aa225b3008d727826b74747f2d3d49ed.html PiS rusza ze swoją gazetą pod strzechy

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

PiS rusza ze swoją gazetą pod strzechy

Email Drukuj
Prawo i Sprawiedliwość rusza w Polskę z kampanią- Czas na zmiany. Partia Jarosława Kaczyńskiego tworzy już listy wyborcze do wyborów samorządowych, rozpoczyna powoli kampanię i jednoczy prawicę. Jakie będą tego efekty?Prawo i Sprawiedliwość tworzy już listy kandydatów do wyborów samorządowych do rad sejmików powiatów i gmin. Na listach mają się znaleźć nie tylko obecni radni PiS i członkowie partii, ale także sympatycy partii, a także przedstawiciele świeżo przyłączonych partii Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina.

W minioną sobotę w ramach zgromadzenia obywatelskiego „Czas na zmianyPrawo i Sprawiedliwość podpisało polityczne porozumienie z Solidarną Polską oraz Polską Razem. Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin złożyli podpisy na dokumencie, którego celem jest trwałe zjednoczenie polskiej prawicy.

W dokumencie podpisanym w sobotę przez liderów trzech partii prawicowych na sali warszawskiego Centrum Expo XXI możemy przeczytać:
W obliczu kryzysu politycznego, jakiego staliśmy się świadkami w ostatnich tygodniach, i świadomi odpowiedzialności za losy Ojczyzny, Prawo i Sprawiedliwość, Polska Razem Jarosława Gowina i Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro zawierają porozumienie w celu stworzenia silnej alternatywy dla skompromitowanego i szkodzącego Polsce rządu koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Z dokumentu, który stał się podwaliną do wspólnego działania polskiej prawicy na rzecz dobra Polski, dowiadujemy się m.in., że premier Donald Tusknie jest w stanie skoordynować działań swoich ministrów i prowadzonej przez nich polityki”, „nagrania pokazują, jak zobowiązany mocą ustaw do apolityczności Prezes Narodowego Banku Polskiego prowadzi zakulisowe targi zmierzające do uniemożliwienia zwycięstwa w wyborach partii opozycyjnej i ustala politykę kadrową Premiera”, zaś polityka prowadzona w Polsce przez ostatnie lata „w dużej mierze nastawiona była na kontynuację wielu wadliwych mechanizmów i powiązań z okresu PRL”.

Prawo i Sprawiedliwość, podpisując porozumienie z innymi partiami prawicowymi oraz działając wraz z przedstawicielami m.in. NSZZ „Solidarność”, klubów „Gazety Polskiej”, Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Solidarności Rolników Indywidualnych, Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dało początek szeroko zakrojonej akcji.

Podczas sobotniego zgromadzenia obywatelskiego, prowadzonego przez poseł Małgorzatę Sadurską rozdawany był najnowszy biuletyn „Czas na zmiany”, który ma trafić do czytelników w całej Polsce. Będzie rozdawany we wszystkich powiatach.

Biuletyn, jako część akcji Prawa i Sprawiedliwości, przedstawi czytelnikom według założeń autorów prawdziwe oblicze obecnej władzy. W tym tygodniu członkowie PiS i współpracownicy posła Krzysztofa Szczerskiego rozdawali biuletyn na targu w Suchej Beskidzkiej.
Naszą narodową potrzebą, warunkiem rozpoczęcia narodowej polityki jest odsunięcie tej władzy. Każdy dzień tej władzy bardzo drogo kosztuje nasz naród. I dlatego musimy iść w tym kierunku możliwie szybko. Musimy iść w tym kierunku tak, by już następne wybory, te za kilka miesięcy, przyniosły nam sukces, przyniosły zmianę władzy w wielu przynajmniej miejscach naszego kraju, w wielu regionach, w wielu gminach, miastach. To jest potrzeba, którą musimy uznać dzisiaj za coś, co dalece przekracza jakiekolwiek partykularne interesy. To jest dzisiaj potrzeba najwyższa - mówi Jarosław Kaczyński.
(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (17)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Robert 87 komentuje +1
Przeczytajcie sobie kim jest Tusk i czym jest jego partia: http://wpolityce.pl/spoleczens...ie-wstrzas

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
MAMY DOBREGO BURMISTRZA I TAK MA ZOSTAC NA ZAWSZE I JUŻ

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... binek komentuje +2
Tylko PiS zwycięzy!!Trza zmienic burmistrz wadowic wkoncu!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... Wadowiczanin_ komentuje +6
PiS - mowa agresji i mentalność przesiąknięta psychotyzmem. Wszystko, czego cywilizowane społeczeństwo chciało by się pozbyć.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 07 - 2014
... ja1111 komentuje +9
Nie wierzę w ani jedno słowo wypowiedziane lub zapisane przez polityka jakiejkolwiek partii. Doświadczenia ostatnich 25 lat pokazują, że każde słowo wypowiedziane przez jakiegokolwiek polityka z dużym prawdopodobieństwem można uznać za lekko mijające się z rzeczywistością (czyli mówiąc językiem zrozumiałym dla każdego obywatela - kłamią ludziom w żywe oczy). Tyle jeśli chodzi o moją opinię.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 07 - 2014
zakute pisowskie pały sieją nienawisc a tym kraju i

