72d813fd38dc8d74568ec1444d42969a.html Wyroba wspiera Jończyka i Królik, bo serce ma po lewej stronie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Wyroba wspiera Jończyka i Królik, bo serce ma po lewej stronie

Email Drukuj
Oto oświadczenie, na które czekano z wypiekami na twarzy. Guru antyklerykałów w papieskim mieście deklaruje poparcie dla Jacka Jończyka i Marty Królik. Zaprzecza też pogłoskom, że jest doradcą starosty, ale za to z Martą Królik chętnie się spotyka.


Wydawałoby się, że zapomniany trochę dziś polityk lewicy, niegdyś czołowy gracz na samorządowej scenie, tropiciel wszelkich afer, apologeta Jerzego Urbana, postrach wszystkich księży i „antyklerykalny papież” lokalnej lewicy niczym już nas nie zaskoczy.

A jednak! Edward Wyroba znów dał głos na swoim blogu. Co prawda został do tego sprowokowany przez trwających w swojej jakobińskiej postawie sympatyków radnego Mateusza Klinowskiego, którzy na własnej stronie internetowej oskarżyli go o to, że jest doradcą starosty Jacka Jończyka.

Mimo wszystko głos Wyroby wart jest odnotowania na szerszym forum niźli tylko na mało uczęszczanych w sieci witrynach internetowych obu wadowickich polityków.

Już dawno, od chwili przegranego referendum było wiadomo, że w szeregach opozycji lewicowej Wadowic trzeszczy. Tuż przed wyborami samorządowymi drogi Wyroby i Klinowskiego rozjechały się tak bardzo, że obaj już regularnie rzucają w siebie nie tyle kamieniami, a prawdziwymi głazami różnych oskarżeń.

Nic więc dziwnego, że kotłuje się pod czuprynami sympatyków obu „politycznych tytanów”. Czy rzeczywiście jednak Edward Wyroba to dziś „spirytus movens” drużyny Jacka Jończyka w wyborach samorządowych?

On sam stanowczo zaprzecza na swoim blogu. Oddajmy głos Edwardowi Wyrobie i uważnie wsłuchajmy się w jego słowa, czytając między wierszami:
Bo nie ukrywam, że rozmawiałem z panią Wicestarostą razy kilka… Przy okazji plenerów TMZW, ostatni raz kilka dni temu w Zagórniku! I jeden (słownie: jeden) raz w Starostwie, kiedy rozmawiałem z Nią o problemach bodajże mieszkańców Tomic… I co jak co, ale mogąc tej Pani zarzucić co nieco, na pewno zgrzeszyłbym stwierdzeniem, że cechą wicestarosty Marty Królik, jest… trudny charakter - pisze  Edward Wyroba.
O jakich to problemach mieszkańców Tomic Edward Wyroba rozmawia z Marta Królik, nie wiemy. Zresztą nieważne, dalej jest bowiem jeszcze ciekawiej:
No i pewnie nie jestem odosobniony w tej ocenie, chociaż nigdy nie ukrywałem i nadal nie ukrywam, że serce miałem, mam i nadal będę miał po lewej stronie, a to musi powodować, iż politycznie tak samo mi po drodze z tą Panią jak z samym Starostą…
Poparcie Edwarda Wyroby dla Jacka Jończyka i Marty Królik w tych wyborach stało się więc faktem. Teraz zapewne komentatorzy wadowickiej sceny politycznej pisać będą na ten temat doktoraty, szukać drugiego dna i takie tam...

Nie bez satysfakcji przypomnijmy, że kilka miesięcy temu to właśnie portal Wadowice24.pl ujawnił nowy sojusz w starostwie, który połączył Martę Królik i Edwarda Wyrobę. Cóż, Marcie Królik pozostaje tylko życzyć szczęścia na nowej politycznej drodze. Oby ten związek przetrwał okres burzy i naporu samorządowej kampanii.
Highslide JS

