8df0f0d1f090d4e5daa1efff297b053a.html Jarosław Kaczyński odwiedził Wadowice

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Jarosław Kaczyński odwiedził Wadowice

Email Drukuj
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedził w piątek Wadowice i złożył kwiaty przed pomnikiem Jana Pawła II przy wadowickiej bazylice. Polityk zwiedził też Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II. Wystawa bardzo mu się podobała.


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS To była nieoczekiwana wizyta. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński pojawił się w piątek (25.04) w Wadowicach.

Przyjechał tutaj, by spotkać się z lokalnymi strukturami swojej partii. Poświęcił też czas na zwiedzenie Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach.
Nie spodziewałem się, że muzeum zrobione jest w sposób, który zawiera w sobie ogromną ilość informacji, ale także przekazuje dobre emocje związane z Ojcem Świętym. Ono przekazuje w wielkim skrócie cały sens jego życia; to, co chciał przekazać poprzez swoje niezwykłe pod każdym względem życie. Każdy, kto tu jest, nawet jeśli nie jest katolikiem, musi być pod jego wrażeniem - powiedział Jarosław Kaczyński po wizycie w muzeum.
Highslide JS Prezes PiS modlił się w wadowickiej bazylice przed obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ten wizerunek szczególną czcią otaczał od najmłodszych lat Karol Wojtyła. Jako papież koronował go w 1999 roku podczas ostatniej pielgrzymki do rodzinnych Wadowic. Kaczyński w kaplicy bł. Jana Pawła II ucałował relikwie papieża-Polaka.
Cieszymy się z tej wizyty. To oczywiście prywatny hołd premiera Kaczyńskiego złożony w mieście rodzinnym Jana Pawła II tuż przed kanonizacją. Ale ta wizyta oznacza, że Jarosław Kaczyński nie zapomina o Wadowicach. Był tutaj częstym gościem w przeszłości, podobnie jak jego brat Świętej Pamięci prezydent Lech Kaczyński. Premier Kaczyński został bardzo ciepło przyjęty przez mieszkańców, co również ma dla nas bardzo duże znaczenie - powiedział nam polityk PiS, radny Rady Powiatu Bartosz Kaliński.
(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (40)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... wer komentuje +0
Widzę że palikociarze od Klinowskiego hejtują w pocie czoła, żałośni jesteście.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 05 - 2014
... Nivo komentuje +3
Nawet fajne te Wadowice, byłem tam nie tak dawno. Najlepszy jest sklep z garniturami koło parkingu, nazywa się Stan-Lot czy Stan-Lox , na wystawie straszą same papiery po koszulach i ani jednego garnituru.To chyba sklep z ubiegłej epoki.
Wygląda to fatalnie i psuje wizerunek miasta.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
01 - 05 - 2014
... tolkmit komentuje +3
Czytam wasze wypowiedzi to smiech mnie ogarnia-ze wygra twj RUCH w Wadowicach,owszem jesli wygra to najwyzej RUCH ale Chorzow,a jak znam zycie to Filipiakowa kolejne wybory ma wygrane to kazdy wam powie ze ma za duzo ukladow na miescie zeby ktos z niom wygral.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 04 - 2014
... kepyl komentuje +3
Będąc na wycieczce w górach jeden baca powiadał że jeżeli oni wygrają wybory to będzie wojna z ruskimi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 04 - 2014
... LM komentuje +3
CIEKAWE CZY PŁACIŁ ZA WSTĘP DO MUZEUM

