480e41a68ed4ce001743d78bfb6ed64c.html Burmistrz Ewa Filipiak napisała list do mieszkańców. Co zamierza?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Burmistrz Ewa Filipiak napisała list do mieszkańców. Co zamierza?

Email Drukuj
W pracy burmistrza najważniejsze jest zdobyte doświadczenie oraz znajomość mieszkańców. I to nie od święta, gdy wszyscy są zadowoleni i uśmiechnięci - pisze w liście do mieszkańców Ewa Filipiak. Przeczytaj cały tekst na portalu Wadowice24.pl.


Wkrótce rozpocznie się kampania przed wyborami samorządowymi, które prawdopodobnie zostaną wyznaczone na dzień 16 listopada br. W związku z tym apeluję do wszystkich mieszkańców, którym leży na sercu dobro naszej Małej Ojczyzny, aby jeszcze mocniej zainteresowali się sprawami naszej wspólnoty i jak najliczniej wzięli udział w wyborach.

Apeluję także do moich kontrkandydatów i przeciwników politycznych o merytoryczność, aby w trakcie kampanii wyborczej nie zaśmiecali naszej gminy tysiącami plakatów, ulotek i banerów z pustymi frazesami, tylko skoncentrowali się na rzeczowej prezentacji swoich programów. Już najwyższy czas, aby skończyć z kłamstwami i negatywną propagandą posługującą się językiem nienawiści i szkalowaniem uczciwych ludzi.

Nasi mieszkańcy oczekują przełomu w debacie publicznej. Zdecydowanie odrzucają agresywne i brudne politykierstwo, które często określane jest mianem rynsztoku. Mają dość ciągłych kłótni i sporów. Kandydaci posiadający konkretny program nie muszą uciekać się do sloganów i pozorów. Nie muszą obwieszać się po całej gminie szpecąc krajobraz i zasypywać nas tonami propagandowej makulatury. Wystarczy, że przedstawią nam swój program wyborczy.

Ja swój PROGRAM DLA GMINY WADOWICE przedstawię w październiku i już zapowiadam, że będzie to program przełomowy, zmieniający dotychczasową filozofię i sposób patrzenia na rozwój gminy. Chcę stawić czoła największym zmorom naszych czasów: drożyźnie, upadkowi służby zdrowia, bezrobociu, egoizmowi i bezduszności.

Dlatego już dziś wzywam moich oponentów, rywali do merytorycznej debaty programowej na temat rozwoju naszej gminy, ponieważ w mojej ocenie są w błędzie lub słabo zorientowani w rzeczywistych problemach gminy, a ich wizje dotyczące przyszłości co najmniej populistyczne i bałamutne.

W pracy burmistrza najważniejsze jest zdobyte doświadczenie oraz znajomość mieszkańców. I to nie od święta, gdy wszyscy są zadowoleni i uśmiechnięci, ale przede wszystkim z tej drugiej strony naszego życia, gdy spotykają nas nieszczęścia, bieda i choroby, gdy ludzie płaczą z żalu lub z bezsilności, a burmistrz musi cierpliwie wszystko wysłuchać i przyjść z pomocą. Z tej perspektywy moje 20 lat doświadczenia, jako burmistrza jest wielką wartością.

W tym roku minęło 25 lat od upadku systemu komunistycznego. Od ćwierć wieku żyjemy w WOLNEJ POLSCE, ale czy właściwie korzystamy z takim trudem wywalczonej WOLNOŚCI? Nasz wielki Rodak św. Jan Paweł II zawsze nam przypominał, że WOLNOŚĆ TO WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Niestety obecnie wielu polityków i media narzucają nam fałszywy obraz wolności, bez zasad i ograniczeń, co prowadzi do wynaturzeń i patologii.

Na szczęście minione 25 lat wolności dla naszej gminy, to czas wielkiego rozwoju i rozkwitu. Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy przyznają, że skala zmian jest imponująca.

Naszym atutem jest jedność i zgoda środowisk patriotycznych, solidarnościowych, którym udało się osiągnąć porozumienie w sprawie wystawienia jednego wspólnego kandydata na zaszczytną funkcję burmistrza Wadowic.

Tymczasem nasi oponenci i lewica przygotowują kilku kandydatów na stanowisko burmistrza, licząc na rozbicie głosów. Niektórzy już się ujawnili i jak zwykle będą reklamować się jako kandydaci niezależni i apolityczni. Ich taktyka jest dość prosta „siła złego na jednego”, a w naszym wypadku na „jedną” kobietę. Wielu ludzi współczuje mi, że jestem tak bardzo brutalnie i niesprawiedliwie atakowana i pytają mnie jak to wytrzymuję?

Szanowni Mieszkańcy,  moja praca i oddanie dla Wadowic są tego warte. Wynika to ze sposobu rozumienia wolności i poczucia odpowiedzialności. Służba ludziom, naszym mieszkańcom zawsze ma głęboki sens.   

