2d04ace468db7415902f818553383df2.html Ksiądz Oko w Wadowicach: Genderyści wciskają dzieciom seks

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ksiądz Oko w Wadowicach: Genderyści wciskają dzieciom seks

Email Drukuj
Jeden z  najodważniejszych przeciwników genderyzmu – ksiądz Dariusz Oko  odwiedził Wadowice i ostrzegał przed nową ideologią.  Genderyści chcą, aby dzieci uprawiały seks, chcą odciąć je od Kościoła, ale poradzimy sobie z tym  - mówił podczas wykładu na Karmelu.Genderowa krucjata w Wadowicach trwa. Ksiądz Dariusz Oko odwiedził w poniedziałek (17.03) papieskie miasto.W auli domu rekolekcyjnego na Karmelu przedstawił wykład pt. „Genderyzm – zagrożenie cywilizacji".

Na spotkaniu pojawiło się około 150 osób nie tylko z Wadowic, ale także z sąsiednich miejscowości, jak Andrychów, czy Kalwaria Zebrzydowska. Wszyscy zebrani z uwagą słuchali wykładu księdza, który ostatnio jest jednym z najbardziej znanych w Polsce przeciwników ideologii gender. On sam potrafi barwie o niej opowiadać i nie ma wątpliwości z czym tak naprawdę ma do czynienia.
Genderyzm to ideologia ateistyczna, propagowana przez ateistów. Gender to nie tylko studia nad płcią , zabarwienie lewicowe, dążenie do swobody aborcji oraz przerobienia kobiety na mężczyznę. Gender to także program polityczny. Program globalnej rewolucji kulturowej. Gender chce zmienić cały świat i wszyscy mają się podporządkować, inaczej nie mają prawa życia - mówił doktor habilitowany filozofii.
Highslide JSJak dodaje duchowny, zdaniem genderystów, to czy jest się kobietą czy mężczyzną, zależy od kultury, i ludzie sami powinni decydować, do jakiej płci chcemy przynależeć. Ksiądz Oko tłumaczy, że w ideologii gender w dużym stopniu chodzi o rozpasanie seksualne, a najbardziej niebezpieczne i kontrowersyjne jest propagowanie seksu wśród małych dzieci.
Genderyści dążą do bezwzględnej seksualizacji dzieci. Pchają się do najmłodszych, gdyż zdają sobie sprawę, że starych już nie zmienią. Chcą, aby dzieci uprawiali seks, chcą oddzielić ich od rodziców i od Kościoła - tłumaczył wykładowca.
54 – letni ksiądz jest zdania, że genderyści działają w zgodzie z szatańską zasadą. Nie walczą bezpośrednio z chrześcijaństwem, ale przez taką edukację dzieci, chcą odciąć ich od kościoła. Teolog zwrócił szczególną uwagę na program WHO – Światowa Organizacja Zdrowia pt. Standardy edukacji seksualnej. Highslide JS
Program WHO propaguje wśród dzieci radość i przyjemność z dotykania własnego ciała. Zachęca do masturbacji dziecięcej w wieku od O do 4 lat, a od 12 roku życia - stosunki seksualne. Poprzez taką edukację genderyści chcą zrobić z dzieci seksomaniaków, uzależnionych od seksu, którzy będą tym się interesować, a nie aspektami religijnymi- wyjaśnia ksiądz.
Według niego gender to również pogarda dla człowieka.
Genderyści mówią, że my ludzie jesteśmy idioci, tumani i mamy przyjąć wszystko, co oni powiedzą. Oni nas traktują jak bydło i dążą do władzy absolutnej. Trzeba się temu odważnie sprzeciwiać, gdyż jest to teoria ateistyczna- twierdzi stanowczo duchowny, uspokajając, że tak samo, jak chrześcijanie poradzili sobie z nazizmem, czy komunizmem, tak samo poradzą sobie z genderyzmem.
Ksiądz Dariusz Oko urodził się w 1960 roku w pobliskim Oświęcimiu. Jest wykładowcą Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i posiada stopień doktora teologii oraz doktora habilitowanego filozofii.

