9cac7bf63976f0c547adc810b91c2df5.html Rozwijaj pasje z Niezwykłym Zakątkiem

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Rozwijaj pasje z Niezwykłym Zakątkiem

Email Drukuj
Niezwykły Zakątek powstał z pasji. Sklep hobbystyczny otwiera się dla miłośników rękodzieła już 4 marca. Oferuje szeroki wybór produktów do własnoręcznego ozdabiania.To także pracownia artystyczna, która daje możliwość odbycia warsztatów.


Artykuł sponsorowany

"Sztuka zadawania pytań, sztuka opowiadania, sztuka rękodzielnicza - wszystko to oznacza tworzenie czegoś, a to coś jest duszą. Kiedy tylko dostarczymy jej pokarmu, na pewno rozkwitnie."
Clarissa Pinkola Eses

Niezwykły Zakątek powstał z pasji. Z pasji do tworzenia czegoś z niczego, z ciekawości , z chęci otaczania się ładnymi przedmiotami. Takimi które tworzymy sami dla siebie i dla bliskich nam osób.

Już 4 marca Niezwykły Zakątek otwiera się dla miłośników rękodzieła.

Highslide JSSklep hobbystyczny oferuje szeroki wybór produktów do własnoręcznego ozdabiania. Miłośnicy decoupage znajdą tu nie tylko przedmioty do zdobienia ale też duży wybór serwetek, papierów ryżowych i klasycznych. Do tego kilka rodzajów preparatów dzięki którym nasze prace będziemy mogli wykonać od podstaw aż do efektu końcowego.

Niezwykły Zakątek to również miejsce dla fanów techniki scrapbooking . Oni również znajdą tu spory wybór papierów, dodatków i kartek. Oferujemy również koraliki oraz produkty biżuteryjne. Koraliki Toho, drewniane, Fire Polish, kaboszony, łączniki, bigle, zawieszki i końcówki. Przy takim wyborze każdy może stworzyć sobie biżuterię o jakiej marzy.

Pracownia artystyczna daje Państwu możliwość odbycia warsztatów zgodnych z Państwa zainteresowaniem oraz „stopniem wtajemniczenia”. Warsztaty odbywać się będą w małych grupach tak aby każdy mógł wynieść z zajęć to co najważniejsze: wiedzę oraz oczywiście wykonany przedmiot.

Zachęcam Państwa do tej formy spędzania wolnego czasu wyznając zasadę że nie trzeba być uzdolnionym plastycznie by móc otaczać się ładnymi rzeczami własnoręcznie wykonanymi. Wystarczy trochę odwagi i odrobina fantazji. Reszty nauczą się Państwo pod okiem instruktorki.

Wszystkie materiały zapewnia pracownia. Informację o warsztatach znajdziecie Państwo na stronie www.niezwyklyzakatek.blox.pl lub bezpośrednio w sklepie przy ul. E i K Wojtyłów 15.

Warsztaty obejmują zakres następujących technik : decoupage, scrapbooking, beading, papierowa wiklina, sutasz, quilling , biżuteria hand made. Wraz z rozwojem pracownia chce rozszerzać swoją ofertę na inne techniki.

Niezwykły Zakątek
realizuje indywidualne zamówienia na oryginalne przedmioty. Wśród oferty sklepu znajdziecie Państwo również już gotowe przedmioty ręcznie robione które mogą stać się oryginalnym prezentem – jedynym w swoim rodzaju: herbaciarki, chusteczniki, szkatułki , bransoletki , naszyjniki , ręcznie robione kartki.

ZAPRASZAM!
Niezwykły Zakątek
Ul. E i K Wojtyłów 15
Wadowice


Godziny otwarcia :
Poniedziałek - piątek 10-17
Sobota 9-13


www.niezwyklyzakatek.blox.pl

tel: 502 515 929

Artykuł sponsorowany
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był