Z wyrazami szacunku

Ewa FilipiakKomentarze (100)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... carlos komentuje +2
dzis znalazlem w swej skrzynce pocztowej list od pani burmistrz ewy filipiak.szkoda ze niezaadresowany do mnie bo poczulbym sie dumny i kims wyjatkowym, przeczytalem i wcale niewyzucilem go do kosza a polozylem go w lazince obok papieru toaletowego,noz widelec sie napewno sprzyda.pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 08 - 2014
... @ KWA 24 komentuje +1
Lepiej,że sklep jest czynny i kto chce może kupić, dawniej sklepy były pozamykane, a sprzedawał Strażnik Texasu na Sienkiewicza

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 08 - 2014
... xyzzzz komentuje +5
inni kandydaci na burmistrza też maja rodziny znajomych których trzeba gdzieś ulokować jedna wielka klika nie wierze w niczyja uczciwość i dbanie o interesy mieszkańców

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... Zmiana komentuje +4
A ja myślałem ,że pani burmistrz napisze ,że postanawia w końcu odejść . No i leż można ludzie...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 08 - 2014
... kwa24 komentuje +7
Niech pani burmistrz powie co zrobi żeby w Wadowicach było bezpieczniej, bo po wydaniu przez pani urząd zgody na całodobowy handel alkoholem w tesco, uruchomiła pani legalnie całonocną melinę, na zatorskiej i koło tesko całonocne bójki, dzikie wrzaski, libacje (policji nie uświadczy, za to w godzinach przedpołudniowych stoją radiowozem koło WBK i nie wiadomo czego pilnują) - wszyscy mieszkańcy Westerplatte mają tego wszystkiego dość i na pewno nikt nie zagłosuje na panią, bo pani zgotowała nam ten los.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 08 - 2014
... ann12 komentuje +17
Apel do mieszkańców gminy Wadowice! Odsyłajcie pani Burmistrz listy które wysyła na jej koszt. Nic nie zrobiła przez 20 lat więc i teraz nic nie zrobi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 08 - 2014
... m1 komentuje +8
Za jakie pieniądze został wysłany list i to przed rozpoczęciem kampanii?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 08 - 2014
... pikulin komentuje +1
bylo spotkanie z panią burmistrz w wadowicach,w kablówce, w ogóle nie można było zrozumieć,co ci ludzie mówili,chodziło o podtopienia,jeden wrzask,pyskowki niesamowite z gestykulacją,wrzaskami,wywijaniem rękami,szkoda,że nie można było pojąć treści pieklenia się w szczególach,po co to dawac ,skoro nie wiadomo,co ci ludzie mówią,czy nie trzeba było dac im do ręki mikrofonu,a nie żeby darli sie nadaremnie i robili z siebie pajacow/

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 08 - 2014
... SZKODA CZASU NA DZIADA komentuje +2
Ludzie już nawet wpisów Dziada nie czytają a co dopiero wypociny na blogu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
Dziadunio jakżeś ty naiwny jest ty mój dziadu, Pan Klinowski zabrał ci pomysł debaty
A ty żeś skopiował i szybko żeś wrzucił na swój blog, który tylko z żoną czytacie wieczorami i klikacie żeby nabić wejść.
Zostałeś przechytrzony, oj biedny ty mój biedny naiwny

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... nieznajomy komentuje +4
Za to w Zatorze ceny biletów do prywatnego parku rozrywki ustala burmistrz... Ręce opadają...
Tam "władza" załatwiła ulgi dla mieszkańców, u nas nikt nawet nie próbował tego zrobić.
Taka sytuacja...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... do wadowiczaninnn komentuje +1
taki z ciebie wadowiczanin a nie wiesz nawet, że to nie miasto ustala ceny za wstę p do Domu Papieskiego
wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkołę skończyć to też jest sztuka, pamiętaj i dokończ jak najszybciej

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 08 - 2014
... wadowiczaninnn komentuje +29
Pani Ewo - w małym Zatorze mieszańcy płacą symboliczną złotówkę za wejście do parku rozrywki a my Wadowiczanie musimy wpłacić grube pieniądze by zobaczyć odnowiony ( zniszczony) dom papieża !!! WSTYD !!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
... gosc2 komentuje +31
Pani Ewo! Przez 20 lat miala Pani okazje do wprowadzenia tego rzekomo przelomowego planu, dopiero jak sie pod nogami zaczelo palic to wtedy sie zaczyna myslec o zmianie flilozofii zarzadzania gmina! Prawda jest taka, ze to 20 lat za pozno! To jest myslenie reaktywne! Nie mozemy miec kogos kto zarzadza gmina o takim sposobie myslenia!

Mowi Pani o brutalnym traktowaniu Pania przez innych kandydatow na to stanowisko...A to co Pani ze szpitalem chciala zrobic to co to bylo? W sposob w jaki zaatakowala Pani Jonczyka to wedlug mnie istna chamowa! Ktos buduje i glowi sie nad tym skad sfinansowac szpital a Pani podziekuje i przejmie. Trzeba miec tupet!

Niestety prawda jest taka ze gra Pani pokrzywdzonego przez opozycje i swoja plec kandydata na burmistrza - dla mnie to jest sylwetka osoby przegranej, ktora probuje resztka swoich sil zdobyc glosy mieszkancow. My takiej osoby nie potrzebujemy!