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (26)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... zulugula komentuje +4
co to z tymi moherami ze na wszystkich spotkaniach spia ,same cukrzyki czy co

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 03 - 2014
... ŚWIADEK komentuje +1
BYŁEM WIDZIAŁEM JEST GOŚĆ NA POZIOMIE.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 03 - 2014
... ja89 komentuje +1
każdy ma swoje poglądy, ja nie oceniam niewierzących, ale jednak oni mają najwięcej do powiedzenia w sprawach których ich rzekomo nie dotyczą, jestem PRZECIWKO GENDER

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... terapeuta komentuje +15
Powstała mafia Bankowa, która wywołała kryzys światowy i powstała mafia wywołująca kryzys w kościele. To jest na rękę tym którzy chcą ogłupiać społeczeństwo propagandą. Wprowadzają gender, związki homoseksualne, homoseksualizm, aborcje, eutanazje, związki partnerskie i wszystko czemu kościół jest przeciwny. Bezpodstawne oskarżenia, które podkopują autorytet. Robią to (podkopują autorytet kościoła) dlatego, bo czerpią z tego ogromne korzyści finansowe. ( jakie ! - ogromne ) Dla NICH liczy się tylko pieniądz, ale nie wiedzą, że ludziom kopią grup. W tych trudnych czasach trzeba nam ogromnej mądrości. Wadowiczanom nigdy jej nie brakło.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... 2735 komentuje +8
A co na to lobby gejowskie w Watykanie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... STOP neokomunie komentuje +4
Genderyzm to czyste zło - poczytajcie na temat ludzi którzy wymyślili i wprowadzają tę ideę w życie a oczy się wam otworzą. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... Ksiadz Marek komentuje +18
Oko dakie bdzury opowiada , az nie przystoi na ksiedza.
Facet potrzebuje seksuologa , bo to co mowi jest po prostu straszne I nie podparte zadnymi dowodami. Pozwac go .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... uwaga uwaga komentuje +3
Chciałem przestrzec wszystkich państwa przed firma PDF Polskie Doradztwo Finansowe
na naszym terenie dyrektorem jest Wojciech Madej. To co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie.
Wkrótce powstanie strona internetowa informujaca wszystkich klientów i przyszłych klientów na dziwne transakcje z kont klientów

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... gonzo komentuje +6
widzę że jeden gość chyba śpi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... co to ma byc komentuje +7
tylko 150 0sób , na 45000 mieszkanców Gminy Wadowice ,,, hmm to kompletna ignoracja

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... stop obłudzie kościoła komentuje +13
Wielu z karmelitów miało tłoka w rurze wydechowej.I co oko im nie przeszkadza?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Apis komentuje +20
Maryla Rodowicz w piosence "Kasa i sex" śpiewa:

Bo to co nas podnieca,
to się nazywa kasa,
a kiedy w kasie forsa,
to sukces pierwsza klasa.

Bo to co nas podnieca,
to czasem też jest seks,
a seks plus pełna kasa,
to wtedy sukces jest.

Niestety te słowa coraz częściej pasują do polskich "przedstawicieli kościoła". Normalny człowiek żyje sobie spokojnie i naprawdę nie interesuje go gender (które tak naprawdę istnieje już kilka lat, tylko dotychczas nikt tej ideologii nie nagłaśniał). Natomiast niektórzy chyba... czują przyjemność seksualną w mówieniu o gender... no cóż ludzi różne rzeczy podniecają.... niektórych kasa, niektórych sex...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Michałek34 komentuje +16
Kościół za garść srebrników się wszędzie wciśnie w każdą dziedzine gdzie pachnie pieniądzem i władzą .Polska to ostatnia ostoja tego typu państwa w państwie ,gdzie wszyscy dla pewnej grupy się zrzucają na Zusy i inne sprawy.Ksiądz powinien zajmować się religią i wychowaniu młodzieży w religi i tylko w religi a jakie kto ma polityczne i światowe poglądy to każdego osobista sprawa o przepraszam nie każdy do jednego wora i jeden najmądrzejszy we wsi rządzi wszytkimi nie tędy droga moji drodzy słuchacze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... lump komentuje +22
po kiego ciula kościół wszedł do polityki przestaje chodzić do kościoła i śluz

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... To lewicy i IWW nie było komentuje +6


Chyba lewakom nie podoba się gender bo nie targali koszul.