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 04 - 2014
... dociekliwy komentuje +7
Niby z Warszawy A BURAK PASTEWNY!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 04 - 2014
... Vivus77 komentuje +7
Po sondażach widać, że społeczeństwo Polske rozumie już, że wzrost gospodarczy na papierze, lub pieniądze Unijne utopione w budowlanych fuszerkach, to zupełnie coś innego niż pieniądze w portfelu.
Od 6 lat "rządzi"PO ! Mamy zieloną wyspę i prawie 3 miliony Polaków przebywających na emigracji, bo woleli wybrać kryzys w Europie niż ZIELONĄ WYSPĘ w Polsce Tuska.
Widać, że po 6-letnich doświadczeniach modernizacji i skoku cywilizacyjnego. W roku 2013, większości Polakom żyje się dużo gorzej, bezrobocie i bieda rosną , służba zdrowia została całkowicie rozontowana.
Przyznam, że ładnie to wygląda, te autostrady stadiony , lotniska itd. z tym, że hucznie otwierane przez POwskich celebrytów obiekty w większości , to były buble tuż po otwarciu pospiesznie naprawiane za ciężkie pieniądze.
Co z tego, że wybudowali za Unijną kasę 1200 km. dróg i autostrad ? ( obiecywali na Euro 3000 km jak zwykle nie dotrzymali ).
Rząd PO tak wybudował autostrady, ale przy okazji puścił setki Polskich przedsiębiorców i pracowników oraz ich rodziny w skarpetkach.
Żeby te środki rzeczywiście wpłynęły na polepszenie jakości życia Polaków, potrzebna jest u władzy naprawdę poważna i uczciwa ekipa.
Niestety obecnie mamy w Polsce rząd celebrytów politycznych zamiast gabinetu ekspertów.
Panuje w Polsce całkowity brak odpowiedzialności decydentów za rządzenie krajem, i całkowita bezkarność za ich poczynania w parlamencie, za złodziejstwo, korupcje, przewały w armii, autostradach, budownictwie, sprzedaży majątku narodowego i gruntów, w instytucjach pomocy społecznej i innych złodziejskich praktykach.
Przecież Tusk i ludzie z PO, mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać, okazuje się jednak, że ministrowie w rządzie Tuska są niekompetentni z partyjnego nadania, bez dostatecznej wiedzy na temat resortów którymi zarządzają.
Wmawiają nam , że jesteśmy niby "Zieloną Wyspą", niestety prawda jest taka, że przeciętny Polak nie ma z tego kompletnie nic, to tylko propaganda i statystyczne bajery na papierze.
Koszty życia drastycznie rosną, zadłużenie które funduje Polakom rząd Tuska przekroczyło już bilion zł.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 04 - 2014
... arik komentuje +5
PO przegra wybory bo to zdrajcy!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 04 - 2014
... dd komentuje +4
oj też spie....li. Socjaliści (PiS) nic dobrego nie zrobią

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 04 - 2014
... Yarganiaty komentuje +6
Pis może nic dobrego nie zrobi bo nie da sie POsprzątać po rządach Tuska w 5 lat. Ale też niczego nie spier**li

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 04 - 2014
... aneta. komentuje +7
Teraz widzę jakich niemyślących ludzi mamy w Wadowicach, marionetki, co usłyszą w telewizji to ślepo wierzą, nawet burmistrza nie potrafią od stołka oderwać , tchórze, a narzekać tylko potrafią. Ciemnogród faktycznie. Z drugiej strony co się dziwić Hitler wybił nam inteligencję, a co się ostało to pokemon załatwi. Głupim narodem łatwiej się rządzi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 04 - 2014
... dd do elo pierwszy komentuje +1
W Magdalence chyba był tylko sam Lech bez brata Jarosława . Pewności nie mam ale chyba. Z Prawdziwą prawicą się zgadzam ,bo wiadomo że PiS nie jest ani troszkę prawicowy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 04 - 2014
... tuskobus komentuje +5

a rudy gdzie? wyje do mikrofonu czy może kręci kolejny klip za 7 mln? a wiem już... jedzie tuskobusem do Rzymu klękać przed księdzem (a ponoć nie klęka, ot cud...).... (ale jakiś punkt w sondażach od lemingów za to będzie...) ... a jak wygra wybory to tęczę na rynku w Wadowicach wybuduje a może nawet z Bronkiem w paradzie równości przejdzie...
ludzie ale jesteście durni, żal mi was...) Pozdrawiam wszystkich, którzy z tego bezmózgowia wyjechali... a szczególnie pozdrawiam was POpaprańców, komunistów i pedałonarkomanów... oczywiście językiem miłości:) no bo jak inaczej.... ha ha haZgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... arik komentuje +11
Precz z PO!! Tylko PiS zwycięzy!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... Filipek komentuje +9
Jarku Kaczyński !Wizyta i modlitwa w Wadowicach,nic Ci nie pomoże.W naszym mieście wygra Twój Ruch.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... stary 007 komentuje +21
,, SPIEPRZAJ DZIADU '' z Wadowic

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... Yarganiaty komentuje +6
Widać, że Kaczński to swój chłop. Nie to co Tusk. Nie boi się ludzi, a Tósk dookoła ochroną obskoczony. Piękna uroczystość.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... jajcorz komentuje +6
kaczka dziwaczka

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... dziadunio komentuje +2
@ JBrynkus No tak, ale.... wciąż zastanawia mnie ewidentny brak przypadku w tym że Jarosław przyjechał do miasta akurat wtedy gdy Ewy w nim nie było - Ciebie nie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... dociekliwy komentuje +22
Szkoda że nie wiedziałem bo bym Jarkowi powiedział co myślę o nim i o jego psychice a Hofman drugi przyd*pas za prezesem

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... jbrynkus komentuje +4
@dziadunio
- załóżmy się, że będzie - jakby tak mogło się stać. Przecież Ramos, Flasz, Makuchowie, Kaczyński, Krupnik, to pracownicy evity. Musielby sobie podciąć gałąź, na której siedzą

