Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nasze siatkarki za słabe na Maraton

Email Drukuj
Siódmy w tabeli Maraton Krzeszowice okazał się zaporą nie do przejścia dla wadowickich siatkarek. W drugim secie wszystkie panie znikły z parkietu, nad którym zapanowały ciemności. Pięciominutowy brak prądu powstrzymał rozpędzony Maraton, ale tylko na moment.III liga: Skawa Wadowice 0:3 (20:25; 10:25; 16:25) Maraton Krzeszowice
SKAWA: Ryczko, Prorok (Libero), Krawczyk, Stachowska, A.Sordyl, M.Sordyl, Las, Porzycka, Kopacz. Malec. Trener: Andrzej Gawroński.

Przed tygodniem siatkarze Skawy grali w Krzeszowicach, gdzie gładko udało się wygrać 3:0. Żeńska drużyna Maratonu grając w Wadowicach w pełni pomściła kolegów, wygrywając ze Skawą bezapelacyjnie i do zera.

Pierwszy set spotkania mógł sprawiać wrażenie, że na sali w „gimplu” spotkały się dwa wyrównane zespoły i szykuje się bardzo zacięty pojedynek.

Skawa w inauguracyjnym secie nawet wygrywała 17:16, ale Maraton w końcówce partii wykazał się większym doświadczeniem, wygrywając do 20. W drugim secie nasze siatkarki przestały grać, a panie z Krzeszowic zachwycały swoją grą miejscową publiczność.

Przy stanie 9:1 dla Krzeszowic na sali zrobiło się ciemno. Przerwa w grze trwała tylko chwilę, a po wznowieniu gry Skawa zabrała się do roboty, zdobywając 4 punkty pod rząd. To było jednak chwilowe zaćmienie drużyny dziewcząt z Krzeszowic, którr wkrótce znowu zaczęły królować na parkiecie.

Drugi set zakończył się wstydliwym dla Skawy pogromem 25:10. Już pierwsze akcje trzeciego seta pokazały, że dziewczęta Skawy niczego nie ugrają. Maraton wygrał go do 16 i mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Różnica klas obu zespołów w tym spotkaniu była olbrzymia. Nasze dziewczyny czeka zatem sporo pracy, aby dorównać najlepszym. My wierzymy, że trener Andrzej Gawroński na pewno znajdzie receptę na poprawę gry swoich podopiecznych.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
(Tomasz Mamcarczyk)
NAPISZ DO NAS: portal@wadowice24pl

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był