Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

FC Barcelona wygrała z Karolem, ale nasi wracają pełni dobrych wrażeń

Email Drukuj
Młodym piłkarzom z Karola nie udało się wygrać z FC Barceloną, mimo iż ich nastawienie było iście bojowe. Jednak to nie koniec przygód tego klubu sportowego z hiszpańską młodzieżówką. Zapowiadają się kolejne wyjazdy i treningi na elitarnych murawach.


W trakcie meczu FC Barcelona strzeliła nam wiele goli, a my jedynie…byliśmy kilka razy blisko. To nas jednak nie zniechęca, a motywuje do pracy! - mówi Karol Habrzyk, prezes PUKS Karol.
Przed samym meczem nasi chłopcy byli ogromne zmotywowani. Grupa Messi jechała do Barcelony by wygrać, ale nie tylko. W ramach wycieczki młodzi sportowcy wraz ze swoimi opiekunami zwiedzali miasto i obiekty sportowe takie na przykład jak stadion piłkarski Camp Nou i wspaniałego kompleksu Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdzie trenuje FC Barcelona , potocznie zwane La Masia.

W wadowickim klubie nie ukrywają, że na wynik meczu duży wpływ ma też to , że ich sesje treningowe rozsypane są po całym mieście , ponieważ nie mają własnego boiska.

W Parafialnym Uczniowskim Klubie Sportowym Karol Wadowice nie marnują jednak czasu i już teraz zapowiadają, że to nie był pierwszy i ostatni taki wyjazd, który swoją drogą może działać bardzo motywująco na chętnych do grania właśnie w tym klubie.

Jak zapowiadają współpraca z FC Barceloną będzie kontynuowana, a trenerzy od zaraz zaczynają uczyć się hiszpańskiego, aby sami uczestnicząc w wyjazdach treningowych mogli skutecznie zdobywać wiedzę. Dzięki doświadczeniu , które zdobyli w Barcelonie, treningi w Karolu mają być jeszcze atrakcyjniejsze.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS


(kp)

NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (30)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... adam 3 komentuje +5
Kochani słyszałem że w drugim meczu który grali w czwartek z Barceloną wynik był 13:1 dla Karola. Wracali samolotem do Krakowa w strojach klubowych z kapeluszami hiszpańskimi na głowach i słuchawkami na uszach jak prawdziwi piłkarze i moja sąsiadka słyszała rozmowy tych małych piłkarzy uradowanych i cieszących się z tak wysokiego wyniku bo siedziała za nimi w samolocie. Napiszcie czy to prawda.Proszę o filmik z tego meczu bo nie mogę uwierzyć.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 06 - 2014
... Tolek komentuje +0
Potrzebuje wyniku juniorów Skawy Wadowice grali o 11 z MKS Kalwarianką ostatni mecz sezonu? Zna kto

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 06 - 2014
... stachuu komentuje +0
bo w tej kategorii wiekowej grupa treningowa to do 12 zawodników