Marysia Reuter
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (88)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Zbyszek T komentuje +4
Co wy gadacie Gładysz ten od Jonczyka przeklina, ale chyba nie tak często jak Edek W. były pracownik więzienia?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 08 - 2014
... hrześnik komentuje +2
widze, że już nawet łacina nie jest dziaduniowi obca, gratuluje
jeszcze by coś z greki dorzucił i zaczne go już szanować, he he
jak to ujął mój chrześnik - wujku dziadunio to ładna żenua - wszystkie dzieci z niego leją

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 08 - 2014
... @reno5tka komentuje +4
a czego spodziewasz się po emerytowanych klawiszach? Toż to ich zawód. Tak więc oczekiwania wobec Jończyka w tym przypadku pozostają bez pokrycia. A co mogło by czekać miasto pod rządami i wsparciem byłych klawiszy - to się nawet filozofom nie śniło...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 08 - 2014
... reno5tka komentuje +3
Edward Wy..o..ba zakapował do PKW kontrkandydatów Jonczyka do fotela burmistrza. Zapomniał tylko dopisać że podczas czerwcowej sesji sam Starosta urządził sobie wiec kampanijny informując licznych dziennikarzy o swoich placach związanych z wyborami. Bez ceregieli opowiadał jaki to komitet będzie tworzył i kogo do tego komitetu zaprasza . Tego Edward Wyroba nie napisał we wniosku do Państwowej Komisji Wyborczej. Dziwne to i nie sprawiedliwe. Wnioski nasuwają się same jak Jończyk wygra takie o to metody będą obowiązywać w Wadowicach powszechnie.
Wszyscy od Choczni po Kleczę oczekują że Starosta Jonczyk raz na zawsze odetnie się od szalonych pomysłów Edwarda i jego jadu nienawiści wobec wszystkich którzy nie myślą tak jak ON. W INNYM PRZYPADKU los kandydatury Jacka Jończyka i jego szansa na wygraną zostanie zniweczona raz na zawsze,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... @pytanie komentuje +2
To to samo, jeden i drugi Parzymiechy i elektrowstrząsy co 15 minut ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... pytanie komentuje +4
Slyszalem, ze Macierewicz wspiera Filipiakową! To chyba gorzej niż stary Edek.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Jeyu Jeyu komentuje +4
Królik – polska nazwa zwyczajowa kilku gatunków zajęczaków z rodziny zającowatych. Mianem tym określa się zwierzęta należące do rodzajów Sylvilagus (m.in. królik bagienny i królik błotny) oraz Oryctolagus, do którego należy królik europejski (królik dziki) oraz jego udomowiona forma – królik domowy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Brunhilda Królik komentuje +7
a ja chciałam powiedzieć, bo na wszystkim się znam, wszystko wiem, że cały dzień mój Jacuś mi dzisiaj nie dał pracować, całą sukienkę mi poplamił swoimi rzewnymi łzami.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... drobny komentuje +3
jak zwykle jeszcze przyjdzie taki czas że będzie na nich psy wieszał jak zwykle na każdym w końcu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
Czulem źe Wyroba skąś zna się z Jończykiem, ale nie myślalem że z więzienia gdzie razem służyli za czasów PRL.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... iritt komentuje +6
Powtarzam żaden badziew z IWW nie otrzyma głosu od normalnych ludzi!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Cała prawda komentuje +8
cyt. "Jacek i Edek starzy koledzy

Jacek z Edkiem podobno znają się dobrze z czasów kiedy razem w PRL-u służyli w więzieniu na Trybunalskiej. Edek w więziennej SB, a Jacek klawiszował."

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... @mieszkanka komentuje +4
"Polacy to wspaniały naród w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy spośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." (Winston Churchill o Polsce w 1938 r.)"

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... kudłaty pupiaty komentuje +5
a tata mi móił że ten Jończyk to chyba lewica jest przecież
a on chce z siebie zrobić prawica??????
o co to to nie mój drogi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... po kiego komentuje +4
Z tym co on pisze nikt sie nie liczy, tak jak i z jego pozwami, odpowiadają bo musza, a wiarygodność jest na poziomie błędu statystycznego

