ee45bd66576a87e4e3d8748ae4c6f048.html EMI Sport Center jest dla Ciebie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

EMI Sport Center jest dla Ciebie

Email Drukuj
Jest takie miejsce, w którym możesz bez problemu wypocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. W tym samy miejscu możesz też zadbać o kondycję fizyczną, a profesjonaliści pomogą w wyborze odpowiednich ćwiczeń. To EMI Sport Center.


Artykuł sponsorowany

To nowy obiekt, ale już uczęszczany przez wiele osób, które lubią dbać o swoją kondycję fizyczną. Do Emi Sport Center może przyjść każdy, kto lubi relaks i porządny wysiłek.

To odpowiednie miejsce dla ludzi zapracowanych, ale też takich, którzy lubią w środku dnia wpaść na masaż czy do fryzjera. A to wszystko dzięki temu, że EMI Sport Center skupia w sobie siłownię, boisko do squash, saunę, jacuzzi, gabinet masażu, gabinet kosmetyczny oraz salon fryzjerski.

W ramach siłowni dostępna jest strefa dla treningów personalnych lub ćwiczeń z użyciem TRX, BOSU czy Kettlebell. Wyposażenie tego miejsca to profesjonalny sprzęt do treningów siłowych oraz treningów cardio.

Natomiast kort do squasha to najwyższej jakości markowy produkt firmy McWil, certyfikowany przez WSF (World Squash Federation czyli Międzynarodową Federację Squash’a).

Sauna
w klubie EMI Sport Center to sucha sauna fińska z bezsęcznej jodły kanadyjskiej mieszcząca 6-7 osób, a basen z hydromasażem renomowanej firmy Jacuzzi wyposażony jest w 29 dysz masujących strumieniem wody oraz sprężonym powietrzem.

Wykwalifikowany personel pozwala oferować :
* treningi personalne - dopasowane indywidualnie do ćwiczącego i jego potrzeb,
* zajęcia grupowe Fitness,
* treningi na wolnych ciężarach,
* szereg masaży leczniczych i relaksacyjnych
* zabiegi kosmetyczne i usługi fryzjerskie.

Obiekt jest położony przy głównej trasie z Kalwaria – Wadowice w miejscowości BARWAŁD GÓRNY. Zmotoryzowani mogą korzystać z dużego parkingu przy klubie.

Dołącz do nas na Facebook'u


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był