ca18bf999e2ead7d9068472cce137a7e.html Spędź wakacje aktywnie z językiem angielskim. Zabawa gwarantowana

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Spędź wakacje aktywnie z językiem angielskim. Zabawa gwarantowana

Email Drukuj
English Academy zaprasza dzieci w wieku od 6-12 lat, lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas, do wspólnej zabawy wakacyjnej. Oferujemy bardzo bogaty program półkolonii, który obejmować będzie wiele atrakcji połączonych z nauką języka angielskiego.


Artykuł sponsorowany

English Academy zaprasza dzieci w wieku od 6-12 lat, lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas, do wspólnej zabawy wakacyjnej. Oferujemy bardzo bogaty program półkolonii, który obejmować będzie różnego rodzaju zajęcia artystyczne, taneczne i sportowe z językiem angielskim, wycieczki i wiele niezapomnianych atrakcji każdego dnia! - a to wszystko prowadzone przez wykwalifikowanych opiekunów w przemiłej atmosferze.

Zapewniamy:
5 dni świetnej zabawy i nauki
wyżywienie (obiad dwudaniowy+podwieczorek) + napoje
praca w małej- max. 10- osobowej grupie
opiekę wykwalifikowanych lektorów i wychowawców wypoczynku dla dzieci pamiątkowe zdjęcia dla wszystkich uczestników półkolonii

Wyżywienie:
drugie śniadanie- godz.10:00
obiad- godz. 13:00
podwieczorek- godz. 14:30

Turnusy:
7.VII- 11. VII
14.VII- 18.VII
4. VIII- 8.VIII
11.VIII- 16.VIII

PROGRAM:
Codziennie zajęcia z językiem angielskim- 1 godzina. Uczymy efektywnie poprzez ciekawie przygotowaną lekcję włączając zabawy multimedialne, gry językowe i ćwiczenia rozwijające wszystkie sprawności językowe. Dzięki naturalnemu i żywemu kontaktowi z językiem, dzieci z łatwością opanowują materiał i łamią barierę mówienia po angielsku.

Codziennie zajęcia sportowo- rekreacyjne- 1,5 godziny. Taniec i gimnastyka, gry zespołowe, zabawy terenowe z elementami j.angielskiego.

Codzienne warsztaty o różnej tematyce- poprzez które dzieci rozwijać będą swoje zainteresowania plastyczne, muzyczne i naukowe.

Atrakcyjne wycieczki

Mini Disco przy największych przebojach!

GWARANTUJEMY ŚWIETNĄ ZABAWĘ!
NIE SIEDŹ W DOMU!
SPĘDŹ AKTYWNIE WAKACJE!


Prosimy o zgłoszenia telefonicznie: 510 510 110
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był