Jesli ma Pani na mysli dobro mieszkancow i gminy niech Pani nie startuje i odejdzie z duma i niech wygra najlepszy (czytaj JONCZYK).

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 08 - 2014
... gonzo komentuje +12
dziadunio nie przejmuj się wpisami magistratu oni zażywają już stoperan a kociacho to rano w południe i na noc

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 08 - 2014
dziadunio idź sobie czytaj swoj blog, który i tak podobno sam sobie czytasz z żona a nie wypisuj tu głupot

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... wyborowy wyborca1 komentuje +4
Co Wadowice (my wyborcy) możemy dać Filipiakowej lub Jonczykowi lub Klinowskiemu - władze rzecz jasna.

Co Ci w/w wymienieni mogą dać Wadowicom - rzecz nie jasna.

Niech pokażą swe PROGRAMY może uwierzymy w ich kłamsta.

Mam nadzieje że wygra ten co kłamał będzie najmniej.

PS.
Zbyt emocjonalne te komentarze,ża dużo emocji a za mało rozsądku.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... do zatroskany komentuje +1
zatroskany, czy to ty Włodek? bo jeżeli tak to przegiołeś

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... zatroskany komentuje +35
gdzie wy w wadowicach jakąś solidarnosć czy widzieliscie jskiś związek u prywaciarzy lub który coś działa zaraz by wszystkich zwolnił takie prawo pracy załatwili.Jeszcze rozwalli swoje zakłady Ewusia Łabędy ,Zdzisiu Rejon dróg publicznych.Ten List o sobie napisała tak działała propagandowo i zawsze udawała bezpartyjną

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... Precz Dziadunio do ........ komentuje +16
Do Dziadunia, pisać te swoje wywody to możesz sobie na tej swojej stronce, co podobno czyta 7 osób (w tym ty), tam sie podlizuj Jonczasowi to może zrobi cię sekretarką za 1 200zł miesięcznie, to sobie dorobisz mój ty Dziadusiuniu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... lump komentuje +25
zamiast listu niech napisze testament ja nie chcę nic

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... echo komentuje +4
Ja proponuje na burmistrza szanownych KOMYNTATORUW bo jesteście w większości tak do przodu, że bycie nowym burmistrzem Wadowic wam się po prostu NOLEŻY ech...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... Obserwator Wolkowic komentuje +8
.....sp.Zegadlowicz już wiele lat temu pisał o Wolkwicach...
Co sie zmieniło ?... Czytać i komentować następcy prawni .....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... binek komentuje +3
Moze na papier do wc ten list sie nadaje?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... Krolek komentuje +33
Niech pani burmistrz powie co zrobi żeby w Wadowicach powstawały miejsca pracy bo Wadowiczanie nie mają gdzie pracować o absolwentach szkół już nie wspomnę.
Na rynku pracy jest coraz gorzej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... kto chce nepotyzmu JJ ? komentuje +9
Ktoś poniżej napisał że ludzie się podzieli na zwolenników starego układu z Czopkiem, Jurczakiem, Klinowskim i chyba Wyrobą oraz mundurowymi emerytami i funkcjonariuszami.

Drugi przeciwstawny obóz to zwykli mieszkańcy którzy muszą na emeryturę zasuwać do 67 roku, często bez pracy, którzy tylko w E. Filipiak widzą nadzieję.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... solidarnościowiec komentuje +40
niech EWA napisze co zrobi po wyborach ,i wytłumaczy czemu nie zrobiła tego do tej pory ,co jej przeszkadzało,czyżby nieudolni radni z jej opcji umiejący się odezwać tylko gdy chcą otworzyć okno

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... JB komentuje +25
STOP RZĄDÓW EF.....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... Dracula komentuje +42
Dawno nie czytałem tak kiepskiego pisma/listu. Jest obrzydliwy i w formie i treści. Dziwię się, że EF podpisała się pod tym.
Babina nie ma albo mózgu albo drży ze strachu przed nieuniknionym, w listopadzie.
O ile mnie pamięć nie myli nasza wadowicka babcia nie miała nigdy programu, działała na oślep, bez pojęcia, bez pomysłu, bez sensu.
Teraz na szybko robi się jakieś drogi, ścieżki rowerowe, snuje plany kanalizacyjne - i znowu brak wiedzy, konkretów, marazm.
Babuleńka sflaczała przez te wszystkie kadencje, dupsko przyklejone do ciepłego stołka spowodowało, że mózg rozmiękł i jedyną pomocą są podszepty niejakiego Kocicha.
Wszystko to widać wyraźnie, jak czyta się to i owo o naszym przeświętym miasteczku.
Ktoś pisał coś o komuchach, że nie zagłosuje. No to weźmy Klina tak na przykład. W którym miejscu jest on komuchem ?
Czy zmiana nie jest potrzebna Wadowicom ?
Czy wszystkie schlebiające obecnemu UM piszą jego pracownicy (też sklejeni z krzesłami) ? Czy może są pisane przez bezmózgie wadowickie stwory, które nie potrafią spojrzeć z boku na ten cały wadowicki marazm ?