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 06 - 2014
... Z Radoczy komentuje +2
Prawda jest taka,że klub szuka rozgłosu. Ci młodzi zawodnicy bardzo słabo się prezentują.Na wyjazd też składali się rodzice. Tak to jest jak się ma kasę! Wyjazd nie był osiągnięty ciężką pracą i dobrymi wynikami lecz pieniążkami. Rodzice płacą a potem są dumni co za mistrza mają. Aha i jeszcze ostatnio pisali, że jedzie 11 najlepszych, w tym przypadku 11=cała drużyna.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... do rwhtj67k8l6;9708' komentuje +1
"Pięć młodzieżowych drużyn PUKS Karol bierze udział w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wadowicach. Dwa zespoły orlików, dwa młodzików oraz trampkarze regularnie reprezentują klub w zmaganiach piłkarskich".
Sprawdź zanim coś napiszesz!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... Barcelona komentuje +2
Trenerzy chyba tak zachwyceni byli, ze zapomnieli powiedzieć aby koszulki schować do spodenek żeby chociaż wyglądać na tym boisku jakoś. :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... do rwhtj67k8l6;9708' komentuje +2
dlaczego tak piszesz? czy ktoś nie moze wyjechać za granicę tylko po to żeby się czegoś nauczyć? Dlaczego chcesz im zrobić złą sławę skoro na prawdę się bardzo starają. To bardzo dobra inicjatywa i oby im sie częściej udawało wyjeżdżać!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... rwhtj67k8l6;9708' komentuje +6
Ogólnie wydawało by się że w Karolu robią dobrą robotę dzieciaki kopią piłkę i nawet wyjechali do barcelony tylko po co i i komu to miało służyć no chyba żeby zrobić propagandę jaki to jest Karol.Szkoda tych młodych ludzi bo się angażują tylko żaden z nich nie będzie grał nawet w IV lidze Przecież takie dzieci aby sie rozwijały muszą mieć swoją ligę muszą rywalizować następnie muszą grywać na boisku trawiastym przy udziale przeciwnika powinni nabywać umiejętność osłaniania i blokowania pilki ciałem Calikiem inne realia gry w pilkę są na sali czy orliku a na trawie,oraz gra w tenisówkach a w butach piłkarskich Potem jak się wychodzi na duże boisko i to trawiaste to se głupieje bo są nawyki z małego twardego boiska i to zostanie już do końca

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... Messsssssiiii komentuje +3
@jacek
Twój komentarz....genialny
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... stefano-bis komentuje +0
Bileter, jeżeli Stefano ma się podpisać z imienia i nazwiska, to gratuluję Ci twojego nazwiska

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... barcelona-puks komentuje +6
do stefanno w wieku tych chłopaków nie ważny jest wynik tylko żeby zobaczyli jak to funkcjonuje w tych wielkich klubach :D i jeszcze jedno jakby szanowna pani burmistrz pomogła klubowi w postaci terenu pod budowę boisk to wynik mógłby być mniejszy bo by były warunki to trenowania i dzieciaki by mogli coś ugrać może jak pani burmistrz zobaczy filmik z tego meczu to może coś pomoże bo chłopaki pokazują że potrafią grać a ludzie z klubu pokazują że potrafią im załatwić mecz z jedną z najlepszych drużyn na świecie czasem potrzeba tylko trochę chęci i można wszystko załatwić

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... mokasyn komentuje +0
moze kiedys z nich zagra na mistrzostwach swiata