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +6
Do kogo to pytanie? Czy widzisz tu gdzieś dziennikarza? Bardzie na miejscu byłoby zapytać czego tak boją się tego Wyroby? Nie kandyduje nie robi nikomu kampanii jak robił kiedyś pani Halince, nie angażował się w kampanię żadnej ze stron a dwóch kandydatów dało ciała pokazując jak się go boją. Jak to o nich świadczy? Jedno co zrobili na pewno to wprawili Kudłatego w dobry nastrój tak, że udzielił im własnego błogosławieństwa. Komu to źle wróży na przyszłość. Szczególnie że chyba na tym poparciu to jeszcze nie koniec. Zapomnieli o ludowej mądrości żeby nie ruszać gów.. bo będzie długo śmierdziało koło wszystkich błogosławionych.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... po kiego komentuje +7
Który poważny dziennikarz pisze o Wyrobie, taki przypadek to dla pism medycznych

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +6
O tak. Prawicowcy obok kielichów mają jeszcze kut... do pokazania. To dopiero jest komfort władzy co nie odrzuca, ale tylko ped.ofi.lów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... pic na wodę komentuje +6
Wystarczy zobaczyć zdjęcia rozbawionych lewicowców z kielichami to wiemy co mogą ludziom dać, to odrzuca od lewicy 3 razy P = pojeść, popić,popie......ć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Nie dla SLD komentuje +6
@pic na wodę
"święte słowa"dlatego my nie moherowi lewicowcy zagłosujemy na Mateusza!Polsce potrzeba lewego płuca aby odzyskać suwerenność utraconą za sprawą SLD!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +6
Ciekawe? Po to wykosztuje się na kampanię ze swoich pieniędzy, żeby robić tobie "pic na wodę". A jak sam finansujesz panu Jurczakowi kampanie, to przepraszam bo wtedy masz wieści z pierwszej ręki. Może nawet jego rzecznikiem prasowym jesteś i stąd ta znajomość strategii?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... pic na wodę komentuje +8
Jurczak startuje tylko dlatego by rozdrobnić głosy i by była druga tura, a lewica p;otem zagłosuje na Jonczyka to taki kampanijny trik

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +7
Chyba nie o jednym Jurczaku piszemy. Ten o którym jak piszę jak ma popierać JJ jak sam kandyduje? A o jego stosunku do księży, watykanu i wiary sam poczytaj na jego blogu, gdzie pisze dosyć wyraźnie i przystępnym językiem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Nie dla SLD komentuje +4
@prawdziwa lewica
Jurczak popierając Jończyka ,ponownie sprzedaje POLSKĘ watykanowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +8
@Nie dla SLD.
Ale nie można porównywać tego co zrobił Kwachu, z tym co zrobił pan Jurczak. On nas nie sprzedał klerowi, tylko obecna pani Burmistrz.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Nie dla SLD komentuje +1
Przecież to SLD sprzedało POLSKĘ watykanowi.Tego nigdy nie zapomnimy!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Prawdziwa lewica komentuje +7
Prawdziwa lewica, jej sympatycy i wszyscy co oczekują zmian głosują na pana Jurczaka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Dudi komentuje +6
Młodzi i prawdziwa lewica zagłosuje na Mateusza.Pozostali to farbowane lisy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Demiurg komentuje +7
Ja uważam, że jedynie głos oddany na panią burmistrz Ewę Filipiak to głos pozytywny, za rozwojem gminy.

Pozostali kandydaci to lewicowe odmiany tej samej hydry, która przed '90 rokiem rządziła w Polsce i w Wadowicach.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
To o pana radnego Mateusza Klinoskiego pytasz? Bo zadawał pytania o Filipiakowom a potem przestał. Napisz nam czemu?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
Jakie korzyści uzyskuje lewica że nie żąda odpowiedzi dotyczących rzekomego nepotyzmu w starostwie i podległych mu jednostkach,nie żąda odpowiedzi o korzyściach z podpisanych umów ze starostwem dla stowarzyszeń we władzach których zasiadają najbliżsi członkowie rodziny starosty,nie żąda odpowiedzi na temat rzekomego posiadania przez starostę Jończyka trwałego uszczerbku na zdrowiu psychicznym po wielu latach bycia klawiszem. Pytania można by mnożyć. Z natury są tacy ciekawi Filipiakowej dopytują się o najdrobniejsze sprawy a tu nic,zero pytań, zero zainteresowania.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Helenka komentuje +7
Czyżby pan Jacek już zapomniał jak w latach osiemdziesiątych ten człowiek opluwał klawiszy,jak szydził z proboszcza Choczni,jak obrażał pańskiego przyjaciela Józefa Cholewkę?Mego głosu pan nie dostanie.Basta!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... do srinek komentuje +4
srinek ty jesteś chyba nienormalny,
a coś ty myślał, że Uryna pojdzie z PO????????
JAk składek niezapłacił razem z zaradnym
oni się juz chyba wyrzekli PO i spodobał im się kawior

