93ea8078f707c2ff05d68daafbc08625.html Kto chce zostać burmistrzem twojego miasta? Są już kandydaci

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kto chce zostać burmistrzem twojego miasta? Są już kandydaci

Email Drukuj
To dopiero przymiarki. Na lokalnej politycznej scenie powoli z mroku tajemniczości wyłaniają się kandydaci na burmistrzów Wadowic, Andrychowa i Kalwarii Zebrzydowskiej. Nazwiska się powtarzają. Kim są ci, którzy chcieliby objąć najważniejsze stanowiska samorządowe.


Wybory samorządowe dopiero 16 listopada, ale wraz z zbliżaniem się terminu zgłaszania kandydatów na radnych wójtów i burmistrzów coraz mniej będzie niewiadomych, jeśli chodzi o nazwiska,które zdecydują się wziąć udział w wyborach. Ostatecznie poznamy ich 17 października, kiedy to do północy trzeba zgłosić kandydatów w PKW.

Na razie pozostają nam spekulacje. Są już jednak pierwsze deklaracje osób, które chciałyby stanąć do wyborów.

W Wadowicach swój udział w wyborach deklaruje obecnie sprawująca urząd burmistrza Ewa Filipiak. Pani burmistrz ma być kandydatem szerokiego porozumienia środowisk, które same siebie określają jako patriotyczno-solidarnościowe. Nie wykluczone, że kandydaturę Ewy Filipiak wesprze Prawo i Sprawiedliwość. Platforma Obywatelska jeszcze zastanawia się na swoim kandydatem, być może nie wystawi nikogo, też popierając  Ewę Filipiak.

W PSL trwają jeszcze dyskusje, pojawiają się nazwiska lekarz i byłego dyrektora Szpitala Powiatowego Tadeusza Czopka i szefa ARMiR Józefa Budki. Ale to nic pewnego.

O wiele więcej propozycji jest na lewej flance politycznej Wadowic. Tutaj w miarę pewne są trzy nazwiska. Swoją kandydaturę zgłosił Jacek Jończyk, starosta wadowicki i emerytowany dyrektor Zakładu Karnego. Już ponad rok temu deklarację o starcie w wyborach na burmistrza ogłosił radny Mateusz Klinowski z Inicjatywy Wolne Wadowice. Ze swojej zapowiedzi Klinowski się nie wycofuje, a na mieście rozpoczął już nawet kampanię.

Do tego jeszcze dochodzi kandydatura Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Kolejny raz w wyborach zamierza wziąć udział randy powiatowy tej partii Zbigniew Jurczak. Zastrzega jednak, że o ile pozwoli mu na to zdrowie.

W Andrychowie o kolejną kadencję na stanowisku burmistrza ubiegać się będzie po czterech latach rządów  Tomasz Żak. Zamierza wystartować jako kandydat niezależny, z własnego komitetu wyborczego. Fotel włodarza miasta chce tymczasem odzyskać Jan Pietras, oficjalnie kandydat PiS, były burmistrz Andrychowa w latach 2002-2010.

Co ciekawe w Andrychowie PiS może mieć nawet dwóch kandydatów. Start w wyborach zapowiada inny polityk tej partii Krzysztof Kubień, obecnie radny miejski, a kiedyś Przewodniczący Rady Miasta.

Podobnie jak w Wadowicach nic na razie pewnego nie słychać o kandydatach Platformy. Jako propozycje PO wymienia się tutaj Mirosława Nowaka, byłego wicestarostę raz Sebastiana Rabendę. Swojego kandydata będzie mieć także SLD. To Czesław Rajda, radny powiatu oraz szef powiatowych struktur tej partii.

W Kalwarii Zebrzydowskiej na razie wyłania się jedynie dwóch kandydatów. To obecny burmistrz Zbigniew Stradomski, który cztery lata temu wygrał z rządzącym miastem przez 20 lat Augustynem Ormantym. Ten ostatni podobno już zadeklarował, że będzie próbował odzyskać stanowisko, więc kalwarianie zostaną postawieni przed takim samym wyborem jak w 2010 roku.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (50)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... karol1123 komentuje +1
Ile kosztuje usunięcie komentarza? Dlaczego admin ulega presji?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
... dudududu komentuje +6
słyszałem że Kuzon chce zostać starostą ,cz ktoś coś słyszał na ten temat

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 08 - 2014
... spieprzaj dziadu stad komentuje +6
dziadunio idź sobie czytaj swoj blog, który i tak podobno sam sobie czytasz z żona a nie wypisuj tu głupot

