55c14e8709bbd05f3de9f77ad1902dc0.html Twoje dziecko trenuje z Karolem Wadowice? Nie zapomnij o kwalifikacjach

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Twoje dziecko trenuje z Karolem Wadowice? Nie zapomnij o kwalifikacjach

Email Drukuj
PUKS Karol Wadowice ogłosił, że rozpoczynają się treningi kwalifikacyjne w piłce nożnej dla dzieci z roczników 2003-2010. Jednocześnie klub podnosi składki, bo nie dostał dotacji na zajęcia z najmłodszymi, więc miejsc może być w tym roku mniej. Alternatywą są zajęcia pływackie.PUKS Karol Wadowice startuje z treningami kwalifikacyjnymi na zajęcia w sekcji piłki nożnej. Przez ostatnie lata cieszyły się one dużą popularnością, bywało że na zajęcia uczęszczało nawet 200 dzieci.

Teraz Karol zaprasza na treningi kwalifikacyjne zorganizowane do końca sierpnia na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz Szkole Podstawowej nr 4 klub zaprasza dzieci z roczników 2003-2010.
Dotyczą one wszystkich którzy trenowali u nas w poprzednich latach, a także chętnych. Będziemy przez miesiąc obserwować dzieci, jak się zmienili i początkiem września podzielimy według grup wiekowych - informuje klub na swojej stronie internetowej.
Treningi polegają na grach w systemach 2×2; 3×3; 4×4 i obserwacji zawodników przez trenerów. Najzdolniejsi zostaną od razu przyporządkowani do grup które przygotowują się do rozgrywek.

Jak informuje klub, musiał on podnieść składki członkowskie o 5 zł i od 1 sierpnia wynoszą one 40 zł. Koszt utrzymania jednej grupy to około 800 zł miesięcznie, na co składają się wynagrodzenie trenera, opłata za salę gimnastyczną, koszulki i sprzęt sportowy.
Z przyczyn finansowych istnieje także ryzyko, że nie przyjmiemy wszystkich dzieci- informuje klub.
Jednocześnie PUKS Karol zapowiada nabór do sekcji pływackiej. Tradycją już się stało, że PUK umożliwia tym dzieciom, które uczyły się pływać w klasach drugich szkoły podstawowej, kontynuowanie nauki i doskonalenia pływania oraz starty w zawodach. Nabór do sekcji pływackiej odbędzie się pod koniec sierpnia. O szczegółach klub poinformuje na swojej stronie internetowej: www.pukskarol.pl.

}} Rozkład treningów kwalifikacyjnych,
na które można wybrać się z dzieckiem:

14.08 – 9:00-10:30 – boisko SP 4 Wadowice; (Trenerzy: Tadeusz Habrzyk; Mateusz Styła,  Daniel Knapik, Mateusz Sikora )
18.08 – 18:00-19:30 – boisko Pod Skarpą; (Trenerzy: Daniel Knapik, Karol Habrzyk, Piotr Pyka, Yugi Ornecki)
19.08 – 18:00-19:30 – boisko SP 4 Wadowice; (Trenerzy: Karol Habrzyk, Łukasz Łasak, Mateusz Sikora, Yugi Ornecki)
20.08 – 18:00-19:30 – boisko Pod Skarpą;  (Trenerzy: Łukasz Łasak, Mateusz Sikora, Yugi Ornecki)
21.08 – 18:00-19:30 – boisko SP 4 Wadowice; (Trenerzy:Mateusz Sikora, Daniel Knapik, Karol Habrzyk)
25.08 – 18:00-19:30 – boisko Pod Skarpą; (Trenerzy: Marcin Ceremuga, Mateusz Sikora, Karol Habrzyk
26.08 – 18:00-19:30 – boisko SP 4 Wadowice; (Trenerzy: Marcin Ceremuga, Mateusz Sikora, Karol Habrzyk
27.08 – 18:00-19:30 – boisko Pod Skarpą; (Trenerzy: Marcin Ceremuga, Mateusz Sikora, Karol Habrzyk
28.08 – 18:00-19:30 – boisko SP 4 Wadowice; (Trenerzy: Marcin Ceremuga, Mateusz Sikora, Daniel Knapik, Karol Habrzyk)