Podsumuję - list podpisany przez Ewę Filipiak jest OBRZYDLIWY do granic możliwości. .
TOTALNE DNO, i chyba należałoby to w końcu zmienić !
Wstydzę się takiej burmistrz i tego, co sobą reprezentuje !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... Komentatorek komentuje +26
Ten list jest tak groteskowy, że kompletnie czytelny dla wszystkich. Kolejna wtopa.
Tylko ten co wywołał wojnę mówi o zgodzie i pokoju (patrz Putin) i tylko ten pisze takie listy, kto wie że szans nie ma.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... Dracula komentuje +28
Jończyk = gwarantowany nepotyzm
więc jeśli o to ci chodzi, to już wiemy kim jesteś i zgadujemy, jak się nazywasz

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... wybieram Jonczyka komentuje +7
Czas na zmiany Potrzebny jest ktos kto pomoze nam mieszkancom wybrnac z biedy bysmy mieli co zjesc Najchetniej Meska reka ktora solidnie porzadzi Wybierzmy kogos kto Naprawde Pomoze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... pekino komentuje +1
List podzielil jak widac mieszkancow na jednych i drugich.Jedni chca Filipiakowej a drudzy chca Klinowskiego,Czopka,Jurczaka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... separatysta komentuje +16
Dlaczego tych zapowiadanych działań nie realizuje na bieżąco tylko przed wyborami w gębie tak jak Tusk,a potem byle do następnych wyborów i tak leci.Pieniądze w kasie państwa się kurczą a efektów nie widać jest coraz gorzej niedługo trzeba będzie wojne wypowiedzieć Ruskom żeby było na nich.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... nieznajomy komentuje +9
EF punktuje bezlitośnie i tak niewiele znaczącą opozycję.
Blog mucharskiego dziada po wprowadzeniu obowiązku logowania praktycznie umarł, inni oponenci w ogóle się nie odzywają.
Jeszcze nie zdążyliście zacząć "podskakiwać" do pani burmistrz, a już was nie ma.
Pani Filipiak już wygrała, wybory w listopadzie to tylko formalność.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... ekspedyt komentuje +22
A może tak zająć się ze swoimi (bez)radnymi zeszlifowaniem bruku na ulicy Zatorskiej, po której nie da się chodzić! Płace całej ekipy urzędasów za nieróbstwo to skandal. Może wreszcie zostanie zrobione coś pożytecznego dla mieszkańców!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... solidarnościowiec komentuje +25
patriotyzm w WADOWICACH to klaskanie nieudolnej władzy,głosowanie za budową solarium /czyli rynku,inaczej lotniska dla solidarnościowców których jest tak dużo że zmieszczą się w jednym pokoju,niech pokażą wykaz ilu mają członków opłacających składki,gdzie pracują bo zakłady polikwidowano,niech przypomną hasła solidarności lat 80/

