903b73ad44d1244dab842239009c7978.html Kostka Arkady – przełom w dziedzinie chirurgii i podologii

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kostka Arkady – przełom w dziedzinie chirurgii i podologii

Email Drukuj
Kostka Arkady – nowatorska metoda umożliwiająca bezpieczne i skuteczne wyleczenie problemu wrastających paznokci.Umożliwia całkowite wyleczenie oraz pozbycie się uciążliwego dyskomfortu. Metoda Arkady już teraz dostępna w Salonach Urody Dotyk Piękna.


PROBLEM WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI…

Wrastające paznokcie to powszechne schorzenie, które dotyka aż 15% populacji. Cierpią na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a także młodzież i dzieci. Problem objawia się nie tylko jako defekt kosmetycznym paznokci u stóp, ale często wiąże się z odczuwaniem bólu, który uniemożliwia codzienne czynności takie jak chodzenie czy bieganie.

KOSTKA ARKADY – OPATENTOWANY, POLSKI WYNALAZEK

Zdarza się, że osoby dotknięte problemem wrastających paznokci nie wiedzą w jaki sposób mogą rozwiązać tę bolesną przypadłość. W wielu przypadkach decydują się na wizytę u lekarza, co często kończy się zerwaniem płytki paznokcia. Jednak nie zawsze trzeba sięgać po tak drastyczne metody. W Salonie Urody Dotyk Piękna przeprowadza się nieinwazyjny zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia medycznego stworzonego od podstaw przez Adriana Arkadę. Kostka Arkady, wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej, jako jedyny produkt na rynku pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty!

Highslide JS
Highslide JSHighslide JS


NA CZYM POLEGA METODA ARKADY ?

Rekonstrukcja Metodą Arkady przeznaczona jest dla wszystkich osób borykających się ze schorzeniem wrastających paznokci – nawet w przypadku występowania stanów zapalnych, grzybicy, a nawet u pacjentów z cukrzycą czy neuropatią. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 minut w zależności od stopnia komplikacji danego przypadku. Zabieg rozpoczyna sie od umieszczenia stopy w Kostce Arkady i jej ustabilizowania. Następnie specjalista Dotyku Piękna, posługując się pięcioma ruchomymi narzędziami oraz specjalną masą akrylową, prawidłowo koryguje płytkę paznokcia nadając jej właściwy kształt i naturalny wygląd.

Highslide JS Highslide JS

JAKICH EFEKTÓW MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU?

Zabieg wykonywany Metodą Arkady pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę w bólu jednocześnie nadając zdrowy wygląd płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny - w przypadku kobiet, w większości przeprowadzonych zabiegów możliwe jest zdobienie lub malowanie płytki paznokcia.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

W Salonach Urody Dotyk Piękna można skorzystać z porady specjalisty, wykonać zabieg z użyciem Kostki Arkady oraz zakupić specjalistyczne preparaty marki Arkada np. Serum Kolagenowe stosowane w celu odbudowy i wzmocnienia płytki paznokciowej.
Pozbądź się problemu wrastających paznokci
i umów się na bezpłatną konsultację!
Tomice ul. Wrzosowa 7  tel.: 660 494 622
www.dotykpiekna.com.pl

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był