Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kursy językowe i komputerowe w Wadowicach. Za darmo

Email Drukuj
Szkoła McGregor Language Schools w partnerstwie z Ośrodkiem Szkoleniowym przy Boss Komputer przygotowała ofertę dla tych, którzy chcą zrealizować od dawna odkładany zamiar nauczenia się języka lub podniesienia swoich umiejętności komputerowych. I to za DARMO!


Artykuł sponsorowany

Jesteśmy w trakcie rekrutacji do nowego projektu "JĘZYKI I IT BRAMĄ DO LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnictwo w Projekcie jest bezpłatne! Początek roku to idealny czas na rozpoczęcie spełniania tych planów.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Jeśli jesteś osobą:
- w wieku 25-64 lata
- pracującą lub bezrobotną lub niezatrudnioną, mieszkasz na terenie województwa małopolskiego (w mieście do 50 tyś. lub na terenie wiejskim)
- posiadasz max. średnie wykształcenie.

Szkolenia prowadzone będą w miejscowościach najbliżej położonych co do miejsca zamieszkania osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach.

Głównym celem projektu "Języki i IT bramą do lepszej przyszłości" jest podniesienie kompetencji kluczowych z zakresu języka obcego lub kompetencji komputerowych osób bezrobotnych, niezatrudnionych oraz pracujących w wieku od 25 do 64 roku życia zamieszkałych na terenie województwa małopolskiego.

Do wyboru jeden z poniższych kursów, zakończony egzaminem:

- kurs języka angielskiego (180 godzin lekcyjnych) zakończony międzynarodowym egzaminem zewnętrznym TELC
- kurs języka niemieckiego (180 godzin lekcyjnych) zakończony międzynarodowym egzaminem zewnętrznym TELC
- kurs komputerowy ECDL Start (60 godzin) zakończony egzaminem zewnętrznym (Europejskim Certyfikowanym) ECDL START.

Rekrutacja do 17 lutego 2014r.
Zapisy oraz szczegółowe informacje do uzyskania w:
McGregor Language Schools, Rynek 16/1p, 34-600 Limanowa, pod numerem 507 019 686. Ośrodek Szkoleniowy Boss Komputer, Rynek 15/2p, 34-600 Limanowa, pod numerem 508 394 070.

Strona Internetowa projektu: www.jezykiiit.pl


Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był