923b38d76edc87c570aa32182c0c318b.html Kramarczyk i jej ludzie na słupach

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kramarczyk i jej ludzie na słupach

Email Drukuj
Komitet obrońców szpitala rusza z nową akcją społeczną wymierzoną przeciwko polityce pani starosty. Będzie wieszał plakaty w całym powiecie: "Nie!!! Dla polityki Kramarczyk". Sama tego chciała?Obywatelski Komitet Obrony Szpitala nie odpuści jednak rozbudowy powiatowej lecznicy w Wadowicach. Właśnie rusza z kolejnym protestem i akcją społeczną.

"Będziemy rozlepiać w całym powiecie plakaty" - zapowiedzieli na konferencji prasowej w środę (18.08) przedstawiciele OKOS.

Plakat, który przygotowali ma jasny przekaz: "Nie!!! Dla polityki Kramarczyk". Akcja już się rozpoczęła, pierwsze plakaty zawisły w środę (18.08) na budynkach szpitala. Plakaty zostały rozesłane również do ośrodków zdrowia w całym powiecie, będą wisieć też w miejscach publicznych na słupach w miastach i wioskach powiatu wadowickiego.

Jak podkreślają pomysłodawcy, akcja plakatowania wymierzona jest przeciwko polityce starosty Teresy Kramarczyk i radnych, którzy ją popierają. OKOS wymienia 16 radnych z imienia i nazwiska pisząc na plakacie, że również z ich poliyką się nie zdadza. Pozostali radni powiatu (jedenastu) też zostali wymienieni na plakacie, ale im OKOS dziękuje, bowiem jak twierdzi walczą o rozbudowę szpitala i poprawę warunków leczenia chorych.

Highslide JS Obok dwóch zdjęć z manifestacji ulicznych na obwieszczeniu jest też tekst stanowiska komitetu obrońców szpitala.

"Już wiemy, że obecna starosta Kramarczyk nie przystąpi do rozbudowy szpitala w tej kadencji. W związku z tym apelujemy do mieszkańców powiatu wadowickiego o wybór radnych i nowego starosty, którzy będą wywodzić się spośród zwolenników rozbudowy szpitala powiatowego i w pierwszej kolejności zadbają o nasze bezpieczeństwo zdrowotne" - czytała apel na konferencji prasowej Maria Wądrzyk z komitetu obrońców szpitala.

Podczas konferencji dziennikarze pytali przedstawicieli OKOS, czy komitet zamierza startować w nadchodzących wyborach samorządowych.

"Nasz komitet nie będzie wystawiał kandydatów, a jego cel jest jasny. To przekonanie radnych i społeczeństwa do konieczności rozbudowy wadowickiego szpitala" - mówił Bogdan Krupnik, przewodniczący OKOS.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był