c50973c5317ec72541a3cdeff4ea13db.html Druga młodość oldbojów. Zawadka powstrzymana przez … sędziów

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Druga młodość oldbojów. Zawadka powstrzymana przez … sędziów

Email Drukuj
Piłkarscy emeryci z Łączan wychodzą powoli na czarnego konia Pucharu Polski. Po ograniu Radoczy odprawili z kwitkiem Łysą Górę, która została powstrzymana nie tylko przez rywali, ale także przez sędziów. Znamy pary III rundy pucharowej zabawy. Rywale Iskry Klecza i Skawy Wadowice to …Większość drużyn z naszego podokręgu traktuje rozgrywki Pucharu Polski jako tak zwany mocniejszy sparing, ale nie sędziowie. Ci, chcąc nie chcąc, muszą podchodzić do prowadzenia tych zawodów tak samo, jak do sędziowania meczów ligowych.

Trójka arbitrów, prowadząca mecz oldbojów z Łączan z Łysą Górą Zawadka nie dopuściła połowy drużyny gości do gry z powodu braku kart zdrowia, m.in. grającego trenera Dawida Góry oraz Pawła Barcika, którzy weszli na plac gry dopiero po kilkunastu minutach meczu.
Część kart zdrowia nam się zawieruszyła i zostały w klubowej szatni w Zawadce. Niestety, sędzia nie dopuścił kilku zawodników do gry, dopóki karty nie zostały dowiezione. Kiedy weszliśmy z Pawłem (Barcikiem – przyp. Red), było już 1:0 dla gospodarzy, a zanim się poukładaliśmy, dostaliśmy drugą i trzecią bramkę – opowiada nam Dawid Góra.
3:0 dla oldbojów po 30 minutach gry i było już właściwie po meczu. Pod koniec pierwszej połowy trener Góra zmniejszył deficyt, dając nadzieję na korzystny rezultat, ale zaraz po zmianie stron niesamowici oldboje strzelili czwartą i piątą bramkę, i nawet dwa gole Łukasza Koczora nie pozwoliły na wiarę w końcowy sukces, bowiem gospodarze zdążyli w międzyczasie dorzucić jeszcze jedną bramkę.

Nie wiadomo, jak zakończyłoby się to spotkanie, gdyby Łysa Góra od początku meczu grała w najmocniejszym składzie. Nie umniejszamy jednak ani trochę sukcesu oldbojów Hattricka. Piłkarscy emeryci z Łączan przeżywają chyba swoją drugą młodość, bo po ograniu Orła Radocza uporali się z drużyną, która tydzień wcześniej pokonała Relaks Wysoka.

Podokręg wadowicki rozlosował już pary III rundy Pucharu Polski. Do zabawy dołącza już cała reszta 12 drużyn z III, IV i V ligi. Hattrick Łączany zmierzy się z Leskowcem Rzyki. Znamy także rywali Skawy Wadowice, która pojedzie do Targanic, a także Iskry Klecza, której pucharowy los nie oszczędził, przyjdzie jej się bowiem zmierzyć na wyjeździe z suską Babią Górą.

}} Wyniki II rundy Pucharu Polski:
Błyskawica Marcówka 3:0 Stanisławianka
Hat-trick Łączany (Oldboje) 6:3 Łysa Góra
Zawadka Dąb Tomice 0:4 Znicz Sułkowice
Żarek Stronie 1:2 Kalwarianka II
Borowik Bachowice 0:5 Leskowiec Rzyki
Jastrzębianka 1:1 (k. 5:4) Żarek Barwałd
Wisła Łączany 0:3 Orzeł Ryczów
Huragan Skawica 1:2 Naroże Juszczyn
Halniak Targanice 6:1 Burza Roczyny
Wolny los – Lachy Lachowice

Zestaw par III rundy Pucharu Polski:
Czwartek (31.07):
18.00 Znicz Sułkowice – Beskid Andrychów
Sobota (2.08):
17.00 Błyskawica Marcówka – Jałowiec Stryszawa
17.00 Kalwarianka II – Sokół Przytkowice
17.00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Iskra Klecza
17.00 Dąb Paszkówka – Kalwarianka
17.00 Lachy Lachowice – Tempo Białka
17.00 Hattrick Łączany (oldboje) – Leskowiec Rzyki
Niedziela (3.08):
17.00 Żarek Barwałd – Orzeł Ryczów
17.00 Naroże Juszczyn – Halniak Maków Podhalański
17.00 Halniak Targanice – Skawa Wadowice
17.00 Sosnowianka – Garbarz Zembrzyce

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (8)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... nody komentuje +0
moglby sie juz sezon zaczac ludzie czekaja z utesknieniem na start ligi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 07 - 2014
... luiz komentuje +1
Klecza-Skałka Żabnica 4:2 Kukieła, Witek, Marek 2x
Klecza-Koszarawa Żywiec 2:1 Kowalczyk ,Wasilewski

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... Tomasz Mamcarczyk komentuje +4
@;)
Zachęcam do przeczytania całego artykułu, a nie tylko tytułu :) W tekście nie ma ani jednego zdania, jakobym zarzucał coś sędziom.
Zawadka powstrzymana przez sędziów? Tak, bo arbitrzy powstrzymali niektórych zawodników przed wejściem na boisko, oczywiście słusznie. Co innego, jakbym napisał, ze Zawadka została wykiwana lub oszukana przez sędziów.

"Ci, chcąc nie chcąc, muszą podchodzić do prowadzenia tych zawodów tak samo, jak do sędziowania meczów ligowych." Myślę, że to zdanie wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... Orzeł komentuje +2
Orzeł - Wisła, sędziowie totalne dno, wgl nie panowali nad meczem, sami sprowokowali kopaninę, jestem z Ryczowa, ale ewidentnie było widać że Łączany były raz za razem przez sędziów krzywdzone, najpierw brak czerwonej kartki za ewidentny faul od tyłu Włosiaka, a później karny podyktowany za to że nasz zawodnik się poprostu przewrócił w polu karnym... dno. Prawdę mówiąc Łączany i tak nie miały większych szans na zwycięstwo, ale gdyby prowadzili to spotkanie inni sędziowie mecz byłby dużo ciekawszy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... ;) komentuje +1
Mamcarczyk ty se regulamin poczytaj bez ważnych kart zdrowia ani rusz. A jakby komuś się co stało to kto by był winny- sędziowie bo dopuścili do gry. Nie pisz głupot

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... kibol komentuje +5
jak maja bałagan i kart zdrowia nie wożą to co mają do sędziów pretensje

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... rodary komentuje +1
Oby Targanice stworzyly dobra atmosfere bo stac ich na dobry doping

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... . komentuje +1
Koczota a nie Koczora

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był