0ab0dfe8bcdc6bf5b454763e91d930e1.html Radni wzywają starostę Jacka Jończyka, by się opamiętał

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Radni wzywają starostę Jacka Jończyka, by się opamiętał

Email Drukuj
Czarne chmury zbierają się nad głową starosty Jacka Jończyka i jego zaufanej, wicestarosty Marty Królik. Radni wzywają starostę, by się opamiętał i podpisał umowę z gminą Wadowice. Przez fochy starosty powiat może stracić 750 tys. złotych.Tak mocnego głosu ze strony koalicjantów w tej kadencji jeszcze nie było. Klub Prawa i Sprawiedliwości wzywa starostę Jacka Jończyka, by się opamiętał i podpisał umowę z gminą Wadowice na przekazanie 750 tysięcy złotych na Szpital powiatowy im. Jana Pawła II.

Przypomnijmy. Starosta Jacek Jończyk i wicestarosta Marta Królik wystąpili o przekazanie tych pieniędzy na budowę szpitala. Rada Miasta uchwaliła pomoc w wysokości 750 tysięcy złotych, a burmistrz Ewa Filipiak chciała podpisać ze starostwem umowę, ale zastrzegła w niej że szpital nie będzie likwidowany, ani prywatyzowany. Starosta takiej gwarancji w umowie jej dać nie chce i przez to powiat może stracić 750 tysięcy złotych.

Sytuacja robi się bardzo napięta, a obie strony nie mogą dojść do porozumienia. Wadowice zaproponowały nawet, że wobec braku pewności starosty, iż szpital nie będzie likwidowany lub prywatyzowany, gmina przejmie jego prowadzenie.

W sprawie sporu wypowiedział się największy koalicjant starosty w Radzie Powiatu Klub Prawa i Sprawiedliwości, który liczy 9 radnych. Radni zebrali się na s posiedzeniu 22 lipca i uchwalili jednomyślnie wspólne stanowisko, w którym czytamy:
Klub Radnych PiS stoi na stanowisku, że Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Wadowicach powinien pozostać ogólnodostępną placówką publiczną. Sprzeciwiamy się wszelkim inicjatywom oraz planom zmierzającym do likwidacji, bądź prywatyzacji szpitala. Domagamy się od starosty Jacka Jończyka niezwłocznego podpisania umowy dotyczącej przekazania przez gminę Wadowice kwoty 750 000 zł na budowę szpitalnego pawilonu E, w formie przedłożonej przez burmistrz Wadowic - napisali radni.
Apel radnych PiS stawia starostę w bardzo trudnej sytuacji. Poparcie PiS jest mu potrzebne, by w spokoju dokończyć sprawowanie władzy w tej kadencji i liczyć na kolejny wybór. Jacek Jończyk jednak może stracić to zaufanie, tym bardziej, że ostatnio bliżej mu do lewicy niż do prawicy.
Tu nie chodzi o politykę, ale o zdrowy rozsądek. Normalni ludzie nie rozumieją tego, co robi dziś starosta Jończyk. Najpierw z Martą Królik biegał po gminach i prosił o pieniądze na szpital, a teraz, gdy je dostaje odstawia fochy i utrudnia ich przekazanie. Przecież warunki Wadowic nie są tak naprawdę wygórowane -komentuje dla nas jeden z radnych PiS.
}} Zobacz też: TVP Kraków "Bój o szpital"
(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (51)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... mariolka@ komentuje +0
Do : goscowa1 - sa ludzie i to dużo ich jest - którzy myslą , obserwują i wyciągają wnioski. nie traktuj nas jak "baranów " - wszystkich- jak to powiedział niejaki Aaron Szechter vel Adam Michnik w Australii - tak nas Polaków nazwał. Nie pouczaj i nie ubliżaj nikomu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
31 - 07 - 2014
... KuKu komentuje +1
a nie zastanawiał sie nikt czy za kilka kilkanascie lat nie zostanie wprowadzona prywatyzacja szpitali?? a wtedy co Powiat Wadowicki bedzie musiał zwrócić Gminie Wadowice nie 750 tys. zł a grubo ponad milion.....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... Starostwo na walizkach komentuje +7
Starosta i lewica w końcu ujawnili swe prawdziwe oblicze. PiS powinien odwołać starostę i wicestarościnę.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... Obywatel dziadunio komentuje +4
Jończyk wart Ewy.Z dwojga złego lepiej głosować na Inicjatywą......przynajmniej nie upaprani .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... olle komentuje +4
Seperatysta do Adiutare po pomoc.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... NIE dla likwidacji szpitala! komentuje +11
NIE dla LIKWIDACJI naszego szpitala powiatowego im. Ojca Świętego Jana Pawła II. Nie pozwolimy sitwie z Batorego zlikwidować szpitala.