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... srinek komentuje +2
podobno Uryna i radny nieporadny statują od Jonczykaczy ktoś coś wie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... POTRZEBNY PYTACZ! komentuje +5
Lewicowcy,kawioryści,sympatycy Jończyka boją się nawet zadać pytanie o Jego zdrowie psychiczne.Rozwianie wątpliwości wielu ludzi byłoby dla ich faworyta niezwykle korzystne.Dlaczego nie zadają publicznie tego pytania? Czego się obawiają?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... kminek komentuje +2
no, ładnie razem wyglądają
życzę im dużo szczęścia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... olle komentuje +3
Na końcu i tak dostanie kopa w j...a

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... binek komentuje +12
Większych bzdur które są tu wypisywane to nie słyszałem od czasów III Rzeszy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... ale ładna z nich para komentuje +2
czy oni się mają ku sobie?
czy ktoś coś wie o nie jakim związku?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Brunhilda Królik komentuje +3
Jończyk i Wyroba to jedna banda.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
Czy ktoś posiadający trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym może piastować funkcje kierownicze. Czy można wydać takiej osobie świadectwo dopuszczenia do pracy. Czy osoba która zataiła przed lekarzem że posiada trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym może mieć cofnięte świadectwo dopuszczenia do pracy na stanowisku kierowniczym.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... pcc88 komentuje +16
ale was boli ten EDEK WYROBA bo jak tu robić przekręty jak on to wytropi ja go podziwiam za wytrwałość w tropieniu afer

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... do Edwarda Wyroby komentuje +9
i pan ma być radnym???????
jak pan obrażasz ludzi, kultura obowiązuje wszystkich,
my nie chcemy chamskich radnych
dziwie się Jończykowi i Królikowej, że są z panem razem, naprawdę się dziwie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... * prezes * komentuje +16
Ja, jako " prezes " i niezwykle szerokie grono " moich sympatyków " wesprzemy Kolegę Edwarda Wyrobę w jego dążeniach do zostania przynajmniej radnym w tym naszym lokalnym parlamencie. To wielce szlachetny człowiek. W przeszłości był ciągany po sądach i dużo z tego powodu ucierpiał. Mam wrażenie , że może nie w pełni słusznie. Może był całkowicie niewinny i poniósł z tego tytułu niezasłużone cierpienie? Może. Edward Wyroba w swojej działalności społeczno - publicystycznej podejmuje bardzo śmiałe działania na rzecz likwidacji wszelakich patologii, ciemnoty, zaściankowości, uniżoności wobec kleru i walki przeciw szerzącym się na szeroką skalę różnorakim zabobonom. Nastał czas aby zasłużony w swoich działaniach w/w obywatel powrócił do pracy w samorządzie. Pana Boga proszę o wsparcie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
Ktoś z takim życiorysem jak Jończyk i takim marnym dorobkiem samorządowym jak Jończyk nie powinien z domu wychodzić a co dopiero startować na burmistrza. Pierwszą rzeczą ktora powinna być wyjaśniona to czy rzeczywiście pobiera dodatek za uszczerbek na zdrowiu psychicznym

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Ptaszek komentuje +7
Zarówno Wyroba jak i Jończyk to byli pracownicy Zakładu Karnego a na dodatek pobierają kasę za taki sam uszczerbek na zdrowiu :) i pewnie maja te same tabletki, więc dlaczego się dziwicie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Bolek komentuje +3
Są siebie warci ! Może jest kandydatem JJ na stanowisko rzecznika ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... elwin komentuje +15
Nalezy nie wybierac znowu obecnej burmistrz bo nawet drgi nie potrafi wyremontowac!! Ludzie badzmi rozsadni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... lech z wysokiej komentuje +3
Brawo Kudłąty świetnie pomagasz Pani Burmistrz

