Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

WadowiceNET najlepszym dostawcą Internetu w regionie

Email Drukuj
Działająca od ponad 10 lat wadowicka firma ISI WP System s.c. stała się obecnie najlepszym i największym dostawcą światłowodowego Internetu w powiecie wadowickim. WadowiceNET jest dynamicznie rozwijającą się siecią internetową na lokalnym rynku, która nieustannie podnosi jakość świadczonych usług.


Artykuł sponsorowany

WadowiceNET jest dynamicznie rozwijającą się sięcią Internetową na lokalnym rynku, która nieustannie podnosi jakość świadczonych usług, a tym samym wyznacza dla innych kierunek rozwoju rynku telekomunikacyjnego. Jako jedyna firma na naszym terenie podjęła skuteczną walkę z dotychczasowym telekomunikacyjnym monopolistą. Głównym celem firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług dla klientów końcowych.

W Wadowicach sieć światłowodowa jest dostępna na prawie wszystkich osiedlach (Pod Skarpą, Kopernika, XX-lecia, M.Wadowity, Westerplatte, Krasińskiego, Batorego, Lwowska, Sienkiewicza, Karmelicka, Wolności).

W Kalwarii Zebrzydowskiej sieć światłowodowa dostępna na osiedlach: 11 Listopada, Broniewskiego, Weissa oraz min. na ulicy Konopnickiej, Jana Pawła II, Krakowskiej, Zjednoczenia, Jagielońskiej, Stolarskiej, Wojska Polskiego i Partyzantów.

WadowiceNET nieustannie buduje własną infrastrukturę światłowodową nie tylko w Wadowicach i Kalwarii Zebrzydowskiej, ale przede wszystkim na terenach wiejskich.

Już teraz w ramach pozyskanych dotacji z Funduszy Europejskich mieszkańcy Zawadki i Tomic, a w przyszłym roku również Witanowic i Babicy, mają możliwość korzystania z wysokowydajnej sieci Internetowej w ramach której dostępna jest również telewizja cyfrowa HD oraz telefonia cyfrowa.

W roku 2013 została również rozbudowana sieć światłowodów poza terenami osiedli. W następnych latach siec nadal będzie rozbudowywana i już w okresie wiosennym można się spodziewać dostępu do szybkiego internetu na całym osiedlu Łąki i okolice, w obrębie ulic 12-go Pułku Piechoty, Groble, Beskidzka, Świerkowa, ul. Podstawie, osiedle Widok i Słoneczne.

Highslide JS Łącze światłowodowe w prywatnym domu to nowa jakość świadczonych usług, a zarazem nowe nieograniczone możliwości. Takie działanie na rzecz rozwoju mieszkańców i firm naszego powiatu zostało docenione przez Kapitułę Centrum Małopolskiego Biznesu, która to właśnie firmę ISI WP System s.c. z Wadowic wybrała na LIDERA BIZNESU MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ w kategorii mikroprzedsiębiorstw.

Właściciele wadowickiej spółki nie ukrywają, że nadal planują rozbudowywać swoją sieć światłowodową o kolejne miejscowości. W pierwszej kolejności Witanowice, Babicę oraz Jaroszowice a następnie Kleczę Górną, Kleczę Dolną, Radocze oraz Chobot wraz z sąsiadującymi z nimi pobliskimi miejscowościami.

Sieć WadowiceNET swoim klientom przed podpisaniem umowy daje możliwość wypróbowania łącza przez okres 10 dni, tak aby mogli oni swobodnie przetestować i sprawdzić jakość świadczonych usług.

Z sieci, na obszarze jej działania korzysta już ponad 4000 osób i z miesiąca na miesiąc ich liczba rośnie.

Najważniejsze jednak jest to, że WadowiceNET dostarcza nielimitowany Internet, na odpowiednim poziomie i bez żadnych ukrytych kosztów. Dodatkową zaletą jest możliwość bezpośredniego kontaktu klienta z pracownikami firmy w siedzibie operatora mieszczącej się w na piętrze budynku pawilonu TESCO / dawny Leskowiec / przy Al. Matki Boskiej Fatimskiej w godzinach 8.00-18.00 lub telefonicznie pod nr 33 823 29 40.

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był