NIE dla Jończyka, Królikowej i Lasy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... separatysta komentuje +5
Panie Jończyk trzymaj się pan bo oni tak się boją że manipulują i cyganią żeby pan nie startował na burmistrza.Nauczyli się od USA którzy wymyślają rózne historie łącznie z zestrzeleniem samolotu aby tylko wciągnąć UE do wojny z Rosją i żeby nasze kraje uzależnić tylko od jankesów.Z Irakiem też tak oszukiwali żeby mieć pretekst do najazdu i rabowania teraz chcą wywołać wojnę bo nadrukowali za dużo dolarów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... gosciowa1 komentuje +6
Tak naprawde to wy tylko znacie sprawe z jednej strony...Strony Pana Redaktora niniejszego postu, ktory jest czlowiekiem jak wiemy malo obiektywnym. Tak was nakreca a wy jak te papugi powtarzacie i przytakujecie. Ludzie zeby komentowac to trzeba miec wiedze, dobrze sie znac na sprawie, a jak nie macie to do czego sie bierzecie. Tak naprawde to powody do nie podpisania umowy zna starosta i jesli zechce to wyda orzeczenie lub komentarz w tej sprawie. Ta cala polityczna sekcja tej strony internatowej zamienila sie w wielka akcje o tym jak sie pozbyc Starosty. To stalo sie juz tak nudne jak wasze komentarze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... olle komentuje +11
Wybudować , wyremontować , wyposażyć a potem grzecznie poprosić żeby raczyli przejąć , następnie błagać żeby brali od nas kasę za nieleczenie.
A może tak sierpem i młotem w .....................................................................

