9d4f250753563c61d2131981fa771309.html Zakąski otwarte do ostatniego klienta

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Zakąski otwarte do ostatniego klienta

Email Drukuj
Zakąski przy ulicy Spadzistej 10 to nowe miejsce na rozrywko-kulinarnej mapie Wadowic. Po niespełna trzech miesiącach działalności, miejsce to zyskało sobie wielu stałych klientów w różnym przedziale wiekowym. Pyszne i tanie jedzenie oraz napoje serwowane są do ostatniego klienta.Artykuł sponsorowany

Zakąski przy ul. Spadzistej 10 w Wadowicach po niespełna trzech miesiącach swojej działalności, zyskały sobie wielu stałych klientów w różnym przedziale wiekowym. Czuje się tu dobrze zarówno starsze pokolenie, pamiętające jeszcze czasy PRL-u i z sentymentem wspominające je przy Lornecie, jak również młodzież bawiąca się przy polskiej muzyce lat 80 i 90-tych zajadając ze smakiem pierogi i żurek. Na ścianach wiszą zdjęcia przedstawiające relikwie z czasów PRL-u.

W menu znajdziemy polskie specjały: tatara, galaretę, śledzia, kiełbasę z grilla i na gorąco, chleb ze smalcem, żurek, karkówkę i pierogi. Z głośników lecą polskie szlagiery, wystrój lokalu jest bardzo prosty i nowoczesny. Z dawnych lat osiemdziesiątych zostało przeniesione jedynie to, co w latach tych było najlepsze: tani alkohol i dobre jedzenie.

W lokalu obowiązuje system cenowy w podziale na: 4 zł za napoje – od herbaty i kawy po te bardziej wyskokowe, napoje zimne, woda z ogórków - będąca niepodważalnym hitem każdej imprezy i 8 zł za jedzenie. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie i bez obawy o swoją kieszeń świetnie spędzić czas. W weekendy na ogródku odbywają się imprezy tematyczne.

Występuje DJ, wokaliści i muzycy. Spontanicznie odbywają się tańce (bywa, że i na barze) a cały lokal jest rozśpiewany - tu nie sposób czuć się samotnym. W tygodniu lokal serwuje obiady dnia w cenie 11 zł z dowozem do klienta.

Na miejscu można oglądać mecze oraz inne imprezy sportowe - w lokalu znajduje się 42" calowy telewizor oraz rzutnik na ogródku dający możliwość obejrzenia wszystkich wydarzeń na dużym ekranie. Po zakończonym Mundialu przewidziane jest kino letnie.

Dla stałych klientów lokal przygotował specjalne karty "stałego pobytu" uprawniające do wielu gratyfikacji, w tym transportu do domu, kiedy klient poczuje wyjątkowe zmęczenie.

Zaletą Zakąsek Wadowice jest niewątpliwie fakt, że lokal w weekendy czynny jest do godzin porannych. Drzwi zamykają się z ostatnim klientem, zazwyczaj około piątej nad ranem. Miła obsługa z uśmiechem wita każdego klienta i dba o jego dobre samopoczucie.

Lokal otwarty jest:
Poniedziałek - Czwartek 12:00-23:00
Piątek 12:00 - 05:00
Sobota 16:00-05:00
Niedziela 16:00-23:00


Najbliższa impreza:
12.07 -
Impreza Hawajska

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był