848eb20f63d9a79247dfbefef97534a8.html Dermalogica - Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Dermalogica - Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu

Email Drukuj
Dermalogica to światowa marka kosmetyków uwielbiana i promowane przez gwiazdy show biznesu. Ekskluzywne produkty Dermalogica rozpowszechnione w ponad 50 krajach na 5 kontynentach teraz dostępne także na wadowickim rynku kosmetycznym w Salonach Urody Dotyk Piękna.Artykuł sponsorowanyDermalogica – synonim racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry.
Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Salonach Urody Dotyk Piękna można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.

Czym jest kuracja Dermalogica i komu jest polecana?
Terapia Dermalogica, dzięki profesjonalnym liniom kosmetyków, obejmuje pielęgnację skóry dojrzałej, skłonnej do przebarwień, a także z problemem trądziku u osób w wieku dojrzałym. Powstała także linia Shave przeznaczona dla mężczyzn oraz linia Solar Defense zapobiegająca uszkodzeniom skóry spowodowanym przez promieniowanie UV.
Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Jak wyglądają zabiegi Dermalogica?
Highslide JSPodstawą terapii Dermalogica jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką FaceMapping®. Podział twarzy na 14 stref pozwala precyzyjnie zobrazować stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista Dotyku Piękna tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb. Terapię Dermalogica wyróżnia to, że nie jest propozycją realizowaną według ustalonych schematów. Każdy zabieg dobierany jest bowiem indywidualnie, co pozwala na jego przeprowadzenie w zgodzie z aktualnymi potrzebami skóry. Rozpoczęcie profesjonalnej terapii połączonej z kompleksową kuracją to moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze!

Jakich efektów możemy spodziewać się po terapii Dermalogica i jak długo się one utrzymują?

Efekty, takie jak wzrost napięcia skóry, poprawa nawilżenia i kolorytu, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak by utrzymały się one dłużej zaleca się wykonanie serii, a następnie tzw. zabiegów przypominających – raz w miesiącu. Po zakończeniu zabiegu, by jak najdłużej utrzymać osiągnięty efekt, ustalany jest przez specjalistę Dotyku Piękna indywidualny program pielęgnacji domowej. Obejmuje on demakijaż, odpowiednio dobrane serum, kremy i maski.

TWÓJ PIERWSZY ZABIEG
DERMALOGICA -15%! ZAPRASZAMY!


Zabiegi i produkty Dermalogica dostępne już TERAZ w
Salonach Urody Dotyk Piękna:
Tomice ul. Wrzosowa 7  tel.: 660 494 622

Wadowice   ul. Marcina Wadowity 1a  tel.: 889 303 907

Zabiegi i produkty Dermalogica dostępne w przyszłości w
Salonach Urody Dotyk Piękna:
Zator ul. Kościuszki 1 tel.: 888 306 001

Wadowice ul. Krakowska 15 tel.: 606 369 204

Więcej informacji o kosmetykach i zabiegach marki Dermalogica znajdziesz również na naszej stronie internetowej www.dotykpiekna.com.pl
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był