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
starosta robi słusznie

popieram bo znam sprawę i tak powinno byc

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... W(tedy) komentuje +1
Rozgrywania Pana Jacka ciag dalszy ( kto to robi?). Dla czego tak wczesnie ujawnił Pan swoje zamiary. Czułem,że sie to tak skończy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
... m1 komentuje +13
Dla przyzwoitości i rzetelności proszę napisać, którzy to radni PIS się burzą, ja interesuję się polityką, ale nie spotkałam z jakimś veto z ich strony, przecież mogliście się państwo prowadzić dyskusję w dniu ostatnich obrad, kiedy to starosta z przewodniczącym zabronili dyskusji o szpitalu czynnikom społecznym ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... binek komentuje +12
W Wadowicach i tak mają wielkie nic, taka prawda bezrobocie n jak w Afryce, bieda i nawet kolei nie ma więc, wszystko mi jedno.. Niech zaorzą te wadowice, bo wstyd!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... sluga komentuje +7
Pytanie do redaktora - gdzie w oświadczeniu radni PiS wzywają starostę aby się opamiętał, nie wiedzę tu takiego stwierdzenia.
Ciekawe czy radni PiS znają cały tekst umowy - chyba tak skoro się tak wypowiadają.
No i mam nadzieję, że jak umowa zostanie zawarta i np zmieni się ustawa przekształcająca w państwowe wszystkie szpitale powiatowe to zapłacą gminie 750 tys + odsetki z własnej kieszeni - w końcu właściciel szpitala się zmieni...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... stanislaw komentuje +12
Witajcie.
NIKT myślący tak skonstruowanej umowy NIE PODPISZE.
Nie dla się,ale dla następcy.
Nikt nie wie co na Wiejskiej wymyślą ze Służbą Zdrowia,a proponowana umowa jest BEZTERMINOWA.
Miłego Dnia tyż Staszek.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... @zoolog komentuje +12
Marny z ciebie zoolog, a jeszcze gorszy zoopsycholog :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... zoolog komentuje +1
Śpieszę z wyjaśnieniami. Kramar to oczywiście taki skorupiak morski co lubi otaczać się szumowinami i żywi się padliną. Faktycznie często powoduje niestrawność...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... m1 komentuje +25
Jeszcze jedno, te oddziały szpitalne Kocicha pewnie będą na 7 piętrze szpitala , a EF proponując na gastrologię również mogła zaproponować na 7 piętro, którego nie będzie bo plan monstrum w/g planów Kocicha i OKOS nie wypalił :D :D :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... @@wydało się komentuje +3
Właśnie. A z czym to się je? a można po tym dostać niestrawności?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... m1 komentuje +2
@wydało się
Kto to jest Kramar?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... wydało się komentuje +2
m1 ty Kramarowski pomiocie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 07 - 2014
... m1 komentuje +33
Bardzo nierzetelna, stronnicza dziennikarka Kroniki, zapomniała powiedzieć, ze EF chce dać pieniądze na oddział nowy i dobrze wyposażony, a nie na budowę, o kuriozalnych zapisach szkoda mówić, kadencja kończy się za 3 m-ce, a ona żąda zapisów na lata.
Dlaczegóż to orędowniczka szpitala EF nie zwolni z podatku lecznicy?
Kocichowi się marzy onkologia, a oddziału Czopka nie ma kto doposażyć, chirurgia pod psem itd...Przestańcie wszyscy grać szpitalem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... @brudna kampania komentuje +21
Klinowski nie ma wpływu na Termowad, a tym bardziej na EF, on, aby dojść do głosu musi używać megafonu, a "kulturalna" burmistrz odpowie i tak "z Panem Klinowskim nie rozmawiam" obejrzyj na IWW posiedzenia RM.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... brudna kampania komentuje +6
Mam na myśli, że EF i MK nie zajmują sie istotnymi problemami mieszkańców. A to, że nie przepadają za sobą to jest powszechnie rzecz znana i sami zainteresowani nie ukrywają tego. W kwestii kampanii wyborczej śmiało stwierdzam, że grają podobnie. Ale to moje zdanie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... @brudna kampania komentuje +27
Coś się tobie pomyliło IWW i burmistrzowa to dwa przeciwległe bieguny, EF najchętniej by M.Klinowskiego z Paniami Siłkowskimi wysłała na szafot, a jakby tylko miała możliwość to IWW by zdelegalizowała.
Dobrze poczytaj na IWW to dowiesz się że od powstania Termowadu pierwsze skrzypce grała EF(Francuzi), a obecnie jej kolega z wylęgarni magistrackich Wróbel szefuje Termowadowi.Ceny są faktycznie skandaliczne wiem bo płacę(4,8 za m2 +Vat)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... terapeuta komentuje +16
Nie da się ukryć że pani Burmistrz ma rację. Kto( jaki gospodarz) daje publiczne pieniądze prywaciarzowi. Prywaciarzowi jak tak bardzo zależy na naszym zdrowiu ( a nie własnym zysku) niech bierze szpital bez tych pieniędzy.
Wygląda na to że starosta chce się zabezpieczyć w razie niepowodzenia wyborczego?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... brudna kampania komentuje +13
I jeszcze jedno. MK i EF zamiast smarować Jończyka to może by sie zajęli sprawami mieszkańców! Juz w tamtym roku był problem z dopłatami za ogrzewanie i były one sygnalizowane nawet na tym portalu! A w tym roku jest jeszcze gorzej Termowad wywindował takie ceny, że mieszkańcy osiedli przecierają oczy ze zdumienia! To jest złodziejstwo! Prowadzicie dziwną kampanię uderzając raz po raz w osobę JJ na W24 i portalu IWW! Zrozumcie, ze ludzie oczekują od Was konkretnej pomocy!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
W swoim czasie , po podaniu adresu internetowego mojego BLOGU,wyraze swoją opinię na ten temat - inaczej swoje "trzy grosze".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... brudna kampania komentuje +16
JJ tak naprawde nie wie czy polityka nastepnych władz starostwa bedzie dazyła do utrzymania szpitala w obecnej formie a podpisujac warunki EF obciazyłby finansowo kolejne władze starostwa w razie prywatyzacji (przykładowo za 30 lat)- do tego odsetki! EF dobrze to wie, ale celowo taki zapis umiesciła! Ludzie nie kupujcie tego. Polecam artykuł na ten temat w GK.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... wyborowy komentuje +6
pytanie wyborowe dla Wyborców:

