271782a739da1f05316712f6477156e2.html Były piłkarz Cracovii i Wisły zagra w wadowickiej Skawie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Były piłkarz Cracovii i Wisły zagra w wadowickiej Skawie

Email Drukuj
Koniec transferowej sagi z udziałem Marcina Brózdy. Po wielu negocjacjach wychowanek Stanisławianki zagra w Skawie Wadowice. To już trzecie podejście w wadowickim klubie. Brózda zagra już w sobotę w meczu Skawy z Zagórzanką. A z kim zagrają pozostali?Pięć godzin – tyle plus czas na dojazdy musi w sobotnie popołudnie przeznaczyć zapalony lokalny kibic, aby obejrzeć wszystkie spotkania naszych gminnych zespołów. Już o 15.00 pierwszy gwizdek usłyszymy w Kleczy Dolnej, gdzie tamtejsza Iskra zagra z Karpatami Siepraw.

Nie ma wątpliwości, że podopieczni Filipa Niewidoka są zdecydowanym faworytem tego starcia, w dwóch pierwszych kolejkach zgarnęli bowiem cztery puntky, a w tym czasie rywale wywalczyli tylko jedno oczko. Dwie godziny później, o godzinie 17.00 rozpocznie się spotkanie Skawy Wadowice, która zagra z Zagórzanką.

W oficjalnym meczu na wadowickim stadionie po raz pierwszy zaprezentuje się kibicom nowa drużyna, z Pomietło, Kalinowskim, Jończykiem oraz Marcinem Brózdą w składzie, który kilka dni wcześniej został w końcu piłkarzem Skawy. To już trzecia próba w wadowickim klubie wychowanka Stanisławianki, który wcześniej próbował swoich sił m.in. w juniorach Cracovii, w Młodej Ekstraklasie Wisły Kraków, a ostatnio w Iskrze Klecza.
Marcin był na urlopie i dlatego tak to wszystko długo trwało. Po powrocie miał się określić, czy chce u nas grać, czy nie. Uzgodniliśmy z nim warunki i cieszymy się, że do nas dołączył, bo w obronie mamy spore braki – mówi nam prezes Skawy Marek Ciepły.
Jeśli jeszcze nie będziecie mieli dosyć piłkarskich wrażeń, będzie się można wybrać na drugą połowę spotkania Relaksu Wysoka, który w miniony weekend zrobił miłą niespodziankę, wygrywając u siebie ze spadkowiczem z okręgówki – Cedronem Brody. Relaks zagra u siebie z Gromem Grzechynia.

A w niedzielę kolejne piłkarskie emocje. Największe w Choczni, gdzie czekają nas drugie już w tym sezonie B klasowe derby gminy Wadowice. O godzinie 17.00 Olimpia zmierzy się ze Skawą Jaroszowice.

3 kolejka IV ligi:
Iskra Klecza 1:1 Karpaty Siepraw
Jutrzenka Giebułtów 0:1 Niwa Nowa Wieś
Górnik Libiąż 0:1 Wiślanka Grabie
Świt Krzeszowice 3:1 Halniak Maków Podhalański
Wiślanie Jaśkowice 3:2 Kalwarianka
Spójnia Osiek 2:0 Nowa Proszowianka
Cracovia II 4:2 Orzeł Piaski Wielkie
Jałowiec Stryszawa 0:0 Garbarz Zembrzyce

2 kolejka okręgówki:
Orzeł Balin 0:1 KS Chełmek
Soła Łęki 1:4 Babia Góra Sucha Beskidzka
Tempo Białka 10:0 Górnik Brzeszcze
Skawa Wadowice 1:2 Zagórzanka
Unia Oświęcim 0:0 Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice 4:0 Soła II Oświęcim
MKS Alwernia 2:4 Dąb Paszkówka
Sosnowianka 0:0 Brzezina Osiek

2 kolejka A klasy:
Halniak Targanice 5:1 Astra Spytkowice
Cedron Brody 1:1 Znicz Sułkowice
Stanisławianka 5:2 Strzelec Budzów
Orzeł Wieprz 5:0 LKS Leńcze
Relaks Wysoka 3:2 Grom Grzechynia
Burza Roczyny 3:4 Naroże Juszczyn
Orzeł Ryczów 3:0 Żarek Stronie

2 kolejka I grupy B klasy:
Błyskawica Marcówka 2:0 Watra Zawoja
Olimpia Zebrzydowice 1:1 KS Bystra
Jubilat Izdebnik 0:4 Żarek Barwałd
Żuraw Krzeszów 1:3 Lachy Lachowice
Tarnawianka 0:2 Huragan Skawica
Dąb Sidzina 2:1 Filkówka Barwałd

