6788d2ccae623fc0b6de2d4bcb755601.html Roszady w powiecie. PiS musi szukać kandydata na starostę

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Roszady w powiecie. PiS musi szukać kandydata na starostę

Email Drukuj
Nowa sytuacja w Radzie Powiatu Wadowickiego. Prawo i Sprawiedliwość wybiło się na niepodległość i na kilka miesięcy przed wyborami radni z tej listy założyli własny klub. PiS w tej chwili stanowi najsilniejsze ugrupowanie z dobrymi widokami na przyszłość.


Jak poinformował na ostatniej sesji przewodniczący Rady Powiatu Józef Łasak, w samorządzie ukonstytuował się nowy klub radnych. Dziewięć osób, które w ostatnich wyborach samorządowych startowało z list PiS, podpisało deklarację o utworzeniu klubu.

W jego skład weszli Ireneusz Cholewa, Bożena Flasz, Stefan Jakubowski, Eugeniusz Kurdas, Zofia Moskwik, Franciszek Penkala, Jerzy Sikora. Przewodniczącym klubu został Bartosz Kaliński, a wiceprzewodniczącym Marek Cimer.

Przed jesiennymi wyborami samorządowymi Prawo i Sprawiedliwość próbuje mobilizować radnych we wszystkich powiatach. W Małopolsce partia zamierza wystawić silne listy w wyborach do wszystkich szczebli samorządów i przekonać wyborców do swojej oferty.

W tej chwili w Wadowicach klub PiS jest najsilniejszym ugrupowaniem w 27 osobowej Radzie Powiatu z dobrymi widokami na przyszłość. Warto zauważyć, że pozostałe ugrupowania nie mają swoich klubów. Druga w kolejności Platforma Obywatelska ma 6 radnych, Wspólny Dom 5 radnych, PSL 4 radnych, SLD 2 radnych.

W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego PiS wygrał wybory w powiecie wadowickim i ugrupowanie to liczy na powtórkę w wyborach samorządowych. Dla znawców tematu jasne jest, że gdyby tak się stało, to raczej w szeregach radnych PiS należałoby szukać przyszłych kandydatów do objęcia najważniejszych stanowisk w starostwie.

Powstanie nowego klubu nie zmienia co prawda układu sił. Powiatem nadal rządzi koalicja radnych PiS, PO i Wspólny Dom, ale przetasowanie w łonie samorządu powiatowego wzbudza wiele spekulacji i nerwowych ruchów.

W poniedziałek (9.06) podczas sesji Rady Powiatu wszyscy radni poparli absolutorium dla zarządu starosty Jacka Jończyka. On sam wyciągnął z tego taki wniosek, że jest silny jak nigdy dotąd i krótko po absolutorium ogłosił, że „zakłada własną partię”. Opuściwszy Wspólny Dom będzie startował w wyborach z komitetu wyborczego, który utworzy pod swoim nazwiskiem.

Jończyk jeszcze nie wie, gdzie będzie startował, ale wydaje się, że w ten sposób starosta na własne życzenie wypisał się z koalicji, która  do tej pory  go popierała. Dla radnych jego decyzja była co tu kryć... co najmniej zaskakująca, o ile nie karkołomna. Jeszcze nigdy w historii nowoczesnej samorządu powiatu  starosta nie zmarnował w tak krótkim czasie zaufania radnych, którzy stali za nim murem.

Highslide JS Bez poparcia dwóch największych partii (PiS i PO), przy jednoczesnej rejteradzie Jończyka z lokalnego prawicowego ugrupowania (Wspólny Dom), po wyborach obrona dotychczasowego stanu posiadania, czyli stanowiska starosty i wicestarosty dla swojej współpracownicy Marty Królik, wydaje się dziś zadaniem nie do wykonania.

Nie ma wątpliwości, że Prawo i Sprawiedliwość maszerując po władzę w powiecie musi teraz wystawić na swoich listach takich ludzi, którzy po jesiennych wyborach będą mogli zastąpić tandem Jończyk - Królik.

Marcin Płaszczyca
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (46)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... nieznajomy komentuje +2
Tornado, ale grafomania - aż oczy i uszy bolą...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... Tornado komentuje +2


pośród gości siedzi ta królewska para
w tle piszczałki werbelki skrzpeczki gitara
bard pieśni snuje pajęczy opowieści
w ogólnie akceptowalne przez majestat treści

o cnotliwym władcy i pięknej królowej
odbija lirycznie od więźby dachowej
(w tym przypadku od drzew owocowych w przekwicie)
wdarła się nutka fałszywa gdzie też jest stroiciel?

pośród gości siedzi ta królewska para
król ma lat (nieważne) królowa zbyt stara
zamek się rozleciał przed połową wieku
trzeszczy stara płyta bard śpiewa z playbecku


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2014
... schizol komentuje +1
A o co chodzi z tym psycholem? Co u Jończyka nie tak ? Bo jak zwykle nie kumam?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... charlotte roche komentuje +4
a słyszeliście o pewnym Hiszpanie?