Co p.Jończyk może dać Wadowicom
Co Wadowice mogą dać p.Jończykowi

Jak myślicie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Tomy komentuje +19
Od razu widać że Filipiakowa nie chciała dać......... tych pieniędzy tylko sobie wymyśliła nowy sposób na kampanie, jaka to ona wspaniałomyślna , a Jończyk obrażalski. Takie wielkie halo ,a kasy daje mniej niż wydała na fontannę.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... m1 komentuje +18
@berek
Masz rację KK plus karny,zdyscyplinowany przez Rydzyka elektorat PIS,SP nie dają żadnych szans.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... berek komentuje +14
No z tym to się akurat nie zgodzę. Błędem JJ było ogłoszenie startu w wyborach na Burmistrza.Z KK w Wadowicach nie wygra.Mogl być Starosta teraz będzie emerytem albo szefem Dać i Równać szanse.Tym samym czeka nas tez zmiana Dyrekcji ZZOZ.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... mikos komentuje +15
Hmm myslę, że Jończykiem w koncu powinna sie zajać prokuratura, w końcu to on nas chce pozbawić ochrony zdrowia w Wadowicach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Kopernik komentuje +14
Witam,
czy możecie zamieścić uchwałę klubu radnych PiS WRAZ Z PODPISAMI WSZYSTKICH RADNYCH ??
Z góry dziękuję i jestem prawie przekonany, że tego nie ma :) .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Miś reaktywacja komentuje +7
Po takim ostrzeżeniu pozostaje tylko udać się do magicznej szafy prezesa klubu PiS i zaśpiewać łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu – to śpiewałem ja, Jacek Jarząbek starosta wadowicki drugiej klasy !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Gościu2 komentuje +7
Ewa Filipiak w natarciu. Trzeba jej przyznać, że ma argumenty i dobry zmysł. Starosta zepchnięty do narożnika. Oj, nie będzie Jończykowi łatwo wygrać.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... dziadunio komentuje +11
:):):) no , więc dramatyczny wybór pomiędzy Filipem kandydatem Kaczyńskim, a Ewą odwieczną Filipiak, lokalnego PiS nie przerósł. Jest! Głoszące, ba na sztandarach mające dwukadencyjność ugrupowanie, na burmistrza miasta poparło Ewę. Na szóstą kadencję :D Nasuwa się kilka soczystych komentarzy, oczywiście że tak - ale jakoś bardziej w nastroju jestem by śmiać się od ucha do ucha :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Obywatel Wadowic komentuje +17
Wiele wskazuje na to że powiatowi radni PIS zechcą również bronić szpital przed inwazja kosmitów. Oczekuję stosownego oświadczenia klubu PIS w tej sprawie. Pilnie. Bo nigdy nic nie wiadomo....