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... dred komentuje +10
Widać że Edek jeszcze liczy się na lokalnej scenie politycznej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... @snajper komentuje +12
Snajperze z karmelickiej, tubowy kocicha idz spać i nie pisz tych legend więcej, traktuj mieszkańców poważnie, wiem, że to dla ciebie duży wysiłek bo magistraccy od Mensy daleko :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Snajper komentuje +8
Szanowni komentujący. Powiem tak, od dłuższego czasu obserwuje sytuacje w naszej małej ojczyźnie- Wadowice poprzez czytanie portali, blogów itd. Powiem tak, przyjadę specjalnie z Londynu gdzie pracuje, żeby zagłosować na panią Filipak. Czy jestem prawicowcem, czy lewicowcem nie ma to najmniejszego znaczenie, wszak poglądami jestem z lewej stony. Ale wiem, że pani Bumistrz jest świetnym gopodarzem. Powiem więcej, że jeśli były by wybory do parlamentu zagłosował bym na PIS-- DLACZEGO??? Bo oni mają jakiś plan, jakiś program.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... Edward Wyroba komentuje +31
„Plaskaty”, co prawda wiedziałem, że coś z tobą nie tak, ale żeś taki debil – nie wiedziałem!
Naprawdę!
Weź ty, poproś swoją „monstrancję” o podwyżkę i zacznij naukę od zerówki, najlepiej u Pallotynów „na Kopcu”!
Ty (nie napiszę człowieku, bo bym się musiał ze wstydu spalić) prostych zdań nie rozumiesz!
Bo ty jesteś analfabeta i to nawet... nie wtórny!

Co prawda, nie wiem, czy pojmiesz, ale może napiszę ci to bardziej „obrazowym” językiem?

Ponieważ serce miałem, mam i miał będę do końca swoich dni po lewej stronie, politycznie tak samo mi po drodze z Martą Królik i Jackiem Jończykiem, jak z budżetową złodziejką – Ewą Filipiakową i polityczną „prostytutką” - Marcinem „plaskatym” Płaszczycą!

Co nie oznacza, że nie jest mi do Nich bliżej moralnie...
Bo Oni... nie kradną i nie łżą jak bure suki, co wam jest tak bardzo bliskie!
Może doczekamy tego procesu, co to uchwałą RM z września 2012 roku został przez Cholewkę i Salachnę zaklepany, to ci to bliżej wytłumaczę...

A, że pewnie i tak nic a nic z tego nie zrozumiałeś, to jak się już byku wyśpisz, tylko przepisz u siebie! Może twoi wielbiciele prędzej zrozumieją i ci to... wydedukują?!

:)

P.S. I weź, wytłumacz tymże swoim wielbicielom, bo mnie się już nie chce (a może mi się nie chcieć, bo nie kradnę z gminnego budżetu 1.650,- miesięcznie), co rozumiesz przez pojęcie „ich drogi się już rozeszły”, kiedy nigdy z radnym „Wspólnego Domu” i Ewy Filipiakowej – Mateuszem Klinowskim, po wspólnej drodze nie stąpałem?
Najlepszym dowodem dla potwierdzenia tego faktu jest opisana przeze mnie „wspólna”... pikieta pod prokuraturą!
A to, że z nim rozmawiałem?

Z Kotarbą też – podczas pikiety pod „kremlem”!

Więc napisz, że i nasze drogi z komuchem Kotarbą też się... rozeszły, tak samo jak te drogi z... Klinowskim!

Ale po co ci to wszystko piszę, kiedy ty analfabeto i tak tego nie pojmiesz?
Bo nie wystarczy czytać!
Trzeba jeszcze... rozumieć!

:) :)

Materiał dlatego w stosownej zakładce, bo na inną... nie zasługuje!
I na moim blogu z dedykacją tylko dla Marcinka "plaskatego" Płaszczycy!

