013c2148a2e138c5dd968514ff6476f7.html Język na wakacje. Wykorzystaj w pełni lato – zadbaj o swój język

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Język na wakacje. Wykorzystaj w pełni lato – zadbaj o swój język

Email Drukuj
McGregor Language Schools zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na wakacyjną przygodę! Półkolonia ENGLISH PLUS TENNIS to połączenie świetnej zabawy z aktywną nauką języka angielskiego oraz zajęciami tenisa ziemnego. Wakacyjną ofertę przygotowaliśmy również dla młodzieży i dorosłych.Artykuł sponsorowany

Kursy letnie dla dzieci i dorosłych
Wakacje to najlepszy czas, aby spróbować nauki nowego języka, nadrobić zaległości albo popracować nad dalszym rozwojem znajomości języka obcego. Kursy letnie prowadzone przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów oferujemy z 6 języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski oraz rosyjski. W zależności od potrzeb i oczekiwań przygotowaliśmy kilka rodzajów kursów na wszystkich poziomach zaawansowania:

- 20 godzin lekcyjnych (zajęcia codziennie po 2 h przez 2 tygodnie)
- 40 godzin lekcyjnych (zajęcia codziennie po 4 h przez 2 tygodnie lub 2 h przez 4 tygodnie)
- 80 godzin lekcyjnych (zajęcia codziennie po 4 h przez 4 tygodnie)


Półkolonia
Półkolonia ENGLISH PLUS TENNIS to całodzienna zabawa połączona z ciekawym programem nauki. Wakacyjne zajęcia z angielskiego bazują na kontakcie z żywym językiem (zajęcia z lektorami obcojęzycznymi) oraz usprawnianiu praktycznego wykorzystania znajomości języka przez dzieci. Wszystko w przyjaznej atmosferze, przy wykorzystaniu gier, zabaw edukacyjnych oraz odgrywania scenek. Tenis ziemny to doskonała gra i zabawa dla dzieci. Przez cały okres półkolonii będą one zdobywać podstawowe umiejętności, poznawać zasady i reguły gry oraz wykorzystywać język angielski, który jest nieodłączną częścią tenisa. Dwie godziny na korcie pod okiem instruktora, profesjonalny sprzęt, innowacyjne metody nauczania i dużo, dużo zabawy.  

Zapewniamy dzieciom:
- 2 godziny angielskiego dziennie
- 2 godziny tenisa dziennie
- całodniową wycieczkę do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie
- zajęcia z wykwalifikowanymi nauczycielami, trenerami oraz lektorami anglojęzycznymi
- wyżywienie (dwudaniowy obiad + napoje + przekąski)  
- ubezpieczenie .

Turnusy:

14.07 – 18.07. 2014        
21.07 – 25.07. 2014          
28.07 – 01.08. 2014  

Zapraszamy!!!

Zapisy i wszelkie informacje:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
660 492 307
Wadowice, ul. Piaskowa 2/1

Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był