8341ea540c8b6a9a43448fa45ecd3dd7.html Informacja godna uwagi! Już teraz możesz uwolnić się od wielu rat!

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Informacja godna uwagi! Już teraz możesz uwolnić się od wielu rat!

Email Drukuj
Kredyt, pożyczka, debet w koncie czy karta kredytowa – to wygodne rozwiązania finansowe, z których korzysta każdy z nas. Czasem jednak spłacanie kilku zobowiązań w różnych instytucjach staje się uciążliwe. Jeśli czujesz, że przytłacza Cię zbyt wiele rat , to czas uwolnić się od nich!


Artykuł sponsorowany

Kredyt, pożyczka, debet w koncie czy karta kredytowa – to wygodne rozwiązania finansowe, z których korzysta każdy z nas. Czasem jednak spłacanie kilku takich zobowiązań w różnych instytucjach staje się uciążliwe. Jeśli czujesz, że przytłacza Cię zbyt wiele rat do spłaty, to czas uwolnić się od nich! Rozwiązanie jest prostsze, niż myślisz – to Godna Uwagi pożyczka konsolidacyjna w Kasie Stefczyka!

Jedna rata w miesiącu zamiast kliku
Godna Uwagi pożyczka konsolidacyjna to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby płacić tylko jedną ratę w miesiącu zamiast kilku. Możesz pozbyć się wcześniejszych kredytów, pożyczek, debetu w koncie, a nawet zadłużenia karty kredytowej. Dodatkowo, rata może być niższa, niż suma spłacanych do tej pory miesięcznych zobowiązań!

Jak to działa? To proste! Wystarczy, że przeniesiesz dotychczasowe zobowiązania do Kasy Stefczyka i połączysz je w jedno.

Atrakcyjne oprocentowanie i dogodny okres spłaty
Godna Uwagi pożyczka konsolidacyjna wyróżnia się atrakcyjnym oprocentowaniem od 10% w skali roku*. Dodatkowo, dzięki dogodnym okresom kredytowania – nawet do 10 lat, łatwo będzie Ci dopasować wysokość raty do Twoich możliwości finansowych. Tak dobre parametry pożyczki sprawiają, że dzięki niej nawet duże zobowiązanie nie musi stanowić obciążenia dla Twojego budżetu!

Wygoda i oszczędność czasu
Dzięki Godnej Uwagi pożyczce konsolidacyjnej zyskujesz również wygodę i oszczędzasz czas – już nie musisz pamiętać o wielu terminach płatności w różnych instytucjach. Dodatkowo, masz też możliwość wyboru najbardziej dogodnego dnia miesiąca do spłaty raty pożyczki, np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia. Wszystko to dla Twojego komfortu! Zapoznaj się ze szczegółami Godnej Uwagi pożyczki konsolidacyjnej w Kasie Stefczyka – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Decyzję kredytową wydajemy szybko – wstępną informację otrzymasz już w 15 minut!

Highslide JSZapraszamy do najbliższej placówki, gdzie doradca finansowy przedstawi bliżej szczegóły Godnej Uwagi pożyczki konsolidacyjnej: Wadowice, ul. Zatorska 2, tel. 33 873 53 25-27, tel. kom. 603 760 270.  Godziny  otwarcia: pon. – pt. 9.00-17.00, sob. 9.00-15.00 .

Więcej informacji również na stronie internetowej kasastefczyka.pl oraz pod nr 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora)

* Całkowita kwota kredytu: 36 000 zł, czas obowiązywania umowy – 120 miesięcy, 119 miesięcznych rat równych: 475,88 zł oraz ostatnia 120. rata: 475,58 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 10% (zmienna), prowizja 4%, tj. 1440 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, koszt ubezpieczenia WALOR: 3587,60 zł (w tym wpisowe i udział w TUW: 2 zł), opłata za przelew (2 szt.): 30 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 14,68%, całkowita kwota do zapłaty: 62 202,90 zł, w tym odsetki: 21 105,30 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 12.03.2014 r. Jednym z warunków udzielenia pożyczki konsolidacyjnej Godnej Uwagi jest refinansowanie zewnętrznych (spoza Grupy Kas Stefczyka tj.: Kasy Stefczyka, Kasy Wspólnota, Kasy Jowisz, Kasy Wybrzeże, Kasy Unii Lubelskiej, Kasy Centrum oraz Twojej SKOK i Kasy Polska) zobowiązań pożyczkowych/kredytowych wnioskodawcy w wysokości co najmniej 10 tys. zł. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był