2e1cdd5652297952241d395004ca28d3.html Każdy może mieć wpływ na rozwój powiatu. Wystarczy się zgłosić

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Każdy może mieć wpływ na rozwój powiatu. Wystarczy się zgłosić

Email Drukuj
To będą konsultacje zakrojone na szeroką skalę. Starosta Jacek Jończyk chce aby każdy z nas włączył się w rozwój powiatu i dlatego zaprasza do udziału w pracach nad tak zwaną strategią. Chętni mogą składać swoje kandydatury jeszcze do poniedziałku (10.03).


W poniedziałek (24.02) Rada Powiatu w Wadowicach podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania „Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2015 – 2020”. Aby taki dokument powstał ważny jest głos mieszkańców. Dlatego władze powiatu ogłaszają publiczny nabór członków Konwentu ds. opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2015 – 2020.

Cieszące się coraz bardziej w ostatnim czasie społeczne zaangażowanie w działalność samorządów powinno przysłużyć się frekwencji. Warto skorzystać z okazji, aby później nie ubolewać nad ewentualnymi, niekorzystnymi rozwiązaniami, ponieważ dokument wytyczać będzie dalsze kierunki rozwoju powiatu wadowickiego, określi wizję, misję i cele strategiczne dla tego regionu.
W związku z powyższym, zapraszam Państwa do udziału w pracach nad Strategią i złożenia swojej kandydatury jako Członka Konwentu ds. Strategii. Zaproszenie kieruję do wszystkich mieszkańców powiatu wadowickiego, którzy chcą mieć wpływ na rozwój naszego regionu - mówi Jacek Jończyk, starostwa wadowicki.
Ostateczny skład Konwentu ds. Strategii zatwierdzi Zarząd Powiatu w Wadowicach.

Wszyscy zainteresowani, którzy chcieliby wziąć czynny udział w pracach nad Strategią, powinni przekazać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, tel./faks, e-mail, ewentualnie nazwa instytucji/organizacji/firmy) do poniedziałku (10.03) do Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Wadowicach, przy ul. Batorego 2, w pokoju 112. Kandydatury można zgłaszać również drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 33 873 42 76, 873 42 55.
Zachęcam Państwa do zgłaszania swoich kandydatur - mówi Jacek Jończyk.
Karina Płaszczyca
Źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (11)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... ps komentuje +1
Nie rozumiem po co jest ta cała rada powiatowa i Starostwo. Powinno to się zlikwidować. Nazwa powiatu niech zostanie, ale urzędnicy nie są potrzebni. Lepiej niech gminy zajmą się samodzielnie swoim terenem, bo teraz to tylko problemy do kogo droga należy itp. Marnujemy pieniądze na niepotrzebne stanowiska. Do gminy łatwiej trafić niż do Starostwa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 03 - 2014
... mieszkanka choczni komentuje +3
sanowny starosto, mieskancu mojej wsi, wcoraj bylam u was w geodezji to co tam sie dzieje to o pomste do nieba wola. Musze isc do naszego komendanta osp to on tam porzadek zrobi. Na ciebie nie mozemy liczyc. Ile tam ludzi stoi w kolejce boze dopomoz. Bylam dwa tgodnie temu kolejka wczoraj jeszcze wiekszo. Stoi tam jedyno paniu bardzo upszejo ale coz ona sama zrobi dajcie jej jakos pomoc bo te ludzie, ktore tam stoja wywioza wos na tackach. Zobocycie do tego dondzi. Mowioles ze jestes nos a ty lobcy cemu nam nie pomogos, wstyd, wstyd.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 03 - 2014
... CO JESZCZE WYMYŚLI STAROSTA komentuje +6
Jak zatrudniany jest ktoś z rodziny w powiecie lub przekazywane są pieniądze dla stowarzyszenia Dać Szansę to jakoś starosta Jończyk nie potrzebuje konsultacji.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 03 - 2014
... j23 komentuje +5
Wybory coraz bliżej to i ,, rura " zaczyna mięknąć. Mamy wpływ - na co pytam?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
... Józek z Chocznie komentuje +9
No tak Rada powiatu na czele zs starostą są od Gender.A do strategii rozwoju powiatu potrzeba dodatkowego Konwentu.To stary numer starosty z odbijaniem od siebie piłeczki.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
... dociekliwy komentuje +16
Cytuję zdanie z artykułu:
"Ostateczny skład Konwentu ds. Strategii zatwierdzi Zarząd Powiatu w Wadowicach"
W takim razie po co ta hucpa ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
Wpierw przestrzeganie prawa. WZDŁUZ i WSZERZ.
"MYDLENIE" OCZU NIC NIE DAJE.Tylko "ŚMIECH NA SALI ".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
... TANI POPULIZM komentuje +14
Może Pan Jończyk ogłosi ,że każdy może mieć wpływ na zatrudnianie w powiecie.Ci co się zgłoszą ,będą mogli realizować program ''rodzina na swoim''.To byłby gest Starosty!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
to chyba jakiś żart ....Każdy może mieć wpływ na rozwój Powiatu .? Populizm Starosty Jończyka nie zna granic . Widać koledzy ze Wspólnego Domu obrali podobną taktykę . Jończyk, Żak i Filipiak każdy chce pokazać że tuż przed wyborami jest transparentny i wspólnie z mieszkańcami chce kształtować rzeczywistość .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
... Fritz komentuje +6
Mam nadzieję że wszyscy narzekający już się zgłaszają.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
Oczywiście swoje programy powinni zaprezentować też główni politycy, ale oni wolą problem zrzucać na innych.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był