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... tttttttttt komentuje +9
Smiac mi sie chce z teg portalu ktory ciągle usuwa komentarze ktore im nie pasują.Brawo niech żyje wolność słowa i rzetelne media .Dziadostwo jak całe te władze wadowickie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... Piesek Dziadunia komentuje +5
Ale zabolało, a długo przerabiałeś czytelność Dziadunio??????
Czy tylko tak w wolnej chwili, he he he
bałwanem też sztuką jest być
pamiętaj osiołku niewykształcony

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... Tata komentuje +1
wybory.. kampania.. kandydat p. Klinowski zamiast myslec o stołku musi wrócić na ziemie.Biedaczek ostatnio na spotkaniu powodziowym Nadbrzeżna przesiedział cale zebranie dobrze ponad godzine ,nieobecny pływajacy w obłokach siedzacy na tronie burmistrza........ zacął rozdawac ulotki wyborcze.A to ze była powódz, mieszkancy stracili mieszkania.ma to głeboko w d... Trzeba jednak współczuć takim ludziom myslącym tylko o sobie...
pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... XXXl1 komentuje +12
JA będę głosował na Ewę Filipiak


ŻARTUJĘ !!!! :-) :-) :-)
Nie mam najmniejszego powodu aby głosować na Filipiakową.

Przez tyle lat nie potrafiła nawet wybudować obwodnicy.
W weekendy i święta całe Wadowice są zakorkowane. MAKABRA.

Za "wielki sukces" obecnej władzy można by było zaś uznać coraz to mniejszą liczbę miejsc pracy...

Dość już rządów Filipiakowej !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... iritt komentuje +4
Haha klinu !!!! Chce być burmistrzem? Niw rozśmieszajcie ludzi. Zaraz na trawnikach by rosły konopie .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... wyborowy wyborca1 komentuje +4
Co Wadowice (my wyborcy) możemy dać Filipiakowej lub Jonczykowi lub Klinowskiemu - władze rzecz jasna.

Co Ci w/w wymienieni mogą dać Wadowicom - rzecz nie jasna.

Niech pokażą swe PROGRAMY może uwierzymy w ich kłamsta.

Mam nadzieje że wygra ten co kłamał będzie najmniej.

PS.
Zbyt emocjonalne te komentarze,ża dużo emocji a za mało rozsądku.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... ekspedyt komentuje +18
A może tak zająć się ze swoimi (bez)radnymi zeszlifowaniem bruku na ulicy Zatorskiej, po której nie da się chodzić! Płace całej ekipy urzędasów za nieróbstwo to skandal. Może wreszcie zostanie zrobione coś pożytecznego dla mieszkańców!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
... Ciszej nad trumną komentuje +5
Niech no tylko Filipiakowej powinie się noga i nie będzie pewności co do jej wygranej, może nas zaskoczyć niespodziewany start czarnego konia tych wyborów... tfu, raczej czarnego kocura, z Janem Pawełm II na T-shirtcie ;)

Swoją drogą ciekwi mnie, co ten cyniczny człowiek będzie robił po wygranej Klinowskiego w listopadowych wyborach. Jedno jest pewne - kot zawsze spada na cztery łapy. Kocur jeszcze nas zaskoczy.

"Reggae kocia muzyka
kocia muzyka reggae
miauczy i utyka
kocia muzyka regge

Kulawy kocur za pogrzebem
Kocia muzyka regge

Miauczy i utyka
Reggae kocia muzyka..."

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 08 - 2014
KONIEC z sitwą , korupcja , matactfem