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... @andrzej nn komentuje +24
Kocicho - czy tobie odbiło już do końca? Bo żeś głupi wiedziałem wcześniej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... Andrzej Nn. komentuje +6
Dla nas wadowickich patriotów tylko Ewa Filipiak jest gwarantem prawości i uczciwości. Dlatego nie będziemy głosować na żadnych lewych kandydatów, ponieważ
"Naszym atutem jest jedność i zgoda środowisk patriotycznych, solidarnościowych, którym udało się osiągnąć porozumienie w sprawie wystawienia jednego wspólnego kandydata na zaszczytną funkcję burmistrza Wadowic."
Jest nim Ewa Filipiak, legendarna założycielka wadowickiego Komitetu Obywatelskiego Solidarność.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... tokaj komentuje +24
Czemu zakladasz ze wszyscy ci co juz nie chca Filipiakowej to od razu postkomunisci,to jest bledne myslenie.Skoro chce zmiany na kogos innego bo znudzily mi sie monotonne rzady jednej tej samej osoby od wielu juz lat bo to bodaj juz cztery wygrane wygrany przez Filipiakowa to ja pytam czy ona jest przyspawana do stolka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
To jak histerycznie i z jaką wściekłością lewusy krytykują w sumie grzeczny i merytoryczny list burmistrza Wadowic najlepiej pokazuje prawdę o wadowickich postkomunistach. Niektórzy z nich byli funkcjonariusze różnych służb pokazują się teraz w kościele chociaż w czasach PRLu gorliwie prezentowali socjalistyczny ateizm i za to dostawali awanse i wyższe stopnie.
Dzisiaj dawna nomenklatura chce rządzić papieskim miastem i odsunąć ludzi Solidarności.
Nigdy nie zagłosuję na dawnych sługusów PZPR i ZSL.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... pcc88 komentuje +6
BRAWO PANI KOT to nic że usunęli bo się boją takie życie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... Szatan komentuje +2
Dałbym pani burmistrz radę, żeby nie wdawała się w pyskówki na temat "swoich oponentów" bo tylko traci przez to poparcie. Człowiek we frustracji tylko pokazuje swoje słabości i nic więcej. Za to sugeruję 100% skupienia na swoim programie, rozwoju, osiągnięciach i planach na przyszłość. Chęć do wnoszenia korekt, przyjmowania krytyki i konstruktywne wnioski z tego płynące. Poza tym bardzo źle jest zdecydowanie opowiadać się za jakąś partią bo to jest 50% straty. Wybory są demokratyczne i na własnych zasadach lokalnych, nie ma znaczenia która partia rządzi/będzie rządzić krajem. Ludzie mają swoje pudełka w głowach i przypisują partiom skrajne cechy, więc połowa ludzi w PiS a druga połowa w PO widzi swoje zło/dobro.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... poczwara komentuje +23
Ewa na litość boską!!! Znów mi skrzynkę na listy chcesz zaśmiecić?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Ciszej nad trumną komentuje +25
Widać, że Kocicho, którego łapskami zapewne było pisane to żenujące pismo, ma równie duże problemy ze słowem pisanym, co mówionym. Treści tutaj żadnej. Mnóstwo błędów interpunkcyjnych, pytajniki w dziwnych miejscach i Caps-Lockowy krzyk ;) Cóż za bezczelność przelana w samej formie wypowiedzi.
...Cała reszta - żenua. Jak zwykle, zero konkretów, stek kłamstw i obietnic bez pokrycia. Żenujące powoływanie się na Jana Pawła II, który zapewne nie chciałby mieć z tym nic wspólnego.
...Jest jeden plus tej sytuacji - jak czytam te wypociny i wyobrażam sobie ile Stachu musiał się namęczyć, żeby to naskrobać, to zabawa jest na prawdę przednia. Niech się schowają wszelkie kabarety!!!
...Jak wadowicki establishment zostanie jesienią odsunięty od władzy, to jeden człowiek nie będzie się musiał martwić o pracę. Nadwornego błazna przyjmie pod swoje skrzydła każdy kabaret. Może nawet dobrze na tym wyjdzie finansowo ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... @ komentuje +3
Pani Burmistrz, po co się spieszyć z tym przełomowym programem, proponuję poczekać do listopada i dwa dni przed wyborami merytorycznie rozgromić opozycję. Myślę że w wyniku realizacji nowego programu, w Wadowicach bezrobocie i droga benzyna będą znane tylko z telewizji.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... dziadunio komentuje +19
Do wpisu magistrackiego komentatora wkradł się błąd. To przecież nie jest żaden "wasz" portal, tylko w pełni niezależne, całkowicie obiektywnie opisujące rzeczywistość, medium :D:D:D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Sintari komentuje +2
Czytam slowa mediatora to zalewa mnie smiech a ten ktos pisze takie bajki i posiada fantazje bardzo wybujala ze cytuje slowa jego"nowy burmistrz zrobi z Wadowic druga Japonie" czlowieku rozbawiles mnie do łez.Chcialbym zeby zrobil chociaz w połowie taki dobrobyt jak w Hiszpani to bedzie cud,ale zapewne to sie nie zdarzy!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
spadaj na swój śmietnik, tam liż się bo masz komu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... dd komentuje +2
cytat"Od ćwierć wieku żyjemy w WOLNEJ POLSCE :

Co? w wolnej?
Unijne prawo jest nad Polskim
Bez zgody unii nie możemy wprowadzać żadnych zmian przepisach
Bez zgody unii (a takiej nie ma)nie możemy ustalić swojej stawki podatków np.VAT
i tak można by wymieniać

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... dziadunio komentuje +40
Ewa będzie walczyła z bezdusznością, tak jak walczyła z nią gnojac dziadka Grzyba, w osławionej sprawie "siekiery". Będzie walczyła z drożyzną, tak jak w przypadku podatku "śmieciowego"- 8,50- taniej się nie da. Będzie walczyła z językiem nienawiści tak jak na okładce u Kopacza. Będzie walczyła z bezrobociem, którego wg jej własnego rzecznika, Kotarby, w ogóle w gminie nie ma. Oraz będzie walczyła z upadkiem służby zdrowia, dziesiatki razy odmawiając zwolnienia szpitala z podatków od nieruchomości.

Ech, nie ma co, fajna ta nasza Ewa :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Prawdziwy Polak nie łże jak czerwone gnidy, nie opluwa, nie szkaluje.
Wręcz przeciwnie potrafi docenić i uszanować wielką pracę naszej burmistrz.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... mediator komentuje +2
Ludzie dajcie spokój z tym pluciem jadem. Idźcie na wybory i wybierzcie najlepszego burmistrza. Oby nowy burmistrz zrobił z Wadowic Japonię, na pewno mu się uda. Ale czytając obecne komentarze to nawet jak to zrobi i tak będzie opluwany tak jak obecny.
My POLOKI już tak mamy, że potrafimy tylko narzekać i pluć na innych.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... do Sintari komentuje +3
Ale z ciebie głuptasek, bo nawet nie wiesz że powiatowy urząd pracy jest powiatowy czyli kieruje nim starosta, który przez 4 lata co zrobił dla bezrobotnych?
Nadzieja będzie gdy zmieni się starostę, najlepiej kogoś z PiS.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Sintari komentuje +17
Zajmie sie ktos stanem liczby bezrobotnych w urzedzie pracy,czy nie zajmie sie nikt z wlodarzy miasta.Czy to nie wstyd miec tak wysokie bezrobocie? ,organizowac imprezy na rynku dla turystow i dalej.... wielka pustka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... m1 komentuje +20
Prawda w oczy kole, post Pana Kota wyparował

