Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Perfekcyjny makijaż na studniówkę

Email Drukuj
Studniówka tuż, tuż. Aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać olśniewająco, make-up nie może być przypadkowy. W Salonie Urody Kleopatra zaproponujemy kilka wskazówek, dla wszystkich Maturzystek wybierających się na bal.


Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami zbliża się okres studniówek. Studniówka to wyjątkowy bal, który się zdarza się raz w życiu, więc już dziś zaplanuj jak będziesz wyglądać. W naszym salonie profesjonalna wizażystka doradzi ci jak uwydatnić zalety twojej urody i ukryć jej mankamenty. Sprawimy że poczujesz się wyjątkowo.

Studniówka to także czas zabawy, fantazji, zdecydowanych kolorów i wieczorowych strojów. Wspaniale gdy nasz ubiór i makijaż studniówkowy dopełniają się. Aby w tym dniu wyglądać olśniewająco, warto się oddać w ręce profesjonalistki.

Makijaż studniówkowy, choć wieczorowy, musi mieć młodzieńczy,delikatny i elegancki charakter co nie znaczy, że nie może być także wyrazisty i trwały.

W makijażu tym nie ma sztywnych kanonów. Tak jak w zabawie tak i w makijażu można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Dlatego też może on być wzbogacony o elementy błyszczące, mieniące się i brokaty. Doskonale do tej okazji pasują sztuczne rzęsy.

Niech w tym wyjątkowym momencie makijaż czaruje otoczenie i uwodzi naszego partnera. Jeśli Ty będziesz czuć się dobrze sama ze sobą to i impreza studniówkowa musi się udać.

Wstąp do Salonu Urody Kleopatra i zrób teraz coś tylko dla siebie! Dla wszystkich Pań, które chcą pięknie wyglądać w tym szczególnym dniu, przygotowaliśmy promocje.

www.salon-kleopatra.com.pl
Wadowice, ul. Trybunalska 12
663-636-930

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był