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... berek komentuje +9
Gdzie Jonczyk mieszka wiem.Za budowę szpitala ma u mnie plus ale za to co wyprawia się w ZOZ minus i to podwójny, który bynajmniej plusem się nie robi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
... @berek komentuje +15
Przecież Jończyk jest chocznianinem, a trochę dziwna ta ucieczka niby tak wspaniale w ZOZ, budowa szpitala wre, a on daje nogę ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Wesoly komentuje +26
Niech Klinowski zostanie bylo by wesoło.Moze by zatarł nosa Filipakowej i najwiekszemu chamowi w powiecie - Jończykowi :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... berek komentuje +10
Koniec końców i tak EFI winner. Kalwaria i Andrychów to niewiadome. Zobaczycie.JJ jest w mieście postrzegany jako chocznianin, to co wyprawiają w ZZOZ jego poplecznicy chluby mu nie przynosi, pewnie w stosownym czasie zostanie mu wyciągnięte nienajlepsze zdrowie jak wypisują mu jego przeciwnicy, inna sprawa ze każdy mundurowy chyba tak kombinuje na emeryturze,żeby dostać stosowny dodatek, MK to pikuś wyciągną mu miłość do Marychy i to wystarczy w Wadowicach, inna sprawa ze w potyczkach tv dawał się łatwo Kocurowi sprowokować, Jurczak to SLD i poparcie EW,czyli polityczny niebyt w Wadowicach.Kandydatury PSL to tak dla rozweselenia gawiedzi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... m1 komentuje +31
Filipiak i Jończyk to starzy wyjadacze, a wybór między nimi to wybór między dżumą a cholerą, tylko ktoś o świeżym spojrzeniu, z poza układów czyli Mateusz Klinowski.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... greg0.75 komentuje +8
Swoją drogą ciekawe, że p. Jończyk zgłaszany na starostę przez Wspólny Dom-PiS-PO w momencie kiedy zdecydował się kandydować na burmistrza awansował na "lewicę". Tzn zgadzam się, że drugiej tak lewicowej jak PiS partii na polskiej scenie politycznej nie uświadczysz, ale że tak uważa redakcja - to się dziwię...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... pantarei komentuje +10
Jak to mozliwe ze PIS i PO moga na liste wyborcza wystawic tego samego kandydata,niepojmuje tego ale nie ma tego nigdzie ale co widze tutaj sa Wadowice i nagle robi sie to mozliwe,doprawdy paranoja.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... jbrynkus komentuje +1
@dżołk
-pierwsza myśl - faktycznie po co napisałem, jeśli tego nie rozumiesz
- druga myśl - żadnych wywodów filozoficznych nie było (ale ty tego nie zauważasz), ale konkretna ocena wypowiedzi terapeuty

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... binek komentuje +15
P Filipak jeszcz ema mało kasy?? Ludzie nie badzmy ciemni i nie wybierajmy osoby ktora nied ba o mieszkanców, niech da kazdemu taka wypłąte alebo połowej te co ona pobiera to utrzymiemy rodizny a nie rynek robic!!!! Ja nie głosuję na kogos kto tylko dba o swoje interesy!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... klklkl komentuje +10
Ja jak zwykle oddam głos Pani Filipiak , bo innych mądrych kandydatów nie widzę, a już napewno nie p. klinowskiemu który będzie śmieci po mieście rozrzucał żeby patrzec jak inni zbieraja.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Komentatorek komentuje +7
Jeśli partyjne nominacje zadziałają i przekonają mieszkańców to wygra:
Wadowice - Filipiakowa,
Andrychów - Pietras,
Kalwaria - Stradomski,
Jeśli wygrają teoretyczni faworyci:
Wadowice - Jończyk,
Andrychów - Żak,
Kalwaria - Stradomski.
Jeśli zadziała logika i myślenie o przyszłości ZWYCIĘŻĄ:
Wadowice - Jończyk,
Kalwaria - Stradomski,
Andrychów - Pietras