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Prawi do lewych komentuje +1
Kapusie i komuchy nie dostają listów ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... lump komentuje +23
odmawiam przyjęcia tego listu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Prawi do lewych komentuje +3
STOP DLA RÓŻOWYCH

WADOWICE MIASTEM WOLNYM OD POSTKOMUNISTÓW

GŁOSUJMY NA EWĘ

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Czyli elektorat lewicowy nie pójdzie do wyborów, bo wtedy zrobi na złość prawicy. Jończyk nie jest najlepszym kandydatem, bo lepszy byłby Wyroba Edward. Jeżeli Wyroba nie będzie startował na burmistrza to pozostaje nam Klinowski.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Furiat. komentuje +40
Kobieta z klasą po dwudziestu latach sama odchodzi !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Kolas komentuje +16
KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŻ

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... nemo2 komentuje +32
25 lat ewy wystarczy chyba wszystkim to nie carat

po drugie !!!! spotykaj się z ludźmi a nie pisz tych głupot !!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... alien komentuje +59
Drodzy mieszkańcy, nie bądźmy obojętni, że jak nie pójdziemy na wybory to i tak się nic nie zmieni. jak każdy z nas pójdzie to będą zmiany na lepsze. Nie dajmy tylko rządzić ponownie tej samej klice wadowickich urzędników i ich rodzin. Dziesiątki ludzi z kompetencjami z Wadowic dojeżdża do pracy do innych miejscowości w tym do Krakowa!!! w Wadowicach bez znajomości pracy się nie znajdzie a każda osoba jest głęboko prześwietlana!! Miasto w perspektynie turystów wygląda znakomicie, ale w perspektywie mieszkańców źle. Nie głosujmy ponownie na Panią Burmistrz i jej klikę która rządzi od kilkunastu lat, która rękami i nogami trzyma się stołków. Czas na zmiany, na innego kandydata!!!! Zrozummy to wreszcie!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Olgierd Jarosz komentuje +64
Jeżeli wygra obecna pani burmistrz...nic się nie zmieni.
Jeżeli wygra JJ.nadejdzie druga fala nepotyzmu ale będzie ciepła woda w kranie.
Jeżeli wygra Mateusz,przyjdzie czas rozliczeń,oczyszczone zostaną stołki z kolesiów,rodziny,układów partyjnych.Wielu młodych,zdolnych ludzi otrzyma szanse na pracę.Wadowice dostaną drugi oddech.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... POPiS komentuje +27
Zastanawiam się, co na to prezes Kaczyński? na pewno przeczyta!
Nie ukrywam się, że posikałem się ze śmiechu. Bracia Grabowcy oraz elita polskich kabaretów przy Ewie wymiękają? Chciałbym tylko wiedzieć, gdzie była z tym swoim przez ostatnie 20 lat?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Lewactwo w szoku komentuje +5
No komuszki w nerwach. Idzie dobrze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... gryzol komentuje +37
To juz trzeba miec tupet wiecznie powoływać sie na Jana Pawła II , dlaczego jak się juz powołuje nie pomaga pani burmistrz np. tym których zalało ?? dlaczego nie dązy do tego aby powstały nowe miejsca pracy na niczym jej nie zalęży tylko rzucać puste słowa i powoływać sie na wspaniałego Człowieka czemu przed referendum prowadzona była nie czysta gra?? a teraz sie wypisuje listem ta pani bo co chce się rozgrzeszyć?mam nadzieje że tym razem takie wypociny nie przyśle mieszkańcom jak zrobione to było przed referendum chore , chore , chore to sie w tym mieście wyprawia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... sikornik komentuje +6
Watpie zeby byla inna opcja dla Wadowic niz jej rzady,bo kto?inicjatywa wolne Wadowice tyle ze co to zmieni i co z tego bedzie miec spoleczenstwo? jak zwykle nic.Wiara ze przyjda inni i nagle zmienia Wadowice we wloska Wenecje gdzie wszystko jest ladnie to naiwnosc i tani populizm.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... normalny komentuje +5
konkretny list, bo od razu widać że niektórzy tutaj nie mają się do czego przyczepić.neutralność prawie się nie może zdarzyć, zawsze jest wybór prawica lub lewica.jak ktoś nazywa się neutralnym to raczej ta gra-formowanie się, ale nawet najlepszą farbą schodzi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Chyba wyczułem Mateusza. Wpierw chce wygrać z JJ w pierwszej turze i później w II turze decydujące starcie. No muszę przyznać, że sprytnie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... binek komentuje +44
W życiu nie bede glosował na Filipiak. Ludzie badzmy rozsadni, nie dajmy sie uiwesc jakis obietnicom i paranojom listu jak robi włądza ogolnie w POlsce. Widmzy co jest w wadowicach bieda, brak pracy, brak dobrychg kierunków i profili szkoł. zero miejsc na praktyki, a jakie zarobki to jzu szkoda gadac. Uwierzmy że mozezmy zmienic maisto na lepsze, sa inni kanddyaci dajmy innym szanse wykazac sie inicjatywą, kazdy robi błędy ale na pewno ktos inny bedzie juz tych kardyanalnych nie popełaniał. Dlatego listopad dla nas, dla dzieci, dla młodych i dla gosci nawet wadwic wybierzmy i zmiency tą obecną włądzę, by było miasto przyajzne i kazdy miał prace i gdzie meiszkac a nie chodził po rynku ze szpsuzczoną głowa i łzami w oczach że nie ma co dać dzieciom na obiad zjeść. Do pracy!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... pastuch komentuje +33
Co za żałosne wypociny. Oj pali się pod doopskiem pali.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... orkisz komentuje +3
Caly czas slysze ze wybory musi wygrac Filipiakowa,czasem glosy pojawiaja sie na Klinowskiego.Tylko czemu nie zakladacie ze nowym burmistrzem moglby zostac ktos zupelnie inny niz te dwie wymienione osoby.Mojim cichym kandydatem na to stanowisko bylby Szkutnik ktory za malo reklamuje sie,a druga kandydatura to Czopek

