b30b3db369ef709eb5ccdfeedaf5352a.html Sporty walki w Wadowicach. Kto chętny?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Sporty walki w Wadowicach. Kto chętny?

Email Drukuj
Kto myśli, że trenowanie MMA rodzi agresję, jest w błędzie. Właśnie po to działają takie kluby, jak Formma Gym w Wadowicach, aby przekonać nas, że idea jest zgoła odmienna. Trwa nabór do nowej grupy. Zapewniamy bezpieczeństwo, kulturę i solidny wycisk – mówią nam instruktorzy klubu.


Highslide JSKlub Formma Gym w Wadowicach powstał w grudniu 2012. Został założony przez Michała Jarczyka, który przez wiele lat był działaczem MMA, mając na koncie trzynaście lat doświadczenia w sportach walki, organizowaniu profesjonalnych gali i przygotowywaniu zawodników do walk.
Celem, jaki nam przyświęcał, było stworzenie kompleksowej bazy dla uprawiania mieszanych sztuk walki w przystosowanej do tego celu sali treningowej z profesjonalną matą. – mówi o genezie założenia klubu Michał Jarczyk.
W ciągu kilkunastu miesięcy działalności wadowicki klub zdobył już kilka medali Mistrzostw Południowej Polski w MMA: Sebastian Młocek oraz Łukasz Ficek wywalczyli po brązie, z kolei Krzysztof Wróbel serbro w swoich kategoriach wagowych. MMA to jeden z najpopularniejszych sportów walki, który widowiskowością przebija nawet boks. To dyscyplina łącząca w sobie elementy boksu, kick-boxingu, zapasów, czy Judo. W MMA można uderzać pięściami, kopać, rzucać rywalem, a nawet dusić.
Brzmi groźnie? Bez obaw, trening polega na ogólnym rozwoju opartym na budowaniu kondycji i wytrzymałości oraz na powtarzalności ćwiczeń. Część, której można byłoby się obawiać, zarezerwowana jest jedynie dla zawodników poważnie myślących o karierze sportowej w MMA. Nie ma powodów do obaw, bezpieczeństwo przede wszystkim– tłumaczy Michał Jarczyk.
Treningi w klubie Formma Gym są zatem dedykowane zarówno zawodnikom, którzy w przyszłości chcieliby stać się zawodowcami w tej dyscyplinie sportu, jak i kompletnym laikom, chcącym trochę się poruszać, czy nauczyć się samoobrony. Nowością są treningi zapaśnicze.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy: Michał Jarczyk - instruktor MMA (certyfikat instruktora Szkoły MMA Tomasza Drwala), mgr Sławomir Wcisło - trener Kick-boxingu (uprawnienia trenerskie w zakresie kick-boxingu i samoobrony) oraz Sebastian Kotwica - instruktor Zapasów (certyfikat instruktora Szkoły MMA Tomasza Drwala). Obecnie trwa nabór do nowej grupy, która od podstaw będzie realizowała program MMA.
Jest to najlepszy okres, aby dołączyć. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do grupy początkującej, pierwszy trening za darmo, w każdy poniedziałek o godzinie 18.30. Zapewniamy bezpieczeństwo, kulturę i solidny wycisk – zaprasza Michał Jarczyk.
Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem facebookowego profilu klubu Formma Gym.
(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (12)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... istruktor komentuje +2
Apropos Krav Maga. Chętnych będzie zapewne wielu ,lecz ilu pozostanie po miesiącu treningu ..?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... fakja komentuje +0
ja jestem chętny a co

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... frguo komentuje +0
anjaaa TAK załapie się ,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... Patriott komentuje +1
Na fotkach poznaję kolegów z sekcji KRAV MAGA Wadowice ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... anjaaa komentuje +1
czy sześciolatek sie załapie????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... elo pierwszy komentuje +1
- masz! wąchaj klapki! :D
GOOD NIGHT LEFT SIDE!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... zorro plus komentuje +21
no tak czego można było się spodziewać po wadowiczanach? tylko takich komentarzy. Zgnoić, dołożyć - aby wszystkim żyło się lepiej! Brawo chłopaki, sport to bardzo dobre rozwiązanie dla zdrowia fizycznego i psychicznego, niestety te zgredy które tak psioczą o tym nie wiedzą bo nawet palcem nie ruszą znad klawiatury!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... lump komentuje +5
a do roboty ich gonić sprzątać skawe nieroby

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 03 - 2014
... da komentuje +0
od ilu lat

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 03 - 2014
... kałakolczik komentuje +4
Według mojej mniemanologii każdy młody mężczyzna zdrowy na umyśle i ciele powinien przejść obowiązkowe przeszkolenie wojskowe. I oczywiście zdecydowana populacja kobiet.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 03 - 2014
... demik komentuje +1
ale ciule masakra,, a jak im stopy smeirdza!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 03 - 2014
... lolek2134 komentuje +5
Ja znam już jednego mameda khalidova z wadowic ;D mieszka pod skarpą ;p

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był