accee2a94e5f6a702821c09fdef2fed2.html Michał Drechny nowym trenerem Iskry. Za dwa lata A klasa?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Michał Drechny nowym trenerem Iskry. Za dwa lata A klasa?

Email Drukuj
Kto nie zagra w sobotę w jedynce, będzie miał obowiązek stawić się na mecz rezerw – zapowiada nowy trener dwójki Michał Drechny . W rezerwach Iskry będą grali również juniorzy, którzy za kilka lat mają być gotowi do gry w IV lidze. Celem jest awans do B klasy.


Jeśli ten plan wypali, za kilka lat Iskra będzie miała bardzo bogate zaplecze pierwszej drużyny i raz na zawsze skończą się w Kleczy problemy z młodzieżowcami. Działacze Iskry poważnie zainwestowali w C klasowe rezerwy, w szeregach których nie będzie już samowolki.

Nowym trenerem drugiej drużyny Iskry został piłkarz pierwszego zespołu – Michał Drechny, który młodych zawodników z Kleczy zna jak mało kto, bo od pewnego czasu opiekuje się drużyną juniorów młodszych. Kadra „dwójki” będzie w tym sezonie bardzo szeroka. W drużynie pozostało bowiem jedenastu zawodników z poprzedniego sezonu, a dodatkowo doszło sześciu młodziutkich piłkarzy, którzy ukończyli wiek juniora młodszego, a także dwóch zawodników z Karola Wadowice oraz Żarka Barwałd.
Chciałbym, aby młodzi chłopcy, którzy skończyli wiek juniora młodszego, rozpoczęli grę w dorosłej piłce. Zdaje sobie sprawę, że gra w C klasie nie jest dla nich czymś wielkim, ale już w tym sezonie stawiam za cel zrobić z tymi zawodnikami awans. A już w przyszłym sezonie do tych chłopców dojdą kolejni, którzy będą wychodzić z wieku juniora, dzięki czemu za 2-3 lata będziemy mieli 18 młodzieżowców w naszym klubie, co może stanowić o sile pierwszej drużyny. Tym samym, trenerzy pierwszej drużyny nie będą musieli się martwic młodzieżowcami, co w dzisiejszych czasach jest zmorą wszystkich zespołów – zapowiada Michał Drechny.
W szybkim awansie do B klasy mają pomóc piłkarze z pierwszego zespołu, którzy jeśli w sobotę nie zagrają w IV lidze, w niedzielę będą mieli obowiązek stawić się na mecz rezerw. Przy tak doświadczonych zawodnikach, młodzi piłkarze mają bardzo szybko podnosić swoje umiejętności i za kilka lat być gotowi do gry w pierwszym zespole.
Chłopcy trenują od miesiąca i frekwencja jest bardzo wysoka. Są ambitni i to prędzej czy później zostanie nagrodzone, będą bowiem obserwowani przez trenerów z pierwszej drużyny pod katem gry w IV lidze, co dla nich jest wielka szansą. Już teraz zarząd klubu zakupił dla chłopców stroje wyjazdowe na mecze , torby oraz piłki, co świadczy o wielkim zainteresowaniu młodymi chłopakami– zdradza nam Michał Drechny.
Plany są ambitne, ale czy wypalą? Przekonamy się o tym w czerwcu 2015 roku, kiedy zakończy się sezon. Póki co, przed młodymi piłkarzami Iskry pierwszy poważny egzamin – inauguracyjne spotkanie ligowe z rezerwami Dębu Paszkówka, które zostanie rozegrane w środę (21.08) o godzinie 18.00 w Paszkówce.

Kadra Iskry II Klecza na sezon 2014/2015 (piłkarze zostaną przypisani do pozycji w trakcie sezonu):
Trener: Michał Drechny
Bramkarz: Szymon Kleszcz
Zawodnicy z pola: Damian Balon (94), Sebastian Błachut (93), Michał Bryndza (97), Kamil Czuba (93), Łukasz Filek (91), Maciej Góralczyk (97), Grzegorz Janicki (97), Karol Karcz (97), Grzegorz Kawaler (95), Marek Kleszcz (81), Wojciech Kołek (90), Grzegorz Sajdak (77), Paweł Stuglik (95), Leszek Tatar (93), Damian Wadowski (95), Kacper Warchał (98), Bartłomiej Zawiła (97),

Przybyli: Karcz (Karol Wadowice), Góralczyk ( Żarek Barwałd ), Bryndza, Janicki, Warchał, Zawiła (z juniorów młodszych).

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (9)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... info komentuje +0
kolejka 3 (23-08-2014/24-08-2014):
17Iskra KleczaKarpaty Siepraw2014-08-2315:00

18Jutrzenka GiebułtówNiwa Nowa Wieś2014-08-2317:00
19Górnik LibiążWiślanka Grabie2014-08-2317:00
20Świt KrzeszowiceHalniak Maków Podh.2014-08-2317:00
21Wiślanie JaśkowiceKalwarianka Kalwaria Z.2014-08-2317:00
22Cracovia Orzeł Piaski Wielkie2014-08-2411:00
23Spójnia Osiek-ZimnodółNowa Proszowianka2014-08-2317:00
24Jałowiec StryszawaGarbarz Zembrzyce2014-08-2417:00

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 08 - 2014
... skawa komentuje +3
Zmarł Piotr Góra. Były bramkarz Skawy. Cześć jego pamięci

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 08 - 2014
... senior rybny komentuje +0
Michal co ty jeszcze robisz w tym "klubie "

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 08 - 2014
... kolkkk komentuje +0
Artur z tego co wiem nie gra już w piłkę, ma problemy z zdrowotne.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... Kolega komentuje +3
Witam, mam pytanie do kibiców klubu z Kleczy.
Niedawno (ze 3-4 lata temu) mieliście takiego fajnego napastnika, Artura Nowaka. Co się z nim stało?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... Marcinko komentuje +0
Chociaż życzę im dobrze, to wydaje mi się, że nie zrobią awansu nawet do B klasy w tym roku.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... kibolowskie komentuje +0
i ten trener hahah co to za kopacz c klasowy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
... fredek komentuje +3
Yhym już widzę ten rygor gry w dwójce gwiazd jedynki..

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
... kola komentuje +2
grzegorz kawaler zrobi wam awans n a100% ha ! ha! ha!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był