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... mediator komentuje +6
Ludzie piszecie takie bzdury, że głowa boli. Burmistrzem zostanie osoba, która dostanie najwięcej głosów. Wasze wywody prawicowe i lewicowe są daremne. Ludzie w Wadowicach są wystarczająco inteligentni i wybiorą najlepszego burmistrza. Skończcie z tym językiem nienawiści i napiszcie coś konstruktywnego. Żyjemy w wolnym kraju i nawet jeśli wygra osoba, której nie lubimy to trzeba to przyjąć do wiadomości i czekać do następnych wyborów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Wiedźmin komentuje +8
Ten list to bardzo dobry pomysł. Podoba mi się. Przynajmniej jakiś konkret, a nie lewacka propaganda

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
To że Klinowski ma szansę dostać więcej głosów niż Jączyk już słyszałem.
Za Klinowskim pójdzie młodzież i lewicowcy. Emerytowany funkcjonariusz służby więziennej nie jest kandydatem dla młodych. Jak w pierwszej turze Klinowski pokona emerytowanego funkcjonariusza, to przejdzie do drugiej tury.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Zatroskany komentuje +19
„Nasi mieszkańcy oczekują przełomu w debacie publicznej” - stwierdził autor listu o najwyższym współczynniku przymiotników na metr kwadratowy tekstu.

Ważne !!!

Panie Klinowski, może opracowałby pan krótką prezentację i zaprosił wadowicki establishment na serię wykładów z logiki, uwzględniających zasady logicznego formułowania myśli. Przecież Oni potrafią w jednym zdaniu zawrzeć kilka sprzeczności, a następnie sami siebie sfalsyfikować.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... do Mata komentuje +15
Nie mieszaj w to Boga on nie ma z tym nic wspolnego,decyduja uklady a wiadomo ze Burmistrzowa jak nikt inny tylko ona je ma w tym miescie bo ma za soba mase przyjaciol ktorzy na nia glosuja.Caly elektorat jej to stara czesc Wadowic,Chocznia a ponoc nawet Jaroszowice.Szanse ze komukolwiek uda sie zdetronizowac aktualna burmistrz oceniam na 30procent.Wydaje mi sie ze obalic stary system wladzy bedzie ponad mozliwosci mieszkancow miasta oraz gminy.Wadowice sa za bardzo hermetyczne i zamkniete w sobie zeby tez oddac komus nowemu wladze,co prawda przyklady pobliskiego Andrychowa czy Kalwari pokazaly ze jesli sie chce to mozna obalic stara wladze,natomniast ja w Wadowicach takiego trendu nie dostrzegam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Thor11 komentuje +21
Oczywiście listy zostały wysłane na koszt Pani Burmistrz?!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... topaz komentuje +23
List jest tyle chwalacy dokonania burmistrzowej co tez mowiacy ze tylko ona moze zbawic Wadowice i nikt inny,typowe egocentryczne podejscie do sprawy.Przy czym opononeci ewentualnie sa juz jakby to nazwac likwidowani w zarodku.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Dopóki po papieskich Wadowicach będą wymiotować i kłamstwa rozsiewać lewacy i ćpuny tak długo młodzież będzie bez pracy i perspektyw.
Młodzi będą dalej tapla się w błocku i róbta co chceta.
Jedynym ratunkiem jest głosowanie na Ewę.
Ona wam nie zabierze pieniędzy na prywatne fundacje i będzie namawiać do marihuany.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Matrymoniał komentuje +11
Pisane przez Stacha ...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... kałakolczik komentuje +44
Łzy bezsilności i beznadziei cisną się na moje oblicze. Czy Was młode przyjaciółki i przyjaciele nie stać na wybranie burmistrza/ni o walorach godności i prawości na miarę Waszych ambicji i oczekiwań ? Przyczyńcie się w końcu do zamknięcia pewnego okresu i otwórzcie nową kartę. Wyjdźcie z tego marazmu. Macie w sobie potencjał godności. Wybierzcie takiego burmistrza co Wam zapewni nowe i stabilne miejsca pracy. Przywoływanie " Wielkiego Rodaka " na pomoc i granie jego przebrzmiałą melodyjką mnie nie wzrusza. W Panu Bogu pokładam nadzieję, że nastąpią zmiany na lepsze. Chodzi mi szczególnie o nowe inwestycje w miejsca pracy. Tutaj jest totalny marazm.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... pantarei komentuje +27
Jaka niby te filozofie ma ewunia i sposob patrzenia na gmine.Przypomne do dzis nie zajela sie wysokim bezrobociem,kanalizacji nadal nie ma w gminie.Ja niewiem o jakiej ona filozofi i patrzeniu mowi ale to wogole absurd.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... marianno komentuje +51
Pani burmistrz cały czas odwołuje się do Jana Pawła II. Na nim zbudowała swój kapitał. Pokazywała się z księżmi na uroczystościach kościelnych. Teraz nikt już nie uwierzy w jej fałszywą świętość oraz jej popleczników. W urzędzie miasta pracują ludzie bez średniego wykształcenia o maturze nie wspomnąć a mnóstwo młodych ludzi po wyższych studiach z doświadczeniem składa bez efektów podania w urzędzie miasta. Wystarczy tylko przeczytać na mieście ile zarabiają poplecznicy w urzędzie miasta. To nie do przyjęcia żeby zwykłe kierowniczki zarabiały ponad 100 tysięcy zł. Na tych ludzi nie można głosować.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Jachol23 komentuje +11
Typowa opcja niemiecka!!!!!!!! Dziadek pisywał podobnie!!!!!!! Genów się nie oszuka!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Jonasz komentuje +22
Ewka pisze listy a Jacuś funduje kawior i trąbki.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Mogę powiedzieć tylko tyle, że dawno nie widziałem tak silnej i konkretnej wypowiedzi.