:) :) :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... palec komentuje +3
Gdzie jest środkowy palec ze zdjęcia Edwarda?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... @ snajper komentuje +16
Jak ona taka wspaniała gospodyni, to co ty robisz w Londynie! Ty nie przyjeżdżaj w listopadzie głosować, tylko już tu przyjedź zażywać tego dobrobytu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... klawiszowiec komentuje +13
Brzmi to przerażająco, jakby nie patrzeć. Były klawisz burmistrzem Wadowic.
Człowiek, który pobiera dodatek z tytułu uszczerbków na zdrowiu.
Nie powinien się gościu forsować na tak odpowiedzialnym stanowisku.
Robi sobie jawne jaja z mieszkańców.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... @sużba więzienna komentuje +1
To straszne, przecież to jeszcze gorsze niż klawisz

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... więzienna SB komentuje +2
nie wiesz co to była więzienna Służba Bezpieczeństwa? To tzw. agenci celni Służby Więziennej (mieli zapewniać spokój wewnątrz więzienia, informować SB o konfliktach między więźniami, o subkulturach więziennych, czy też o planach buntów lub samookaleczeń).

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 08 - 2014
... ??? komentuje +2
Co to jest więzienna SB?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Jacek i Edek starzy koledzy komentuje +9
Jacek z Edkiem podobno znają się dobrze z czasów kiedy razem w PRL-u służyli w więzieniu na Trybunalskiej. Edek w więziennej SB, a Jacek klawiszował.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... @grot komentuje +11
J.Jończyk nie gwarantuje żadnych zmian to typowy konformista, zobacz ile szkód narobił Rak zanim go odwołano, dlaczego tak pózno, wszyscy wiemy. W grudniu ma być wypłacona zaległa kwota dla pracowników ZOZ, kto i skąd na koniec roku wezmie pieniądze skoro nie było ich już na półrocze? Przykłady złego zarządzania można podawać bez końca...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Zakochana komentuje +15
"postrach wszystkich księży i „antyklerykalny papież” lokalnej lewicy"
KOCHAM CIĘ EDWARDZIE !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
Jacek Jończyk to kandydat układu SB/WSI/PZPR, więc Edek z ferajną wpisuje się w tę kandydaturę idealnie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Grot komentuje +18
Wszyscy mamy serca po lewej stronie. Rozsądek nakazuje zmienić chory wadowicki układ i poprzeć Jacka Jończyka. To nadzieja na zmianę wadowickiego skansenu i równania w górę. Jacku życzymy powodzenia. Nadchodzą czarne chmury i czas pożegnać bez żalu kocicha i jego styl polityki. Wszystko ma początek i koniec. Czas na zmiany!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... B.K. komentuje +10
Co ten biedny Jończyk zrobił by bez swojej wiernej Brunhildy.. Strach pomyśleć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... m1 komentuje +17
Proces macie pewny bo E.Wyroba jest osobą prywatną i żadnej zgody wam nie dał na wykorzystanie wizerunku.Chyba, że wam dał, ale wątpię.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... terapeuta komentuje +3
Jak przystało na wyborcę, jestem dociekliwy. Co w takim razie ma w głowie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... @terapeuta komentuje +1
Mózg też ma w sercu w lewej komorze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... terapeuta komentuje +7
A pan Wyroba po której stronie ma mózg?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... berek komentuje +4
Ameryki stwierdzeniem ze serce ma po lewej stronie nie odkrył. Idąc dalej zaryzykuję stwierdzenie że lewa półkula mózgu dominuje. I co z tego?
Inna sprawa ze JJ wspolpracujac z EW traci poparcie KK jeśli ono by w ogóle bylo, a bez niego ciężko wygrać wybory w Wadowicach.Rezultat od listopada dochody spadną, wzrośnie bezrobocie w rodzinie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... ? komentuje +3
Marysia się tyle upisała, a trzeba było tylko napisać ADIUTARE - otwórzcie drzwi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Zbyszek T komentuje +9
Spoko Klinowski powinien pokonać emerytowanego funkcjonariusza służby więziennej Jończyka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
Serio piszesz? Jończyk zasługuje na fotel burmistrza? Z której strony?...
Rozsądni ludzie?? buhahaha chyba tylko z jego ukochanej "choczni"