2 kolejka II grupy B klasy:
Dąb Tomice 6:0 Przełęcz Kossowa
Sokół Frydrychowice 5:1 Łysa Góra Zawadka
Huragan Inwałd 2:5 Amator Babica
Wisła Łączany 0:1 Leskowiec Rzyki
Olimpia Chocznia 2:0 Skawa Jaroszowice
Płomień Sosnowice 3:1 Borowik Bachowice

2 kolejka 1 grupy C klasy:
Chełm Stryszów 2:2 Pogoń Bugaj
Jałowiec II Stryszawa 8:1 Korona Skawinki
LKS Bieńkówka 4:2 Sokół II Przytkowice
Zryw Lanckorona 2:2 Jastrzębianka
Spartak Skawce 0:2 Świt Osielec
Pauzuje – Kalwarianka II

2 kolejka II grupy C klasy:
Czarni Koziniec 3:2 Gronie Zagórnik
Gród Grodzisko 2:4 Wikliniarz Woźniki
Iskra Klecza II 3:0 Victoria Półwieś
Nadwiślanka Brzeźnica 3:4 Skawa Witanowice
Orzeł Radocza 3:3 Sokół Chrząstowice
Dąb Paszkówka II 2:1 Zaskawianka Wadowice

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (31)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... pfff komentuje +1
Fajnie sie gra na B klasowych kałużach ... DRAMAT !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 08 - 2014
... Kolas komentuje +1
WSTYD !!! Żeby Skawa z takimi wioskami przegrywała.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 08 - 2014
... kopacz komentuje +0
a ja nigdzie nie grałem a Skawa mnie nie chce. Jestem w perspektywistycznym wieku. mam 33 lata i nikt mnie nie chce.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... Kibic z Olimpi komentuje +1
Andrzej jestes WIELKI. Skoncz zerowac na tych Jaroszowicach. Chyc sie uczciwej pracy :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... do kibol komentuje +0
Podajesz liczbę mieszkańców Zagórza tak jakby liczby grały w piłkę...a tak poza tym to Wadowice to też mega wielka metropolia ... Chłopaki z żniw przyjechały na mecz .ale przynajmniej grają dla własnej satysfakcji ... a po co taki Drobniak gra? Ile mu się płaci ? Gdzie nie pojadę na mecz to tam Drobniak gra,a chłopaczyna mizerny jest jak fix...akurat tak na okręgówkę,bo już chyba się na nim poznali wszędzie...Wywalić go na zbity pysk i niech młode chłopaki grają,a nie takie gwiazdki okręgówki które nie potafią nic

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... heh komentuje +2
inwałd - Babica 2-5

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... krystian 99 komentuje +0
jaki wynik w meczu Żurawia Krzeszów?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... eryl komentuje +0
czas najwyższy na Jamroza rozpieprzył pare lat temu kalwarianke teraz Skawe niech idzie na wypas bufon jeden

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... luiz komentuje +1
klecza II-półwieś 3:0

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... do obiektyw komentuje +0
Wywalili Bogdana ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... ilkano komentuje +0
Cracovia 4:2 Orzel Piaski.Nie ma sily na Cracovie ida po awans jak nic,drugi jest Swit,szanse ma Jalowiec

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... Tolek komentuje +0
Cracovia- Orzeł 4-2 , Dudzic dwie , Zjawiński , Nykiel , grali też Steblecki, Kita , Mikulic, Stępniowski , Zejdler, Cetnarski , wchodzą na 100% do 3 ligi są nie osiągalni dla każdego w 4 lidze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... obiektyw komentuje +3
Dziękujemy Trenerowi Bogdanowi wystarczy tych upokorzeń! Jeszcze do tego na meczu kibice muszą krzyczeć żeby trener zmiany robił bo sam o tym zapomniał. Po czym wykonał jedną zmianę a młodzi zawodnicy siedzieli na ławce i nie mieli szans się pokazania. Skawa grała słabo i zmiany były potrzebne... Brawo dla całego zarządu !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... joo komentuje +5
Czarni Koziniec-Gronie Zagornik 3:2