Kolega Statywa ze studiów, który zadaje się od jakiegoś czasu z EF. I taka kobieta co niedzielę do komunii...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... Choczniak komentuje +4
Obecnego starostę zgubi żądza pieniądza!To człowiek bez kręgosłupa i idei!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... m1 komentuje +12
@psychol
Miasto już nikogo z PIS nie wybierze, mamy carycę z PIS u od 20 lat + ludzi z PIS to jedno wielkie dziadostwo i prywata. Ty myślisz, że można kogoś bezkarnie wyzywać od psycholi? kim ty jesteś by obrażać ludzi, nie zdziw się jak cię JJ poda do sądu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... @Jonasz komentuje +6
Rzeczywiście twarz nie najciekawsza. Nie wzbudza zaufania , nie mówiąc już o inteligencji.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... psychol komentuje +4
KOLEŻANKI I KOLEDZY, WSZYSCY WIEMY, ŻE CAŁY JJ I NIECAŁA MK TO BANDA NIEUDACZNIKÓW I NIEROBÓW. WIEŚCI NIOSĄ PO WADOWICACH, ŻE PIS MA SUPER KANDYDATA, KTÓRY W CUGLACH WYGRA Z PSYCHOLEM. CZY MIASTO CHCIAŁOBY ABY NIM RZĄDZIŁ KTOŚ KTO MA LEWE PAPIERY I LECZY SIĘ U CZUBKÓW. CZY MIAST CHCE ABY KTOŚ TAKI PODEJMOWAŁ WARIACKIE DECYZJE . MYŚLĘ, ŻE WADOWICE ZASŁUGUJĄ NA KOGOŚ LEPSZEGO I POWAŻNIEJSZEGO A NADE WSZYSTKO ZDROWEGO NA CIELE I UMYŚLE.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... mazak komentuje +17
Kalińskiego na taczkach z tej rady. Tyle dobrze, ze sie usamodzielnil od Staszka, który juz calkowicie traci wladze. Podobno nie ma nawet wplywu na listy PO - maja byc narzucone z Krakowa.

a decyzja o starcie na burmistrza przez JJ - swietna

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... Jonasz komentuje +4
zmieńcie to główne zdjęcie bo nie mogę patrzyć na tego w środku elfa

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 06 - 2014
... Tornado komentuje +14
Król Jacuś Pierwszy


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... Anna M komentuje +7
Starosta jest spoko.Byleby nie zadawał się z tym włochatym trolem z ul.Krakowskiej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... utrakwista komentuje +19
Wiadomo, ze hejterzy będą hejtowac, alebswietna decyzja Jonczyka, ze pokazal 4 litery ukladowi. Poradzil sobie w starostwie to poradzi sobie w mieście, a przy tym moze wreszcie będzie jakas dyskusja tez w powiecie, a nie jeden czlowiek z wąsem będzie wszystko ustawial.

brawo za odwage! Wlasciwy czlowie na wlasciwym miejscu!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... arik komentuje +7
Wybierzmy PiS, oni są jedyną partią, która dba o Polaków. Nie chcemy już Jacka Jończyka i Królikowej, ani lewicowej rady powiatu - koniec rządów ludzi lewicy !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... arik komentuje +4
Wybierzmy PiS, oni sa jedyną partią, ktora dba o POlaków. Nie chcemy juz obecnej burmistrz ani całej rady powiatu- koniec tych rzadów!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... monia20 komentuje +10
w Powiecie czas na SLD I Palikotow

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 06 - 2014
... tomyy komentuje +22
Spóźniony artykul spóźnionego dziennikarza. Oczywiscie, ze jest to tylko odpowiedz na newsa, ze Jacek Jonczyk kandyduje na burmistrza i (tak btw) prawdopodobnie je wygra bez Staszka i Ewy.

potrafil utrzymac koalicje pomimo braku poparcia Staszka K. od co najmniej pól roku. Co widać po artylulach na tym portalu.

powodzenia Panie Jacku

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... szwagier komentuje +20
@szwagier szwagra
A gdzie ty chłopcze masz jakichś rozsądnych lepiej wykształconych, sprawnych, sprawdzonych, wiarygodnych ludzi do samorządu powiatowego i gminnego ? Gdzie są ? Niech się ujawnią i współpracują z JJ i MK.