Precz z lewicą i ich związkami, inicjatywami

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... maxim komentuje +14
Na fotce widać kto chętnie słucha zdania klechów na ten temat... starsi ludzie, którzy tak na prawdę jedyne co mają to wtrącać się w życie młodych... proponuję temat "życie księży i innych dostoiników kościelnych ponad stan..." Papież Franciszek jest za biednymi, a w Polsce to raczej wyjątki wśród postaw księży... wystarczy popatrzeć limuzyny i basiory takie że ledwo chodzą - oto nasi biskupi, a i na niższych stopniach panoszy się przepych... - o tym porozmawiajcie głośno!!! Tylko że taki temat to zło - bo jak my zwykli śmiertelnicy możemy wytykać wady księżą!!!
Najlepszy ksiądz to z filmu "U Pana Boga..."nie zależnie od części chciałbym mieć takiego księdza w parafi, a i odsetek ludzi praktykujących byłby dużo większy!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Roraima komentuje +7
Genderyzm to neobolszewia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Krys komentuje +31
Kościół ma jakąś obsesję na temat seksualności, choć z zasady temat powinien im być mało znany.
Dlaczego nie mówi się z taką samą namiętnością np. o złodziejstwie , w tak bardzo tradycyjnie katolickim kraju strach zostawić na chwilę rower bez łańcucha.
Sprawa fatalnego traktowania zwierząt, dobrze by było jak po jednym takim wykładzie
wydłużono psom łańcuchy i dano na czas miskę wody.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Michałek34 komentuje +24
Gender jako temat zastępczy bo co taki ksiądz będzie robił ,jest na fali o gender to jeżdzi i pepla o gender.Zaniedługo gender ucichnie i tak się nic nie zmieni jak Acta to będzie beatyfikacja i zaś będzie jeżdził ,wykłady,bankiety ,saloniki ,wykładziki a kasa mu leci na wiosne se auto kupi nowe rodzinie następny dom na wsi wybuduje a wy ludzie za 1500 zł harujcie i płaćcie za to a wieczorami chodzicie na wykłady i chłońcie bezużyteczną wiedze ,gender,Acta,tajemnice różne wyssane z palca przez takich przebierańców ,naciągaczy wymyślone wieczorem przy świeczce ale rany to jakaś mądra głowa przyjechała conajmniej z Harwardu ,a to widzę prosty chłop z wioski wyciągnięty teologie skończył u siebie w firmie ,całe życie w polskim -biedolańdzie przesiedział za granicom to był na Słowacji po rum ,ale teraz straszna szycha jeżdzi i naucza ciemnote ,a ciemnota buzie otwiera i słucha proroka żenada trzeci świat i zacołanie jak za Cara Mikołaja

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... dziadunio komentuje +29
"Konserwatywny senator, który głosował przeciwko prawom homoseksualistów ogłosił, że jest gejem. Republikanin dał się poznać jako zrównoważona osoba, tymczasem został aresztowany za jazdę po pijanemu po nocy spędzonej w gejowskim barze"
Senator nazywa się Roy Ashburn.
Historia płatała już niejednego figla - i czytając maniakalne wypowiedzi księdza Oko, nie mogę oprzeć się wrażeniu że człowiek ma ze sobą jakiś poważny problem. Z własną seksualnością konkretnie.

Światowa Organizacja Zdrowia namawia czterolatki do masturbacji? Ale - możesz to podeprzeć jakimś dokumentem, księże?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... ZOŚKAsamośka komentuje +8
STOP PEDAŁOWANIA.... Ksiądz ma racje :)

@Ja1111- poczytaj niezależna.pl tam pare miesięcy temu był artykuł w którym były opisane sprawy związane z molestowaniem przez księży na przełomie 20 lat w USA. Bardzo nieliczny odsetek okazał się prawdą. Spora część ludzi przyznała, że wymyśliła historię. To samo dzieje się teraz w polsce. Lewackie media nagłaśniają takie skrajne sytuacje, nie mówiąc ile kościół wnosi wartości do społeczeństwa!!!!! LEWACKIE MEDIA PRÓBUJĄ ZNISZCZYĆ TO CO JESZCZE W POLSCE CENNEGO ZOSTAŁO.

Super, że organizuje się takie spotkania, ponieważ powinno się ludzi uświadamiać jakie skutki niesia za sobą Gender.

STOP PEDAŁOWANIA i tyle w temacie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
... terapeuta komentuje +16
Widocznie nie ma powodów. Wszystko to prawda.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
... brak słów komentuje +10
Boże, widzisz i nie grzmisz....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
... Ja1111 komentuje +42
Pan zapomniał, że aby pouczać innych, najpierw należy posprzątać w swoim ogródku, a tu skandal seksualny za skandalem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
... terapeuta komentuje +18
Chrześcijanie poradzili sobie z nazizmem i komunizmem teraz czas na gender - to kwestia czasu. Wygramy. Genderyzm - zagrożenie cywilizacji to bardzo dobry wykład. Zagrożenie dla ustanowionego przez kościół celibatu i wierności małżeńskiej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
... hmhhmhm komentuje +14
a kościół to niby co robi z ludźmi ?


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był