09ffa595868fe72ada02c43ddb5d8c6e.html Ślub zacznij od Miarki

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ślub zacznij od Miarki

Email Drukuj
Niepowtarzalne, ręczenie wykonane zaproszenia na ślub i inne uroczystości? A może sesja fotograficzna z nietuzinkowymi kadrami i nowoczesnym spojrzeniem na fotografię ślubną? W tym specjalizują się dwie rodzinne firmy Jumika i Blink.


Artykuł sponsorowany

Zacznij od Miarki to nasze hasło reklamowe, pod którym znajdują się dwie rodzinne firmy. Jedna - firma Jumika - zajmuje się zaproszeniami ślubnymi i papeterią okolicznościową i prowadzona przez Justynę Miarkę. Druga - firma Blink - to fotografia ślubna prowadzona przez Dawida Miarkę. Kilka słów o naszych działalnościach.

Firma Jumika specjalizuje się od 5 lat ręcznie wykonywanymi zaproszeniami ślubnymi dodatkami na ślub i wesele. Nasza pracownia artystyczna mieści się w Andrychowie. Wszystkie nasze zaproszenia są ręcznie wykonywane i w pełni spersonalizowane.
Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, wysokiej jakości papiery i dodatki. Szeroki wybór, wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny sprawiają, że nasi klienci często polecają nas znajomym.

W naszej ofercie znajduje się duży wybór papeterii ślubnej: takiej jak zaproszenia ślubne, winietki na stoły, menu weselne czy zawieszki na wódkę.

Wykonujemy także spersonalizowane prezenty i upominki - statuetki i breloki z drewna czy pleksi oraz szklane wazony.

Całą ofertę papeterii ślubnej i okolicznościowej znajdziecie w naszym sklepie internetowym: www.zaproszeniaslub.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Firmę Blink prowadzi Dawid Miarka. Fotografią zajmuję się od 5 lat. Szukam ciekawych kadrów, pomysłów na nietuzinkowe zdjęcia. Za najlepsze uważam fotografie, które łapią emocję i budują ciekawe wieloplany. Wtedy widać że zdjęcie i żyje i można nad nim przystanąć na kilka dłuższych chwil.

Dostarczam materiał, który pokazuje reporterskie spojrzenie na całą sytuację - nie skupiam się wyłącznie na Młodej Parze. Rzadko stoję w miejscu - raczej chodzę i szukam ciekawych sytuacji i motywów, które Młodym i gościom umykają w tym szczególnym dla nich dniu.

Fascynuje mnie światło, kolor i obróbka komputerowa. Niektórzy twierdzą, że moje zdjęcia są przez to "bajkowe". Ja staram się obróbką podkreślić nastrój na fotografiach.
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

Ale dość strzępienia języka, zapraszam w szczególności na mojego bloga: www.blog.dawidmiarka.pl, ale też na oficjalną stronę www.dawidmiarka.pl.

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był