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... elo pierwszy komentuje +1
to prawda ze jarek sprzedal Polske w Magdalence z komuchami?
a tak serio wiekszym wydarzeniem byl RN na rynku promujacy swoja partie. w nich nadzieja! tylko PRAWDZIWA PRAWICA!
czas na radykalne zmiany!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 04 - 2014
... eMeS komentuje +6
Ja sie pytam gdzie kot...?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... olle komentuje +5
A gdzie Pan Staś.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... ONNA komentuje +6
Jarek ma łupież. Czy ktoś to zauważył?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... nieznajomy komentuje +5
Na ostatnim zdjęciu skarbniczka gminy chciała zabrać Jarosława do domu?
O mało sobie ręki nie wyrwała :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... nomad komentuje +16
Ja tam w zadna partie niewierze,dopchac sie do koryta i nabijac mega kase,co spoleczenstwo z tego ma? nic tylko wkurzanie sluchajac tej propagandy w tv.Rozumiem ze ciezko rzadzic tak biednym krajem jak Polska ale ilosc afer i skala dziadostwa jest przerazajac.Z drugiej strony latwo jest rzadzic bogatym krajem takim jak Holandia,Anglia,Szwecja,Niemcy,Wlochy,Hiszpania,Belgia, Norwegia czy Francja gdzie w tym ostatnim grube ryby placa 75 pr podatku,w Polsce zaledwie bodaj 30pr wiec nie dziwota ze stale rosnie w Polsce przepasc miedzy bogata warstwa a ta biedota klepiaca za najmniejsza minimalna place czytaj glodowe!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... Krys komentuje +11
Nie jest fajnie że goście przyjeżdżają do Wadowic , a gospodarze w tym czasie wyjeżdżają.
Zawsze były jakieś zasady,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
CZAS NA ZMIANY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ekipa PO PLS utrzyma się przy władzy młodym ludziom pozostaje tylko emigracja! To naprawdę ostatnia szansa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... mensi komentuje +19
Jaroslaw Polske zbaw a PO juz dziekujemy zielona wyspa,druga Irlandia potem zmieniona w Japonie,wysokie bezrobocie,smieciowie emerytury i pensje najnizsze w uni,kolejki w szpitalach i najgorsze drogi w uni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
Wadowicka palikociarnia szaleje z komentarzami widzę. Kto był wie, że odbiór był naprawdę pozytywny. Ludzie bili brawa, witali się z Kaczyńskim. A jak Tusior przyjechał to tak go borówki obskoczyły że na 3 metry zbliżyć się nie można było. Zresztą Donald zachowywał się cały czas jak by mu kij do tyłka włożyli.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... dd komentuje +3
Wizyta jednego z większych obecnie socjalistów naszego kraju (pobożnych socjalistów) Silnym ruchem w współczesnej Europie są religijni socjaliści.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... Banialuka komentuje +13
ALE SIĘ "ŚCIGAJĄ" PO POLSCE,WCZORAJ ZAKOPIEC (pewnie uzgadniali Olimp.Zim.w 2022 )n ,DZIŚ DZIADOWICE ,A JUTRO.................GDZIE BĘDĄ POPAPRAŃCY !!!

MYŚLĄ ,ŻE NAZBIERAJĄ PUNKTÓW "OBŁUDNICY" !!!!

A VONT STĄD ......SCHNELL !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... ignac komentuje +23
nie zniose tych mord
i jeden i drugi są najbardziej zakłamanymi gębami polityki, inni nie robią nic dobrego ale oni już nie robią kompletnie nic tylko ubliżają i opowiadają co by to nie zrobili będąc u władzy, czysta teoria zero działania.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... ktosiu komentuje +16
a co to za pani tak szczerzy ząbki w tym pomaranczowym szaliczku ja bym sie wstydziła z hofmanem do zdjęcia :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... Jacek2 komentuje +19
Ale błazenada. Po co on tu przyjechał. Panie Kaliński: nie szerz pan propagandy o ciepłym przyjęciu... parę ludzi było...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... ilki komentuje +2
ciekawe czemu delegacja wadowicka wyjechala a pisowcy przyjechali z sejmu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... anty PisioR.... komentuje +35
jarek WYP..IER..DALAJ.............................i HOFMAN też.....WYP..IER..DALAJ.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... dziadunio komentuje +17
To najciekawszy news na tym publikatorze od lat. Może nawet od zawsze. Cała wierchuszka PiSu przyjezdza do Wadowic zaraz po tym jak z miasta wyjechała Ewa? Droga moja Ewciu, nie będzie poparcia w wyborach? ;) :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
... hxf komentuje +3
jestem 1

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 04 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był