Na razie to mamy w gminie mgr fizyki i pedagoga z 6- miesięcznym stażem w szkole, a reszta, to każdy widzi, jak jest - banda z Łabęd.
Do tego Bufetowa z nadania korbowego była starostą i mieliśmy zarząd z korbą, flaszką oraz rezystorkiem z Andrychowa. Taka była jakość samorządu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... szwagier szwagra komentuje +13
Jończyk czuje że to poparcie w radzie na 100% jest zbyt piękne by było prawdziwe. Nie jest zły chłop ale .... no właśnie to ale...
A i wsparcie miernej dziennikarzyny, przeciętej urzędniczki i niedoświadczonej adwokatki na nic sie nie zda. Nie można byc we wszystkim the best.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... @LSD komentuje +5
Lewica wadowicka ledwo zipie, a mocny kandydat w ukryciu to Pudzianowski :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... a palikoty to co komentuje +8
A Wiesio nie klękający przed księdzem wystartuje? Może lepiej żeby się nie ośmieszał.
Ewidentnie Jończyk górą.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... LSD komentuje +5
No ale jeszcze jest jeden kandydat i to bardzo mocny.Lewica trzyma to w wielkiej tajemnicy ale są przecieki.Mateusz i Jończyk będą bardzo zdziwieni.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... obywatelka komentuje +9
mnie to zawsze denerwuje jak powiat się pokazuje notorycznie na imprezach których nie wspiera - parcie na szkło ?!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... szwagier komentuje +15
@wariat i zakonnica
Prymityw i indolencja niektórych autorów poraża.
Do tego zazdrość i zawiść zamiast wsparcia dla tandemu Jacek Jończyk i Marta Królik w listopadowej konfrontacji z magistrackimi gierkami.
A co do bezrobocia, to tak się składa, że Marta jest nie tylko wykształconą dziennikarką, urzędniczką z 20- letnim stażem, ale i adwokatem i nie musi szukać pracy, bo praca ją znajdzie.
W przeciwieństwie do niektórych asystentów, rzeczników i statywów. ...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... plus dla Jończyka komentuje +16
Dobre było to wyjście Jończyka z kandydaturą. Jest trzy kroki przed kocichem który musi teraz opanować jeszcze powiat a na horyzoncie widać 2 komitety do walki. Byle kociak nie odleciał.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Głosujmy na PiS komentuje +14
Mieszkańcy Wadowic pokładają wielkie nadzieje w Prawie i Sprawiedliwości.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... JJ komentuje +17
Słyszeliście o tym przewale, który zrobili w starostwie. Podobno Jacek Jończyk przyznał swojej żonie bagatela 300 000 złotych. Ładne kwiatki!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... alibaba komentuje +8
Oj, ktoś portkami trzęsie... oj trzęsie:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Wyciek komentuje +2
A mnie to lotto! Cały ten Jończyk, Królikowa i Filipiak. Ja głosuję na samego siebie i koniec.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Nie lubię drużyny z bumaru komentuje +36
Bumarowcy nie jęczcie. Po 20 latach waszych kombinacji i marnych intryg przychodzi czas na zmainy. Nie wyjcie w komentarzach bo to nic nie pomoże. Przyjmijcie już dziś wiadomość o waszej porażce. Jacek Jończyk sprytnie was rozegrał przez całą kadencję. Nawet żeście wczoraj nie wiedzieli co napisać a dzisiaj wypisujecie jakieś frazesy o podziałach partyjnych. Wadowicom potrzeba nowych twarzy a nie układów PO-PIS-Ewka. Śmieszni jesteście w tym swoim strachu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... latocha1 komentuje +15
Królik na Madagaskar JJ do Pacanowa kozy podkuwać

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Marlena Dietrich komentuje +25
Sorry, ale też uważam, że Jończyk coś przegrał. Ludzie nie lubią takich co to skaczą z kwiatka na kwiatek. Co to ma być? W piątek jestem starostą, a w poniedziałek burmistrzem? Nie wiem, jak oni się tam podogadywali, ale to przecież ja zdecyduję idąc do urny, kto będzie rządził. Pan Jacek Jończyk niechaj lepiej dokończy to co rozgrzebał. W szpitalu bida, mury stoją, powiat zadłużony, a nowego oddziału jak nie było ta nie ma. Drogi dziurawe, w szkołach przydałyby się remonty, pielęgniarki piszczą o podwyżkę, a starosta ze swoją połowicą opływa w luksusy jak pączek w maśle i bawi się za nasze pieniądze w wielką politykę jak jakiś Król Maciuś Pierwszy.
PARTIE BĘDZIE ZAKŁADAŁ!!! K..., ja się pytam co to jest! Chyba wam się w głowach poprzewracało w tym starostwie od tego upału.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... m1 komentuje +14
@świr i ksiądz
On jest w wyśmienitej sytuacji, zawsze może zostać oddzwiernym do muzeum, będzie witał dostojników, biskupów, kardynałów, wiesz jaki on ma dyg wyćwiczony, ostatni z powitania kardynała Nycza to było mistrzostwo świata nawet lokalni paparazzi to utrwalili :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Hania W. komentuje +16
Dla mnie on zawsze był podejrzany. Dobrze, że już odchodzi, a razem z nim Królik. Przy okazji. Tak kończą faceci, którzy dają się omamić głupim babom. Współczuję żonie Jończyka, której Marta zrujnowała życie i pozbawiła męża kariery. Co on widzi w tej Królikowej?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Świr i Ksiądz komentuje +17
@ Wariat i Zakonnica