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Misza komentuje +4
Pan Jacek może i tak ale bez Wyroby!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... ERYK1 komentuje +6
Może prof. Gliński ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... gonzo komentuje +11
czy ta ewa zgłupiała jeszcze jej mało?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... dżołk komentuje +3
@jbrynkus
przeczytałem Twój komentarz i pierwsza myśl: wywód filozoficzny kontra argumenty (terapeuty). No fajnie że dużo napisałeś tylko po co?!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Młody gniewny komentuje +33
Obecna burmistrz chce dotrwać na stołku do emerytury,Jończyk...pazerny na pieniądze i posady dla rodziny,Klinowski ma wizje i pragnie coś zmienić.Pozostali się nie liczą.Głosuje zatem na Mateusza.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... wi_stas komentuje +9
Lewa flanka to nie J.Jończyk, a E.Filipiak. Bo to przecież obecna ekipa stosuje zasady obowiązujące w głębokim komunizmie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... rotary komentuje +7
Gdyby to ode mnie zalezalo to chcialbym zeby wybory w Wadowicach wygral terapeuta ale to niestety niemozliwe.Ja sadze ze Filipiakowa ma za duze uklady zeby mogla z kimkolwiek przegrac te wybory.Umowmy sie nikt wiekszej sily przebicia od niej tutaj nie ma.Zreszty wyniki referendum kiedy chciano obalic rok temu Burmistrzowa pokazaly ze brakowalo 4tys glosow zeby to zrobic,dlatego trzeba by duzej kampani zrobic zeby ktokolwiek mogl wygrac na nasza pania burmistrz.Juz teraz mozna z duza doza prawdopodobienstwa zalozyc ze te wybory po raz kolejny ona tez wygra.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... tata komentuje +5
No nie kałakolczik , ten prawnik jak go nazywasz , ostatnio siedział cale zebranie - na temat powodzi i biedaczek nie zaskoczył o czym sie mówi , tylko zrobił próbe agitacji politycznej.
Przedkłada stołek nad tragedie ludzi. Masakra. Wydaje mi sie tez że w NIEBIE to wszystko widza , co on robi i na pewno go nie poprą.....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... jbrynkus komentuje +19
Tak na wszelki wypadek informuję Marcina Płaszczycę, właściciela tego portalu, że komentarz ten wpiszę także na facbooku, gdzie jest więcej odwiedzających niż jego marną stronę za ok. 1650 zł miesięcznie.
Rzecz dotyczy komentarza interanuty o nicku: terapeuta, który napisał:
"Wadowice niesamowicie się zmieniły na lepsze. Gdy rządziła komuna do Wadowic pasowało powiedzenie : Wadowice miasto bycze, cztery domy dwie ulice. Teraz jest inaczej i zrobiono wiele potrzebnych miastu ( mądrych ) inwestycji. Wymienię tu tylko kilka ; basen, kanalizacja miasta i rynku, ulicy Zatorskiej ( bardzo potrzebna i mądra decyzja). Rozwiązano problem komunikacyjny (kto to jeszcze pamięta). Ruch samochodowy teraz jest nie przez rynek a zbudowanymi obwodnicami. Zbudowano śmietnisko a tym samym rozwiązano problem śmieci. To tylko kilka tych, które mi przychodzą do głowy. O szpitalu już nie wspomnę czy Zalewie, który sprawia wiele możliwości. Czy to były mądre decyzje? Szukając odpowiedzi wystarczy spojrzeć na sąsiednie miasta".
- jak się czyta takie komentarze, to przychodzą do głowy przynajmniej trzy reakcje:
1. z którym miastem chcesz porówwnywać rozwój Wadowic? Jeśli z Kalwarią rządzoną nieudolnie przez Ormantego i teraz dobijaną przez duet Stradomski-Cimer (tu jest jednak problem, bo przecież Kalwaria, także Płaszczycy płaci, a wyglada na to, że źle jest rządzona nawet w jego opinii, bo takiego komenatarza nie usunął) oraz z Andrychowem wykańczanym przez Żaka, to masz rację. Ale jeśli z Kętami, Zatorem i Suchą Beskidzką,, to wystarczy przejrzeć tylko rankingi (te uczciwe, a nie opłacane przez uczestników konkursu) i pojechać do tych miast, by przekonać się, że one znacznie lepiej się rozwijają
2. nasuwa się też słynna wypwiedź Wiesława Gomułki komunistycznego przywódcy Polski Ludowej, który porównując jej rozwój z Polską międzywojenną mówił: przed II wojną światowąstaliśmy nad przepaścią (gospodarczą), a teraz zrobiliśmy krok naprzód - dla niemyślacych logicznie: krok naprzód w przepaść
3. I wreszcie - faktycznie: są pewne ozanki rozwoju w Wadowicach, ale to tak jakby stwierdzić, że 200 lat temu mieszkańcy Wadowic chodzili boso, a teraz mają buty. Tylko jakie są te buty?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... Marcinko komentuje +1
A kto to jest ten Kamil Świątek?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... wyborcczy komentuje +2
A gdzie Kamil Świątek ??? Przecież też zapowiadał swój start w wyborach na burmistrza !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... jkl komentuje +7
Wadowice są najlepszym miastem do życia w tym regionie Polski. Ci co maja inne zdanie to hipokryci.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 08 - 2014
... yf8bb komentuje +8
terapełta szybko na sor musisz mieć 42 stopnie jak nic albo za ciasne majtki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... terapeuta komentuje +22
Jestem człowiekiem konkretnym a nie obrażającym i prowadzącym walkę polityczną polegającą na krytykowaniu wszystkich i wszystkiego. Konkretnie proszę odnieś się do tekstu a nie do mojej skromnej osoby.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... roollf komentuje +13
terapeuta jesteś dekiel i filip jednocześnie!!!!!!!!
czy tobie oczy pipą polityczną zarosły????? czy ty w życiu nic nie widzisz? nie masz znajomych i nie znasz ludzi poza tymi u których pod biurkiem sierdzisz że nie wiesz że Wadowicach nie jest dobrze ani wesoło. matołem jesteś czy kompletnym nieudacznikiem który wypowiada się i nawet nie wie w jakim temacie. Skończ te brednie i idź się lecz bo przez takich mamy tylko problemy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... berek komentuje +10
Cały szpital murem za Czopkiem! Byłby to pierwszy w historii Burmistrz-Primariusz!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... nieznajomy komentuje +10
Brawo terapeuta!
Widzę, że sarkazm nie jest Ci obcy - brawo, nareszcie przyznajesz, że w Wadowicach wszystko jest na opak, a ostatnie 20 lat, to czas bezpowrotnie stracony...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... terapeuta komentuje +26
Wadowice niesamowicie się zmieniły na lepsze. Gdy rządziła komuna do Wadowic pasowało powiedzenie : Wadowice miasto bycze, cztery domy dwie ulice. Teraz jest inaczej i zrobiono wiele potrzebnych miastu ( mądrych ) inwestycji. Wymienię tu tylko kilka ; basen, kanalizacja miasta i rynku, ulicy Zatorskiej ( bardzo potrzebna i mądra decyzja). Rozwiązano problem komunikacyjny (kto to jeszcze pamięta). Ruch samochodowy teraz jest nie przez rynek a zbudowanymi obwodnicami. Zbudowano śmietnisko a tym samym rozwiązano problem śmieci. To tylko kilka tych, które mi przychodzą do głowy. O szpitalu już nie wspomnę czy Zalewie, który sprawia wiele możliwości. Czy to były mądre decyzje? Szukając odpowiedzi wystarczy spojrzeć na sąsiednie miasta.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... aaaaa komentuje +13
kałakolczik-> czy jestes samym Klinowskim czy kims z jego rodziny?
Co to za prawnik który każdym swoim działaniem sam się wprawia w kłopoty, poza robieniem szumu i próbą zdeklasowania Filipiakowej nie kojarze go z niczym konkretnym.
Dla mnie to tylko koleś któremu nie idzie w zawodzie i szuka innego dobrze płatnego stanowiska, a takie jest burmistrzowanie. Młody gniewny i irytujący, bez chęci pomocy miastu a jedynie złośliwy, którego celem jest i będzie walka tak po prostu, żeby pokazać że walczy .. choć sam nie wie z kim i po co, ot dla zasady.. 'prawa młodości'..

