bfc7578006ecff7951bef886cdf0afba.html Profesjonalnie zajmą się przyjęciem

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Profesjonalnie zajmą się przyjęciem

Email Drukuj
Jeśli chcesz zorganizować większe przyjęcie a czasu masz zbyt mało możesz skorzystać z usług firmy Catering Magellan. Zyskasz więcej czasu na dopięcie szczegółów imprezy, a Magellan profesjonalnie zajmie się przepysznymi i sprawdzonymi wśród wielu potrawami.Artykuł sponsorowany

Firma Catering Magellan powstała na początku 2009r. Od tego czasu działamy z powodzeniem na rynku małopolskim i śląskim. Naszym celem jest przede wszystkim jakość, ilość i zadowolenie Klienta.

Specjalizujemy się w organizowaniu uroczystych przyjęć okolicznościowych zarówno w domu jak i w miejscu przez Państwa wskazanym (OSP, Domy Wiejskie i inne lokale).

Highslide JSZapewniamy fachową obsługę wesel, komunii, chrzcin, bankietów, uroczystości rocznicowych jak również imprez firmowych. Staramy się zawsze jak najlepiej dostosować do oczekiwań naszych Klientów, dlatego koszt imprezy uzależniony jest od Państwa potrzeb.

Przygotowanie menu jest jednym z najważniejszych elementów organizacji każdej uroczystości. Wysoka jakość i duża różnorodność potraw, staranne wykonanie oraz miła i fachowa obsługa pozwalają nam świadczyć catering na najwyższym poziomie.

Głównie specjalizujemy się w weselach które organizujemy kompleksowo, zapewniamy smaczne jedzenie, napoje, ciasta, torty, paczki z ciastem, dekorację sal weselnych (materiały , dekoracje balonowe, dekoracje z kwiatów żywych), obsługę kucharsko-kelnerską, sprzątanie po imprezie.

Highslide JSNaszym atutem są wyroby garmażeryjne, w których smaku można odnaleźć tradycje staropolską i pasję z jaką są robione. Wszystkie prace w naszej garmażerii wykonujemy ręcznie według sprawdzonych od lat receptur. Polecamy zwłaszcza nasze wspaniałe pierogi krokiety, naleśniki, gołąbki, galarety oraz mięsa pieczone.

Układamy również półmiski z wędlin i pieczonych zimnych mięs. Większe zamówienia na garmażerkę przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.catering-magellan.pl

P.H.U. Magellan
BUDZÓW 617
TEL. 608 021 004, 664 712 397

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Wieści z kraju

 

Dziś rozpoczyna się kampania wyborcza

Po opublikowani...

 

Radni wzywają do pomocy dla Kurdystanu

Władze Małopo...

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.
Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był