Dziś jeszcze tylko zastanawia wolta radnej powiatowej Bożeny Flasz, członka PIS, która decyzją burmistrz Filipiak stała na czele zespołu który negocjował objęcie nowych udziałów w EKO przez prywatnego inwestora. Wtedy zaprzeczano by ten numer z EKO był prywatyzacją.

To jak pani Bożeno ? Jak pani wytłumaczy mieszkańcom tą delikatnie mówiąc niekonsekwencje oświadczeń i praktyki ?

Wolę nie ryzykować ponownego numeru jak z EKO. Nie zagłosuje na Filipiak i Flasz. To dla mnie gwarancja że szpital pozostanie publiczny.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... NIE dla likwidacji szpitala komentuje +23
NIE dla likwidacji szpitala powiatowego, NIE dla Jończyka na jakimkolwiek stanowisku, NIE dla Królikowej i Łasaka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
zatem polecam konkutrncję i obstawiam, że post nie wytrzyma 5-ciu minut

mamnewsa.pl/newsy,8580-wadowice-nagroda-dla-starostwa

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Lewica tonie komentuje +5

Niektóre komentarze zdradzają rozpacz lewicy.

Brawa dla patriotów wadowickich z PiS.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
chocznia przejmie władze nad powiatem

józek zostanie królem , koronacja jesienią

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Popieram naszą burmistrz komentuje +2
Dzisiaj gazeta napisała:

Z informacji, które do mnie docierają, wynika, że ŚRODOWISKA LEWICOWE przygotowują czterech kandydatów na stanowisko burmistrza Wadowic, niektórzy już się ujawnili i jak zwykle będą reklamować się jako kandydaci niezależni i apolityczni. Natomiast ŚRODOWISKA PATRIOTYCZNE I SOLIDARNOŚCIOWE jeszcze nie przedstawiły swojego wspólnego kandydata na burmistrza Wadowic. Prowadzone są obecnie w tej chwili rozmowy. Nie będę ukrywała, że szeroki OBÓZ PATRIOTYCZNY zaproponował mi kandydowanie na tę zaszczytną funkcję, ale jeszcze decyzji nie podjęłam...


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... czerwona hołota gender komentuje +11
To mnie rozbawiliście. Jakieś pacany pisiory z pisuaru żądają od starosty tego co żąda Filipiakowa z drużyny PO. Czy genderom coś na łeb padło. Czy oni bez Staszka to umieją się jeszcze wysikać? W ogóle czy samodzielnie myślą?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... już dobrze dobrze komentuje +15
Rozumiem że w urzędzie miasta panuje popłoch i duży strach ale wybaczcie bo tego bełkotu kocicha to już czytać się nie da. Jakiś tam fikcyjny klub to sobie może chcieć i wzywać. No i kim jest ten "jeden z radnych PIS", konkretnie nazwisko? Bo ja wiem że to tylko kocicho. Nikt się wrobić nie dał co? Dziś dziadunio pięknie załatwił Ewkę naszą prywatyzatorkę majątku gminnego. Zajrzyjcie, zobaczcie to na własne oczy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Funkcjonariusz były komentuje +8
Zakład Karny to zupełnie inna specyfika niż życie na wolności. Nie wszystkie metody da się przenieść do cywila.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... xixix komentuje +17
I po raz kolejny Mateusz Klinowski miał rację. Choć w tedy jego głos był zagłuszany przez propagandę Jonczykową to teraz gołym okiem można stwierdzić że racja było po stronie IWW

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... mieszkaniec-1 komentuje +14
Żałosna zagrywka PiS-u. Ale ciemny lud to kupi. Niestety.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
... Chocznia to jest potęga komentuje +13
Musicie zrozumieć jedno.Wadowicami rządzi Chocznia!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
BRAWA dla PiS

Będę głosował na PiS, bo mam dość lewicowej ekwilibrystyki starostwa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był