Józefa Zemana był wspaniałą sportową rywalizacją, zarówno dla gimnazjalistów, jak i dorosłych. Stowarzyszenie ALPS gorąco dziękuje sponsorom, a także wszystkim, którzy pomagali podczas organizacji Turnieju upamiętniającego Trenera Józefa Zemana. Wyrazy wdzięczności kierowane są szczególnie do wolontariuszy, którzy po raz kolejny okazali się niezawodni - mówią w stowarzyszeniu.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
(JG)(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Hexan komentuje +2
A widze, że tym razem zabrakło drużyny z KPP Wadowice, czyżby byli tak zajęci czy czasem nie zostali zaproszeni ???.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 12 - 2012
... dziuniasek komentuje +7
a mój na orliku rżnie w piłę z kolegami z bloku jak za starych dobrych czasów! To dopiero jest wyzwanie, na serio w nich widać zaparcie do tego sportu! W sumie to wcześniej nie mieli gdzie a teraz coraz więcej możliwości jest tworzonych...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 12 - 2012
... kuka komentuje +7
kiedys takich rzeczy nie było, starsi faceco rzadko kiedy integrowali się w ten sposób, co najwyżej na zakładowe imrezy "napojowe" sie chodziło o sporcie nie było praktycznie mowy, no chyba, że z kosiarką dookoła domu. Bardzo dobrze, ze coraz więcej takich mozliwości jest! Jak dla mnie bomba!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 12 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był