Mistrzostwo świata, gratuluję mieszkańcom Wadowic pani Ewy. Macie naprawdę świetnego burmistrza. A u nas w Andrychowie to samie wiecie jak jest.

Chyba przeprowadzę się do Wadowic, bo u was ciągle coś nowego.

Skoro ma poparcie Solidarności, PiSu i PO oraz moje poparcie to dobrze będzie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... raf1511 komentuje +5
A co wam da Pan Klinowski skoro nie ma konkretnego rzeczowego programu?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... Teraz MY komentuje +11
Tę.a PI.DA i tyle, oraz jej płaszczek dupowłaz !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... a ja dalej będę komentuje +45
Pomysłu na gminę żadnego, a tylko trwać i trwać, chyba tylko jak pójdzie do Domu Ojca to odciupie się od stołka burmistrza :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... czas na zmiany komentuje +39
Pomniczki Kaczyńskiego w każdym przysiółku, w końcu za poparcie trzeba się PIS odwdzięczyć, ludzie maszerujmy do wyborów i usuńmy tą kamarylę dworską

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... zniesmaczony komentuje +48
Dla mnie argument, że jestem "kobietą" jest żenujący ze strony Pani Burmistrz która wcześniej apeluje o merytoryczne zachowanie kontrkandydatów w kampani wyborczej :( Ten kandydat (płeć bez znaczenia) stracił mój głos.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... mm centrum komentuje +39
na litość ludzi nie bierz! miej honor kobito i nie ośmieszaj się. I tak pójdziesz siedzieć z całą swoją watahą! po 20 latach nicnierobienia masz program przełomowy zmieniający dotychczasową politykę??? żałosne! ja głosuję na Jończyka! jemu się jeszcze chce coś zrobić.
plaskaty - screena zapisuję - pozdro

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... @Fryderyk komentuje +34
Tyś jest Fryderyk chyba z wibrysami i sierscia, debaty to burmistrz uwielbia z mieszkańcami w sądzie (Grzyb), ciekawe co ta oddana miastu zrobiła dla Głowackiego znad Choczenki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Fryderyk. komentuje +11
List dobry. Mam nadzieję, że Pani się uda i nadal będzie Pani burmistrzem. A debata o mieście rzeczywiście by się przydała.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... m1 komentuje +67
Znowu list, jeszcze niedawno listy od niej leżały po klatkach bo nikt tego brać nie chciał za czyje pieniądze znowu te fałszywe listy? Znowu będą brednie co nam zrobi Dom Pielgrzyma? Dosyć tej obłudy, wybierajmy młodość czyli Klinowski , a nie starych polityków typu Filipiak i Jończyk

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Pepe komentuje +8
Do wyborów jeszcze daleko, bardzo dużo może się jeszcze zmienić. W Wadowicach jest Ewa Filipiak, która cieszy się dużym zaufaniem mieszkańców i wydaje mi się, że wyborcy nie dadzą się nabrać na tanią propagandę lewusów, którzy nienawidzą tego miasta i wszystko próbują tutaj opluć.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Goszka komentuje +18
A ja głosowałam i będę głosowała na Ewę Filipiak. Uważam, że to bardzo dobry burmistrz dla Wadowic.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był