Nie masz sobie co pisarzu sam komentować. Łatwo się zdradzasz. Jedyne co wynika z zachowania kocura to wielki strach i niepewność przed taranem wyborczym komitetu Jończyka. Tak skończy się panowanie bumarowców.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Wariat i Zakonnica komentuje +15
Po wczorajszej euforii guziczarni pokazano Jackowi Jończykowi miejsce w szeregu. Coś czuje, że JJ na miłosierdzie nie ma co liczyć. Cóż tekst redaktora ujawnia tak naprawdę rozkład sił i wychodzi na to, że powiatowy król jest nagi. Najlepsze jest zdanie:
" Jeszcze nigdy w historii nowoczesnej samorządu powiatu starosta nie zmarnował w tak krótkim czasie zaufania radnych, którzy stali za nim murem. "
Jończykowi pewnie będzie dudniło to zdanie aż do ostatnich dni.
Czy pan Jończyk jest tak niedoświadczony, bo wygląda na to, że przelicytował. Po wyborach może obudzić się z ręką w nocniku. Ciekaw jestem jak skończy ta śmieszna wicestarosta bo po takich krzywych ruchach rzeczywiście powrót do urzędu pracy też stoi pod znakiem zapytania. No chyba że do okienka dla bezrobotnych Kto im doradza takie głupie pomysły?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... m1 komentuje +12
@majka
dlaczego się podszywasz pod czyjś nick i piszesz ordynarnie o nachapaniu
Pisz takie tekst pod własnym nickiem
Na marginesie to trzeba mieć nie po kolei, aby przed wyborami szukać kandydata na starostę, skąd pewność, ze wygracie, mrzonki i pobożne zyczenia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... kower komentuje +9
problem jest taki, że Jońćzyk sam teraz strzelił sobie w kolano. Nie jest w stanie sam zebrać poparcia na tyle dużego, żeby wygrać. Zapomniał też o swojej chorobie psychicznej o którą pyta Klinu i o kilku innych rzeczach związanych ze stowarzyszeniami, fundacjami, które ponoc prowadzi lub zasiada. Proponuję Klinowi też się tym zająć. Dużo fajnych rzeczy można znaleźć i nie trzeba szukać haków wystarczy prosty przegląd statutów i wydatków starostwa....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... majka komentuje +10
Jacek Jończyk już się nachapał. Czas na zmiany w powiecie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... m1 komentuje +16
Pisarz sobie partię wymyślił, aby przypodobać się rozognionym wilczkom z PIS.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Ciekawski komentuje +7
A skąd pisarz ma potwierdzone informacje, co planuje starosta Jacek Jończyk? Skąd taka wiedza, że zakłada, jak to pisarz ujął "swoją partię"?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Łukaszek do m1 komentuje +14
Pisarz nic nie wie i to jest najlepsze. Musiał jednak coś napisać żeby nie było że nic nie wie i wyjść na inteligenta. Problem polega na tym że ludzie już się nie nabierają na wadowickie po, pis i wspólny dom bo wiedzą że to kocia układanka. Jończyk już idzie wprost po wygraną. Czas na zmiany.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... m1 komentuje +15
A skąd pisarz wie, że PIS wygra, może wygrać komitet Jończyka i co wtedy :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... podwieczorek komentuje +16
Strach ma wielkie oczy w dodatku są to oczy kota. Koniec układu coraz bliżej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Chopin komentuje +22
Puszczają nerwy! Stachu pakuj się. A Jończyk raczej co innego ogłosił. Urzędy pracy czekają już na rejestrację bezrobotnych członków sitwy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
... Fryderyk. komentuje +25
Cóż, dobra informacja jest taka, że w grudniu popołudniu "małżeństwo" Jończyk - Królik przestanie mieszać w starostwie, a pani "wszystko wiem, na wszystkim się znam" wróci tam gdzie jest jej miejsce, czyli do urzędu pracy i mam nadzieję, że jako petent, a nie urzędnik. Jończykowi pozostanie zaś jego gruba pensja emerytalna z dodatkiem za uszczerbek na zdrowiu psychicznym za lata pracy w więzieniu. Fantastyczna wizja.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był