8349c622cb45e6ac542599537e4e6719.html Platforma rusza w teren, bedą wybory?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Platforma rusza w teren, bedą wybory?

Email Drukuj
Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej uaktywnili się w terenie. Będą informować wyborców bezpośrednio o sukcesach rządu Donalda Tuska. W Wadowicach już jedno spotkanie zorganizowali.Senator Janusz Sepioł, poseł Tadeusz Arkit z naszego okręgu wyborczego oraz wójt Lanckorony Zofia Oszacka i Stanisław Kotarba, szef powiatowej PO, zorganizowali spotkanie (15.12) z wyborcami w Bibliotece Publicznej w Wadowicach.

Przyszło kilkanaście osób, dokładnie nie liczyliśmy. Ciekawostką tego posiedzenia był fakt, iż na spotkaniu miał być też obecny Jerzy Ochman z Choczni, radny sejmiku małopolskiego, ale jakoś go nie było. Ostatnio w ogóle mało jest aktywny publicznie. Poseł Arkit i senator Sepioł informowali o bieżącej polityce rządu i przygotowywanych projektach legislacyjnych.

Między innymi o zmianie ustawy o finansach publicznych. Ważne deklaracje jednak nie padły. Jedynie ta, że poseł Tadeusz Arkit zadeklarował, iż osobiście zajmie się sprawą przeciągającej się budowy zapory w Świnnej Porębie. Chodzi konkretnie o to, dlaczego plany przebudowy linii kolejowej uległy przedawnieniu, trzeba wykonywać nowe i kto za tą niedbałość ponosi odpowiedzialność.

"Wystąpię do ministra ochrony środowiska z zapytaniem, kto zawinił" - obiecał poseł Tadeusz Arkit. Jak udało nam się dowiedzieć Platforma w regionach będzie weryfikować listę swoich członków. To przygotowanie do wyborów władz regionalnych i powiatowych w 2009 roku.

Dla Platformy wybory te będą ważne, bo zdecydują o ustaleniu władz partii w regionach i powiatach, które będą z kolei decydować o listach wyborczych w wyborach samorządowych w 2010 roku. W powiecie wadowickim PO ma ok. 70 członków.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był