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... Koniec FILIPIAK BLISKI !!! komentuje +38
20 lat rządów Ewy wystarczy i mamy zaścianek, jaki mamy.Gorzej już być nie może.

Ludzie, opamiętajcie się i idźcie do wyborów.

Filipiak powinna mieć honor i odejść, ale ta kobieta ani honoru, ani kultury, ani klasy nie ma.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... sowme komentuje +8
nikogo konkretnego nie ma....!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... ZośkaSamośka komentuje +10
Wynik wyborów: Kalwaria- p. Stradomski Wadowice- p. Filipiak. Najlepszy zawsze wygrywa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... Krys komentuje +7
"Zgadzam się" z komentarzem kałakolczik - tylko jak naciskam opcje "zgadzam się" to błędnie wyskakuje że już głosowałam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... siudmy komentuje +0
Nie wjym czy bede glosowol czy nie bede glosowol ale jedno wjym, jestek se siudmy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... mikar komentuje +15
Filipiakowa jak nigdy ma sie kogos obawiac bo kandydatow bedzie wiecej niz dwoch bo po ostatnich wyborach pozostal niesmak gdzie w Wadowicach zgloszeni na listy zostali tylko dwaj kandydaci czyli Filipiak i Jurczak,a Szkutnika nie dopuszczono do list robiac istny cyrk i niesmak.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... babunia komentuje +36
To już chyba czas najwyższy wnuki bawić a nie starać się o reelekcję tym bardziej że córka już swojego adoratora znalazła i niedługo ślub się szykuje. Odejdź babciu wstydu oszczędź i mieszkańców papieskiego miasta.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
... kałakolczik komentuje +46
To jest jasne jak słońce, że wygra prawnik Mateusz Klinowski i tych mniej znacząco poważnych kandydatów zdeklasuje posyłając do narożnika. Niechaj Pan Bóg wesprze tego wielce szanownego kandydata. Potrzebny jest burmistrz z wykształceniem prawniczym aby poprawnie rządził po lewicowemu. Dość mamy tej nieudolnej prawicy. Co - nie ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był