c5008af9eaf27e4346c75deafbbc98bb.html Burmistrz pisze do mieszkańców: Nie wierzcie w prywatyzację służby zdrowia

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Burmistrz pisze do mieszkańców: Nie wierzcie w prywatyzację służby zdrowia

Email Drukuj
Lewicowa opozycja w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odpuszcza burmistrzowi i chce go wrobić w prywatyzację gminnej służby zdrowia. Ten nie daje za wygraną i pisze oświadczenie do mieszkańców i prosi ich, by nie wierzyli w anonimowe kłamstwa.Kłamstwo stało się politycznym orężem w Kalwarii Zebrzydowskiej. Na kilka miesięcy przed wyborami lewicowa opozycja, która dwa lata temu przegrała referendum w sprawie odwołania burmistrza Zbigniewa Stradomskiego, sięga po stare metody.

W gminie rozprowadzane są anonimowe gazetki, w których aż roi się od wymyślonych informacji, na sesjach grupa pieniaczy wywołuje awantury, a w niektórych sołectwach zbierane są podpisy pod protestem przeciwko prywatyzacji służy zdrowia.

Burmistrz Zbigniew Stradomski postanowił, że nie pozostanie głuchy na tę kampanię i napisał oświadczenie które wywieszono na tablicach ogłoszeń i opublikowano na stronie internetowej urzędu. Tutaj tekst oświadczenia burmistrza:
Nieprawdziwe są informacje rozpowszechniane na terenie naszej gminy, które sugerują, że Burmistrz Miasta zamierza sprywatyzować Ośrodki Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej, Leńczach i Przytkowicach. Osoby, które rozgłaszają takie nieprawdziwe informacje celowo wprowadzają mieszkańców w błąd. SP ZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wiejskie Ośrodki Zdrowia w Leńczach i Przytkowicach pozostają nadal placówkami publicznymi prowadzonymi przez samorząd Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Na ostatniej Sesji Rady Miejskiej w dniu 4 czerwca br. wielokrotnie podkreślałem, że nie było i nie będzie mojej zgody na prywatyzację naszej lokalnej służby zdrowia, która jest w dobrej kondycji finansowej. Jako Burmistrz zwróciłem się do Rady Miejskiej o doposażenie Wiejskich Ośrodków Zdrowia, a w szczególności gabinetów stomatologicznych w nowoczesny specjalistyczny sprzęt medyczny. W najbliższym czasie Burmistrz wystąpi do Rady Miejskiej z inicjatywą uchwały, która pozwoli zagwarantować bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców - napisał burmistrz.
(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (5)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... @Worek komentuje +1
Słuchaj Worek to nie on ma z głową lecz ty a kłamstwa są chyba twoją specjalnością.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 06 - 2014
... Worek komentuje +2
Gościu ma coś z głową. Jaka prywatyzacja? Okłamuje ludzi wymyślając nieprawdziwe historie. To chyba on do tego dąży doprowadzając do sytuacji dzięki której kontrakty otrzymuje prywatna przychodnia. Drodzy kalwarianie najpierw zbadajcie kandydata zanim podejmiecie decyzję.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 06 - 2014
... :) komentuje +1
Przepraszam a co z Wadowickimi Romami ja ich w tym mieście nie chcę ? i proszę władze o ich usunięcie :) Pani Burmistrz woli Romowi dać pracę niż białemu żal ;/;/;/

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... wnikliwy komentuje +1

Lewicowa opozycja w Wadowicach też bazuje na kłamstwach i szkalowaniu.
Komuszki sięgają po stare metody chyba jeszcze z czasów komunizmu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... dociekliwy komentuje +16
Kocicho i jego banda też drukowali gazetki przed referendum i pod każdym kościołem wciskali ludziom. Zrobili im wodę z mózgu. Widać metoda skuteczna :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był