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... jakobin 2 komentuje +3
1600 osób to mniej niż nawet 2700

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... jey jey komentuje +12
Jończyk, Jończyk po Jończyku... Współpracą z Wyrobą przegrał wybory na starcie.
Nawet Królik go nie zdoła pocieszyć!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
Widmo końca panowania Filipiak sprawia, ze redaktor brzytwy by się uchwycił. Otóż wasz problem polega na tym, że Jacka Jończyka popierają tysiące ludzi myślących w tym mieście i powiecie. Swoja pracą i postawą na to zasługuje. Na co nigdy nie zasłużyła krwawa burmistrz.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... dziadunio komentuje +9
Ech, te tabloidowe zapędy "Marysi" :D Najbardziej podniecony tym tekstem będzie Mateusz Klinowski - zaraz ogłosi że Wyroba "Komitet poparcia JJ założył :D:D:D
Idźcie spać, Edka nie ma w bieżącej polityce, a komentowanie jego bojów z Klinowskim - cóż, przed snem nie polecam, może spowodować zakłócenia ;) :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... jakobin komentuje +1
Teraz oczekujcie gromów u ew na blogu ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... zakała komentuje +13
Panie Starosto dla kariery nawet .... niejakiego Wyroby się chwytasz ? Trochę wstyd.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Ed wielkie serce komentuje +3
Edek ma serce olbrzymie wszyscy się tam mieszczą, a jeszcze szybciej z tego serca zwiewają gdzie pieprz rośnie byle dalej od jego komór sercowych.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Michall komentuje +4
Wyroba o starostwie napisał:
mam i nadal będę miał po lewej stronie, a to musi powodować, iż politycznie tak samo mi po drodze z tą Panią jak z samym Starostą…

I wszystko jasne. Czy to prawda że Wyroba te pracował w zakładzie karnym i tam poznał Jończyka?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Snajper komentuje +8
Szanowni komentujący. Powiem tak, od dłuższego czasu obserwuje sytuacje w naszej małej ojczyźnie- Wadowice poprzez czytanie portali, blogów itd. Powiem tak, przyjadę specjalnie z Londynu gdzie pracuje, żeby zagłosować na panią Filipak. Czy jestem prawicowcem, czy lewicowcem nie ma to najmniejszego znaczenie, wszak poglądami jestem z lewej stony. Ale wiem, że pani Bumistrz jest świetnym gopodarzem. Powiem więcej, że jeśli były by wybory do parlamentu zagłosował bym na PIS-- DLACZEGO??? Bo oni mają jakiś plan, jakiś program.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... POPIERAM JACKA i MARTĘ komentuje +17
Wypociny marnego dziennikarzyny o tym, że ktoś napisał tekst na swoim blogu.
Dno dna. Żałośni jesteście. Otrząśnijcie się.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... Fortuna komentuje +5
Jończyk sprzedał dusze diabłu. Sory nie głosuje, następny kandydat proszę.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... wyborca komentuje +17
1.
Kiedy zobaczymy cały życiorys starosty z datami ukonczenia szkoły sredniej, rozpoczęcia służby wojskowej, rozpoczęcia i zakończenia studiów,tylko bez dziur.
2.
Czy prawdą jest, że starosta dostał się bez egzaminów na studia za to, ze miał przedłużoną słuzbę wojskowa w stanie wojennym, a taki przywilej tym osobom przysługiwał(na każde studia bez egzaminów) ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... dobra rada komentuje +2
Oj Marysiu znacznie ciekawszym zjawiskiem będzie, jak jakobini od Klinowskiego pokonają hunwejbinów od Filipiak. Wtedy nawet Edward Wyroba nie będzie wstanie określić po której stronie ma serce.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
... @stanisław (ale inny) komentuje +6
duszę też musisz mieć po lewej stronie, bo prawicowiec popierający klawisza ze stanu wojennego to sprzeczność.Nikt o zdrowym kręgosłupie moralnym i w pełni władz umysłowych nie podejmował współpracy z MSW w czasie bezpośrednio po stanie wojennym

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
Za ile to mieszanie tudzież mącenie zostało wycenione ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był