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... elaaa23 komentuje +1
jak koziniec ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... muniek komentuje +1
Co z tego ze grali w mlodziezowej Cracovi bo rezerwa Cracovi pokazala co jest warta w tamtym sez. przegrywajac na wyjezdzie wiekszosc meczy,w tym na Kalwariance az 0-5,jak rezerwa nie da do skladu kilku z jedynki to nie wygra meczu.Te dzieciaki zaloza koszulke Cracovi ale poza tym nic wielkiego nie graja,dopiero wzmocnieni dwoma,trzema czy wiecej graczami z jedynki staja sie mocni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... dfd komentuje +8
były junior cracowi i wisły - ty redaktor wiesz co piszesz. jeśli ktoś jest piłkarzem takich klubów, a jest słabszy od przeciętnego piłkarza klasy okręgowej (pisze z zapasem) to jaka to transferowa saga. proszę pisać używając określeń stosownych do poziomu zawodnika lub kopacza - nie chcąc nikogo obrażać. Skawa chyba pozyskała najwięcej zawodników a ru 0 punktów. relaks stracił najwięcej zawodników a tu 6 punktów. wiec weźcie sobie do głowy ci co bez kasy nie wejdziecie na boisko. jak się nie ma boiskowego charakteru to mozna być w realu madryt, a w a klasie sie trudno odnaleźć. pozdro do 3 kolejki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... ppphygtyhgy komentuje +6
panie prezesie Skawy i wice-prezesie i panowie z UM naprawdę wy nie macie wstydu honoru nie wstyd wam że każdy leje Wadowice Zrozumcie ze okręgowka to nie jest poziom a bedzie A klasa. Kiedyś okręgówka a dzisiaj to są dwa światy przedtem to był poziom.Obecnie w Okręgówce grają zespoły które nie tak dawno graly W B lub C klasie.Jak nie chcecie aby Skawa Spadła to natychmiast musi być zmiana trenera bo jak będziecie czekali to możne być po ptokach.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... do kibola komentuje +1
Ale nie liczba mieszkancow jest czynnikiem decydujacym o tym kto gra w jakiej lidze,dam przyklad taki Giebultow- tysiac mieszkancow i bil sie o awans do trzeciej ligi ulegajac w decydujacym meczu Mks Trzebini 0:1.Po za tym o wiele wiekszy od Wadowic Chrzanow gra w a klasie,Kety z b klasie wiec sa jeszcze druzyny gorsze od Wadowic ktore posiadaja wiecej mieszkancow.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... kibol komentuje +6

transfery z wisły, cracovii i koziej wólki.

Zagórze – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim, w gminie Babice.

Liczba ludności (stan na dzień 31.12.2012 r.) 2959

przyjezdzają chłopy ze żniw do wadowic i wygrywają i po dwóch meczach null

brawo skawula!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... sopel komentuje +0
Z tym skladem Iskra nie powalczy o awans to jest pewne,za duzo jest slabych pilkarzy w skladzie zeby to udzwigneli.Nie mozna dzwigac ciezar odpowiedzialnosci na mlodych pilkarzach bo oni nie sa w stanie sobie poradzic.Rozpadal sie Wolbrom i nikt nie pomyslal zeby sciagnac stamtad kogos,Kalwarianka to zrobila znacznie wzmacniajac sile ofensywna dzos jest kandydatem do awansu.Iskra najwyzej znowu moze pograc jedynie o piate,szoste miejsce to wszystko na co ten sklad bedzie stac!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... KC30 komentuje +2
Wysoka- Grzeczynia 3-2( Oficjalnie) Wieprz- Lencze 5-0 ( Nieoficjalnie)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... pigmey komentuje +0
Szukam pilnie wynikow Sokola,Kalwarianki,Lencz,Wysokiej i Suchej.Podobno Halniak Makow przegral ze Switem,z koleji Beskid Andrychow znowu porazka z Granatem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... @ixy komentuje +2
No i mecz przegrany

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... oponka komentuje +2
Kiedy wreszcie ktos z dzialaczy zrozumie ze Iskra nie ma doswiadczonego pomocnika ktory by rozegral i przytrzymal pilke i kiedy wreszcie Kukiela dostanie do grania godnego sobie napastnika.Tragedia dzis Iskra rozegrala katastrofalny mecz,w ten sposolb grajac nie da sie zachecic kibicow do chodzenia na ich mecze.Iskra 1:1 Karpaty

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... .... komentuje +1
Już nie ma cię o czym pisać? spoko gość Ale rusza się jak wielbłąd. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... ole komentuje +1
Wysoka gra o 17.30

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... xxad komentuje +2
Tomice graja w niedziele

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... narciz komentuje +4
Co to znaczy "zapalony kibic naszych lokalnych druzyn"-,to tak jakby kibic Cracovi byl tez kibicem Wisly bezsensu,moze jeszcze kibic Arki ma byc kibicem Lechi Gdansk,a kibic Ruchu Chorzow ma byc jeszcze kibicow Gornika Zabrze wzglednie Piasta Gliwice.Smiac mi sie chce z tego tylko :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... kibolowskie komentuje +0
transfer stulecia

bedzie awans od razu do I ligi a co tam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... msz komentuje +0
wiosna w C2 i jesień w GTS-ME. No bez przesady, że Cracovia i Wisła ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był