7c894d84b8dbbd2b2494de54a5c2ca8b.html Szkolenia sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Szkolenia sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji

Email Drukuj
Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Co zrobić by być poszukiwanym pracownikiem? Idealnym rozwiązaniem są szkolenia, które pozwalają w krótkim czasie poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.


Artykuł sponsorowany

Szkolenia to przede wszystkim szansa samorozwoju, który pozwoli nam podjąć nowe wyzwania na obecnym stanowisku pracy, ale także spojrzeć z dystansu na swoje zadania. Dodatkowo przez to, że jesteśmy bardziej konkurencyjni na rynku zwiększamy swoje szanse na znalezienie nowej i atrakcyjniejszej pracy. Szkolenia to także niepowtarzalna szansa zawarcia nowych znajomości oraz poznanie ekspertów w branży.

Kursy to nie tylko szansa dla pracowników, ale także zysk dla firmy. Przeszkolony pracownik ma szansę poprawić ilość i jakość swojej pracy, a także wprowadzić ulepszenia, które nie tylko jemu ułatwią pracę, ale także zwiększą zysk przedsiębiorstwa. Inwestowanie w dokształcenie pracowników jest także istotne z punktu widzenia zewnętrznego wizerunku firmy, która dba o swoją kadrę (swoich pracowników) i pozwala jej (im) się rozwijać. Mogą stanowić alternatywę dla zwolnień, a także pomóc w nowej rekrutacji (rekrutacji nowych pracowników). Często szkolenia mogą także stanowić formę nagrody lub wyróżnienia, co może pełnić również funkcję motywacyjną.

Nowa oferta szkoleń Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie dostosowana została do możliwości osób uczących się i pracujących. W chwili obecnej prowadzimy rozbudowany blok szkoleń z doradztwa zawodowego. Proponowany zakres tematyczny jest bardzo różnorodny m.in.:

− Mobbing i dyskryminacja na rynku pracy (3 czerwca 2013 r.)
− Efektywne wykorzystanie zawodoznawstwa w pracy doradcy zawodowego (4 czerwca 2013 r.) + NIEODPŁATNY KOMPONENT E-LEARNIGNOWY
− Zespołowo i kreatywnie – jak pogodzić dwa żywioły – twórcze metody pracy zespołowej (6 czerwca 2013 r.)
− FLOW w negocjacjach – kim jestem, a kim chcę być w negocjacjach (20 czerwca 2013 r.)
− Photoshop w praktyce (15-16 czerwca 2013 r.)
− Przekład pisemny tekstu naukowego (25-26 czerwca 2013 r.)
− Kurs trenerski dla doradców zawodowych i pracowników publicznych służb zatrudnienia + NIEODPŁATNY KOMPONENT E-LEARNIGNOWY
− Warsztat doradcy zawodowego: Metoda Hiszpańska (9-11 lipca 2013 r.) .


Podczas szkoleń wykorzystywane są aktywne metody nauczania, gry szkoleniowe, studia przypadku oraz profesjonalne oprogramowanie. Wszyscy, którzy dotychczas skorzystali z oferty edukacyjnej uczelni otrzymają atrakcyjne rabaty - 15%, a ich znajomymi 5% zniżki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.szkolenia.wse.krakow.pl

Zapisy oraz informacje związane z rekrutacją dostępne pod numerem tel.: 12 683-24-99 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był