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (10)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... obiektywny komentuje +3
Cieszę się ze w końcu został poruszony temat Karola. Uważam że w Wadowicach szkoleniem powinien zajmować się klub z odpowiednia bazą, tradycjami i zdrowym podejściem do tematu piłki nożnej. Swoją opinię opieram na własnych obserwacjach nie koniecznie pod kontem prowadzenia zajęć treningowych czy typowo prowadzenia poszczególnych grup młodzieżowych a chorej rywalizacji ze Skawą i okolicznymi klubami piłkarskimi. Spotkałem się kilka razy z zachowaniami trenerów Karola które nie miały nic wspólnego z zasadami fair play które rzekomo przestrzegają i wdrażają na każdym kroku. Denerwuje mnie ciągłe podważanie kompetencji trenerów, działaczy i każdego kto tylko nie jest związany z Karolem. A jeżeli chodzi o dotacje to myślę ze Karol jest klubem o bardzo ale to bardzo dobrze dotowanym budżecie tylko jest pytanie gdzie te sukcesy. Biorąc pod uwagę że tylko działają wśród grup młodzieżowych to ich budżet jest astronomiczny. Podobne kluby z podobnym budżetem rywalizują na poziomie ogólnopolskim. Tylko który klub może sobie pozwolić na takie finansowanie osób zarządzających (osoby)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Krys komentuje +2
Czyli cała idea to przede wszystkim kasa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... m1 komentuje +7
To dlaczego nazywa się PARAFIALNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KAROL???
Samozwańczo?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... do m1 komentuje +1
Puks nie jest juz klubem parafialnym z tego co wiem,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Salceson komentuje +6
Masz pieniądze? Jak masz przeszedłeś kwalifikacje! Gratulujemy! Składka członkowska to nie wszystko, trzeba złożyć się na dresy na wycieczkę do Hiszpani i jeszcze handlować pod kościołem gadżetami. Przynależność do tego klubu to tak jakby pójść do pracy np. za sekretarkę i trzeba było sobie kupić z własnych środków biurko, ksero, fax o czajniku nie wspomnę i pracować nie dla pieniędzy a dla satysfakcji.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... kibolowskie komentuje +10
graja w rozgrywkach i skawe leją hahaha

skawa moze oddać karolowi boisko bardziej sie im przyda

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... rodzic 2 komentuje +5
Nie pierniczcie farmazonów w tych komentarzach!!! Ja mam dwoje dzieci w Klubie Karol i jestem bardzo zadowolona i dzieciaki również. Starszy syn gra mecze ligowe więc nie wiem o co wam chodzi, że niby nie grają rozgrywek w lidze. A składka członkowska te 40 zł. uważam, że jest symboliczna za inne dyscypliny trzeba płacić słone pieniądze. Pływanie w Karolu też wynosi dużo taniej niż byście chcieli wziąć indywidualne lekcje. O innych klubach nie piszę ale Skawę skomentuję. Porównajcie sobie dotację Skawy i Karola to po pierwsze i właściwie wszystko jasne a po drugie Karol uczy nasze dzieci uczciwej gry i przekazuje im pewne wartości. Mój syn grając mecz nie klnie jak szewc przy każdej akcji.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... m1 komentuje +7
A parafia nie może dołożyć tylko żebrać od rodziców?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... xyzxyz komentuje +7
Jako rodzic dziecka, które w tym roku uczęszczało na zajęcia ze swoją II klasą jestem zdziwiony że Pan dyrektor basenu od 12 lat nie założył własnej sekcji dla najlepiej zapowiadających się dzieci. Taki wewnętrzny klub pływalni jest przecież jego najlepsza reklamą.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... fffffyytyry komentuje +9
co to za klub jak rodzice muszą płacić za to że ich dzieci zapisały się do klubu i chcą trenować wybraną dyscyplinę To tak jakby kluby piłkarskie beskidu kleczy czy skawy brali oplaty za to że trenują tam juniorzy Druga sprawa co to za klub który nie ma swojej bazy treningowej tylko się pląta po całych Wadowicach a np pilkarze nie uczestniczą w regularnych rozgrywkach ligowych

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był