43bf870059ac89029fb4cd38681a492e.html Gabinet rehabilitacji – szybki i bezbolesny powrót do zdrowia!

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Gabinet rehabilitacji – szybki i bezbolesny powrót do zdrowia!

Email Drukuj
W Gabinecie Rehabilitacji Świat Zdrowia przy ul. Zegadłowicza 3 w Wadowicach mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy usług rehabilitacyjnych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do fizykoterapii.


Artykuł sponsorowany

W Gabinecie Rehabilitacji Świat Zdrowia przy ul. Zegadłowicza 3 w Wadowicach mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy usług rehabilitacyjnych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do fizykoterapii, które umożliwiają przeprowadzenie zabiegów krioterapii, laseroterapii, elektroterapii (prądy niskiej i wysokiej częstotliwości), magnetoterapii (pole magnetyczne) i ultradźwięków.

Jeśli doznałeś urazu, dopadła Cię rwa, zmagasz się z bólem mięśniowym – odwiedź nas!

Wykwalifikowane fizjoterapeutki zdiagnozują Twoje dolegliwości oraz zastosują odpowiednią rehabilitację. Stosując terapię manualną, opracowując tkanki miękkie czy też dobierając odpowiednie ćwiczenia ruchowe pomogą Państwu pokonać dysfunkcje ruchowe i zlikwidować dolegliwości bólowe.

Zmagasz się z przewlekłą chorobą taką jak: SM, choroba Parkinsona? Przebyłeś udar lub wylew?

Zadzwoń 664 763 597 – umów się na terapię w gabinecie lub jeśli wolisz na wizytę domową! Wykorzystując metodę PNF oraz neuromobilizację popracujemy wspólnie nad polepszeniem Twojej sprawności.

Twoje dziecko się garbi? Koślawi kolana? Masz wątpliwości czy ma prawidłową sylwetkę??

Zapraszamy na bezpłatne badanie i ocenę postawy ciała. Gimnastykę korekcyjną prowadzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy starannie dobrać ćwiczenia do dysfunkcji dziecka oraz do jego wieku. Dla najmłodszych proponujemy metody zabawowe, z wykorzystaniem różnorodnych przyborów do ćwiczeń.

Chcesz się zrelaksować, jesteś przemęczony a Twoje mięśnie są spięte i obolałe?
Spraw prezent sobie lub swoim bliskim wybierając odpowiedni dla siebie rodzaj masażu. Oferujemy masaże: leczniczy, relaksacyjny, limfatyczny, masaż BOA.

Jak wiadomo „w zdrowym ciele zdrowy duch” dlatego nie zwlekaj - odwiedź nas!! Sprawdź również naszą ofertę na www.rehabilitacja-wadowice.pl

Świat Zdrowia to miejsce, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze usprawnisz swoje ciało, pozbędziesz się dysfunkcji oraz poprawisz swoją jakość życia. Podczas terapii możesz liczyć na wykwalifikowany personel, który zawsze służy swymi umiejętnościami, radą oraz uśmiechem.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był