c427d0692f2d67645bf0f474abdc302d.html Cztery drużyny z naszego regionu walczą o finały na Stadionie Narodowym

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Cztery drużyny z naszego regionu walczą o finały na Stadionie Narodowym

Email Drukuj
Już w najbliższą środę, 26 marca, ruszają finały wojewódzkie XIV edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku – największej imprezy piłkarskiej dla dzieci w Europie. Aż cztery drużyny z powiatu wadowickiego wezmą udział w tych zmaganiach.


Tegoroczna XIV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” okazała się rekordową na przestrzeni ostatnich lat. Zgłoszonych zostało bowiem ponad 200 000 dzieci z całej Polski.

Po emocjonujących i pełnych zaciętej rywalizacji finałach powiatowych czas na kolejny etap na drodze po Puchar Tymbarku. Podczas rozpoczynających się 26 marca i trwających do 12 kwietnia finałów wojewódzkich zobaczymy w akcji największe piłkarskie talenty w poszczególnych regionach Polski. Do gry wkraczają bowiem najlepsi młodzi piłkarze i piłkarki do lat 10 i 12 w szesnastu województwach.

Z powiatu wadowickiego, w dniach 7 i 8 kwietnia do COM COM Zone, w Nowej Hucie w Krakowie, pojadą cztery drużyny. W grupie U 12 wystąpią dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Bachowicach, chłopcy z podstawówki nr 4 w Andrychowie oraz w grupie U 10 udział wezmą dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Łękawicy i chłopcy z podstawówki w Roczynach.

W tym roku każdy finał wojewódzki to dwa dni prawdziwego piłkarskiego święta dla całego regionu. Każdego dnia na boisko wybiegną przedstawiciele innej kategorii wiekowej (U-10 lub U-12).

Dla dzieci będzie to okazja przeżycia prawdziwej piłkarskiej przygody i zaprezentowania swoich umiejętności w atmosferze i przy fantastycznej oprawie, jaka towarzyszy profesjonalnym piłkarzom. Dla trenerów, rodziców i kibiców, będzie to szansa na doświadczenie najszczerszych piłkarskich emocji i zobaczenie na własne oczy, jak rodzą się talenty, przyszli reprezentanci Polski.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania zawodnikom ze swoich miejscowości. Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12 będą miały prawo gry o finał na Stadionie Narodowym.

To właśnie na arenie ostatnich mistrzostw Europy rozstrzygnie się które z drużyn zdobędą tytuł Mistrzów Polski do lat 10 i 12, i wyjadą do Hamburga na mecz Reprezentacji Polski. Zwycięzcy otrzymają także wyjątkowy i upragniony Puchar Tymbarku.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... dociekliwy komentuje +5
"...To właśnie na arenie ostatnich mistrzostw Europy rozstrzygnie się które z drużyn zdobędą tytuł Mistrzów Polski do lat 10 i 12, i wyjadą do Hamburga na mecz Reprezentacji Polski. Otrzymają także wyjątkowy i upragniony Puchar Tymbarku, a także bilety na pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń."

Pani Karino, PANI PISAĆ POTRAFI???????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był