824aca70ef3ff82aa1533997006c6501.html Grali w gałganka jak na mundialu

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Grali w gałganka jak na mundialu

Email Drukuj
To był przedsmak mundialowych emocji. Prawie 200 uczniów z klas od 0 do 3 z gminy Wadowice wzięło udział w zawodach w piłkę gałgankową pod nazwą „Wygrywaj z Lolkiem”. Zaangażowanie młodych zawodników w walce o wynik było imponujące.


Było jak na prawdziwych igrzyskach. Każda drużyna z poszczególnej szkoły wychodziła wyprowadzana przez wolontariusza na salę sportową ze swoim opiekunem, w sportowych strojach i ze sportowym hasłem na transparencie.

Po zaprezentowaniu się wszystkich drużyn i wylosowaniu swoich przeciwników rozpoczęły się emocjonujące zawody, które zostały rozegrane w dwóch konkurencjach wiekowych:klasy od 0 do 1 oraz klasy od 2 do 3. W sumie w zawodach wzięło udział 195 zawodników.

Po zakończonych rozgrywkach uczestnicy mogli obejrzeć program artystyczny „O Karolku” oraz występ zespołu „Takt”. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i dyplomy oraz słodycze. Zawody te zostały zorganizowane w ramach cyklu przedsięwzięć religijno – kulturalnych w roku kanonizacji Jana Pawła II pod nazwą „Rok Świętego”.

W jego ramach we wtorek (17.06) o godzinie 10:00 na sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbędzie się przegląd własnej twórczości literackiej dla przedszkolaków "Od Karolka do Jana Pawła II".

Organizatorem całego cyklu religijno - kulturalnego jest gmina Wadowice, a współorganizatorzy to Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Wadowicach oraz Przedszkole nr 5 w Wadowicach. Na realizację tego przedsięwzięcia gmina Wadowice otrzymała dofinansowanie z PROW na lata 2007 - 2013.


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
(tam)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (4)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... kamafa komentuje +1
Dzięki wolontariuszom impreza przebiegała sprawnie .Nie zapomnijcie o nich .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... oppppp komentuje +3
Impreza fajna, dzieciaki rewelacyjne, mimo wielkiego upału, co dało odczuć się na sali dzieciaki biegały za piłką z takim sportowym zacięciem, że hej :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... TakaJaKaja komentuje +7
genialny obiekt. Byłam na sali jak rodzic, impreza przygotowana perfekcyjnie, brawa dla ZSP3.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... mama przedszkokaka komentuje +7
Brawo dzieciaczki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był