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... terapeuta komentuje +11
Widać gołym okiem, że @Jacek grał kiedyś w piłkę nażną.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... Jacek... komentuje +8
Nie chciałbym być źle zrozumiały, więc na początku komentarza uczynię pewne zastrzeżenie. Uważam, że wadowicki klub Karol to najlepsze miejsce w Wadowicach dla małych fanów piłki nożnej i polecam każdemu rodzicowi. Ale mam też pewne wątpliwości jeśli chodzi o naukę piłki nożnej dzieciaków. Nie dziwię się też że w tak młodej grupie wiekowej Karol przegrywa z Barceloną. To żadna ujma dla małego klubu. Chciałbym jednak zauważyć, że w Karolu dzieci nie uczą się futbolu klasycznego, ale czegoś co nazwałbym połączeniem street futbolu z jakąś odmianą piłki halowej. Moje dziecko trenowało cztery lata w Karolu i nigdy nie miało okazji zagrać prawdziwego meczu piłkarskiego.Tak bym to nazwał. Np 20 minut na boisku trawiastym odpowiednim dla młodszych dzieci. Zawsze są to krótkie gierki w dwie trzy osoby. Taka holenderska panna, czy freestyle futbol. Efekt jest taki, że dzieciaki rosną na indywidualistów, którzy nie bardzo radzą sobie w rywalizacji drużynowej. Nie ma między nimi współpracy wszyscy biegają do piłki i się o nią potykają. Karol uczy dzieci podstaw kopania i oddawania strzałów na bramkę. Niestety brakuje w nim myślenia o sporcie drużynowym. Ponadto ciągłe treningi na hali, czy to na sztucznych boiskach prowadzą do pewnego wykoślawienia i gdy taki mały zawodnik wychodzi w korkach na trawę głupieje, gdy widzi, że piłka inaczej chodzi mu pod nogami, inaczej się odbija itd. już nie mówiąc, że bramka jest większa i boisko większe od tego które zna. Tak więc może czas coś zmienić. Rozbudować bazę sportową w mieście. Wybudować małe boiska dla dzieci, zwykłe klasyczne z trawą. I na koniec. Proszę nie odbierać moim uwag jako próbę całkowitej krytyki Karola. Jeśli chodzi o atmosferę, ludzi, trenerów o dużym oddaniu dla dzieci, jest to naprawdę świetne towarzystwo i mimo wszystko polecam te zajęcia, w końcu street futbol to też bardzo fajna zabawa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... terapeuta komentuje +13
Wspaniale chłopcy. Tak dalej. Proszę Was miejcie marzenia. Po ciężkiej pracy one się spełniają.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... tyty komentuje +7
Brawo dla wszystkich co pracują w PUKS zgadzam się z :) ten wyjazd pozostanie w pamięci tych chłopców na zawsze. BRAWO PUKS KAROL!!!! Najważniejsze że dbacie o szczęście dzieci!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... antoni hopkins komentuje +7
Wielki szacunek dla Pana Karola, który w tak krótkim czasie na tyle rozwinął ten klub. Miasto powinno się wstydzić, że w dalszym ciągu nic nie robi, by PUKS miał własne boisko.
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... :) komentuje +10
Przecież to było oczywiste, że mecz wygrała Barcelona, ale to nie oto chodzi, chłopaki mają NIESAMOWITA OKAZJĘ, żeby zwiedzić, zobaczyć jak to jest w największych klubach... oni mają pewnie mnóstwo sponsorów, inny świat, pewnie treningi codziennie. BARDZO DOBRA INICJATYWA! Nie rozumiem o co Wam chodzi z tymi komentarzami.. pozdrawiam tych, którzy im zazdroszczą.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... tyty komentuje +9
Stefano! Każdy może krytykować ..... ale pomyślał ktoś jakie wrażenia maja Ci chłopcy.... Drużyna PUKS KAROL wyjechała i zagrała z Barceloną , nie mając boiska do treningów, a inna drużyna wadowicka mając boisko nie osiąga nic.... A to że PUKS Karol nie ma boiska to władze miasta powinny się wstydzić,że drużyna pod patronatem Karola - naszego rodaka , zabiega i zabiega a od władz zero pomocy......

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... bileter komentuje +3
stefanno nie wstydz się..

podpisz się z imienia i nazwiska pod swoim komentarzem!

no nie wstydź się, skoro masz taką odwagę w internecie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... WC komentuje +1
Patron się nie postarał i nie było cudu...
Jak mówią na mieście :3 do "ucha"

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... stefanno komentuje +8
Cały czas słyszę skomlenie ,że trenuje KAROL po różnych boiskach i nie ma swojego, to skoro jesteście klubem parafialnym, powinna Wam wybudować boisko Parafia (Przecież tam były , są i będą pieniądze)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... korek komentuje +1
3;0 :P

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... Barca komentuje +5
http://www.youtube.com/watch?v=L8P9uHf_4EY#t=66 , wystarczy oglądnąć i samemu sobie odpowiedzieć, jak wyglądaliśmy na ich tle. Mimo wszystko bardzo dobra inicjatywa. Teraz przynajmniej widzicie jak szkolimy młodzież i dlaczego nasze drużyny są na taki niskim poziomie wraz z reprezentacją.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... nieznajomy komentuje +4
Dobrze, że nie wyzionęli ducha w tym barcelońskim upale :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... tastas komentuje +1
futbol futbol w to dzisiaj gra caly,gdy pilka w grze wyjdzie nam strzal to niebo drzy bo padl gol

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... nieznajomy komentuje +1
Karina zachwycona Marcinem :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... łubudubu komentuje +1
a co niby mieli powiedzieć? prawdę?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... stefanno komentuje +10
Panowie z Karola nie wstydżcie się i podajcie wynik , skoro tak wspaniały klub jest Wami zachwycony.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... wwo komentuje +1
Ale czym zachwycona ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był