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 07 - 2014
... olle komentuje +4
@Młody 1986
U nas platforma nie lepsza z jej szefem na czele.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 07 - 2014
... Młody1986 komentuje +7
Niestety Polską obecnie rządzi ekipa nieudaczników ! Ten rząd, to zwykły bubel
Mamy w Polsce rząd celebrytów politycznych zamiast gabinetu ekspertów.
Młodzież, studenci i ludzie w średnim wieku mają już dość przekrętów, korupcji, afer, kolesiostwa , zamiatania afer pod dywan, propagandy sukcesu itd.
Niestety młodzi wyborcy też zostali oszukani przez propagandę Tuska. PO-szli, zagłosowali, PO-parli i co ?
Dzisiaj spojrzeli prawdzie w oczy i uświadomili sobie, że swoje głosy zaoferowali politycznym i medialnym hochsztaplerom, że nic nie zostało z obiecanek Tuska.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Tusk i PLATFORMA nic nie robią, są nieudolni, tylko ładnie w telewizji wyglądają i karmią ludzi bajkami bo ludzie lubią słuchać bajek i żyć złudzeniami.
Prawda jest taka, że czego się PO nie dotknie, to wszystko zepsuje.
Uchwalają buble, co zbudują to się wali ale za nic nie odpowiadają, pozostają bezkarni. Polakom opowiadają bzdury, że niby to tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi, tylko kiedy zwykły obywatel popełni jakiś niewielki nawet błąd , to nie ma wytłumaczenia, że się pomylił, że popełnił błąd, jest ścigany i dotkliwie karany przez odpowiednie organy państwa.
Jak Polska jest rządzona ? Chory psychicznie chłopak trafia do więzienia za batonik o wartości 0.99 zł.
Przyłapana na gorącym uczynku, na łapówce 100 tyś.zł. pani Sawicka( później co jest skandalem ), uniewinniona posłanka PO chce zwrotu przedmiotów - czy państwo Polskie powinno też zwrócić tej pani 100 tyś. zł łapówki które jej odebrano ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 07 - 2014
... @obywatel dziadunio komentuje +12
przecież oszołomy już są u władzy: w mieście od lat 20, w powiecie od 3

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... andreas22 komentuje +3
ALE MUSZĘ CIĘ ZMARTWIĆ OBYWATELU DZIADUNIO!!! WSZYSTKO BĘDZIE kaczyńskiego NAWET SKAWA ZMIENI SWOJĄ NAZWĘ!!! LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ WIEM, ŻE ZA KOMUNY BYŁO DOBRZE DLA NIE KTÓRYCH ALE TERAZ WSZYSCY MOGĄ WSZYSTKO TEŻ MAJĄ GŁOWĘ I DZIESIĘĆ PALCÓW!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... Kareum komentuje +7
Prawda jest taka że nie ma na kogo głosować ! Jedni i drudzy są tacy sami jedni afery drudzy Smoleńsk, najlepiej robić swoje i nie przejmować się całą polityką, byle by gorzej nie było a będzie dobrze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... ? komentuje +3
Jończyk królem, giermków już ma

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... Obywatel dziadunio komentuje +26
Boże!,jeżeli naprawdę istniejesz.Spraw aby te oszołomy nie dostały się do władzy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... nepsi komentuje +2
Jaroslaw Polske zbaw

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
baranku niewykształcony to cie Gładyszysko nie nauczyło, ze urzędnika się nie da zwolnić, imbecylu.
Ja wiem ze jak twoja sitwa by sie znalazła w urzedzie tobyscie swoich powsadzali ale musze cie zmartwic, no nie da sie, no nie.
Widac jak czepiecie porami bo Jończyk sie skompromitował i wystawił blogerów

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
... Antoni komentuje +5
To co tu wypisujecie to w większości domysły , macanie po omacku .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
ale ześ dziadunio popłynoł teros
to cie Jończas wystawił na pośmiewisko i głupka z ciebie zrobil
aż mi cie szkoda chłopok
no, szkoda tego dziadunia ze się dał nabrać Jończykowi
za słaby intelektualnie jest dla Jończyka
On i cały ten Targosz sie dali wmanipulować
no szkoda
no a czego sie spodziewałeś po dziaduni
ale ja wierze, że dziadunio jest na tyle silny że odejdzie z list Jończyka i sam sobie założy komitet
brawo dziadunio do przodu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był